Quote (RRC @ 3 Jul 2013 12:46)
a kurva anyját az olyan terrannak aki miután kikap felemel egy cc-t és eldugja az isten háta mögé csakhogy húzza az időt, mert nem tud veszteni
a kurva anyád
a kurva anyád
Mindig ezt csinálom, ha valami nagyon buzi cheeselőt kapok, és nem sikerül megfogni. Beírom neki, hogy akkor most ismerkedjen meg szépen a többi unittal is, és lássa, hogy egy meccs lehet hosszabb 5 percnél. Addig meg kimegyek a konyhába.
This post was edited by CyberPunk666 on Jul 3 2013 04:50am