Quote (-joey- @ Jul 7 2015 02:37pm)
Én is simán dolgoznék tovább. Csak mellette utazgatnék sokat például.
nem csak az hanem hogy mi a fasznak neki másik lottó meg másokban megbízni befektetési tanácsért meg etc
fasznak fekteti be fasznak vesz még lottót
egy egész életre elég egy embernek ennyi pénz
befektetni az fektetgessen aki ért is hozzá (de ne más agyával)
amúgy ja én is dolgoznék.. amikor épp olyanom van
Quote (bazdmegmarnemtudom @ Jul 7 2015 02:38pm)
evente 20napot, ami a szabid kb
this
akkor kimennék a menhelyre a kutyusok kenneljeit kitakarítani, addig is jó közegben lennék vauvau
:XD
fasz se tenne továbbá ezért a szar társadalomért bármit is
mondjuk ilyen nyomorultaknak talán megprobalnek segiteni de az is csak ugy hogy en teszem es nem vmi retkes cigány alapitvanyon keresztül etc
(ha már bejön egy harmadik fél a befektetésbe, adományozásba, segitesbe az már az esetek 60%-ában rossz)
csak azzal meg az a baj hogy hogy a faszba........ most adsz neki kaját jovan jol lakik.. megoldja a napi problemajat.... adsz neki sokat; szülei elveszik töle azt eladjak vesznek rajta bort meg cigit (:XD) vagy idk de elbasszák, nem tudnak ezek gazdalkodni annyira se mint egy sima ember semmivel se, nem véletlenül tartanak ott ahol.... ha meg oktatasat biztositanad vmi normalis helyen szinvonal etc akkor is ott a baj, hogy ahonnan jött azt nem tudja levetközni és az lesz a baj hogy se ide se oda nem fog tartozni többé etc
szal az se fekete és fehér, hogy adom a pénzt azt jóság van
minden gecibonyolult és minden bonyodalom mögött ott áll 20 pénzéhes kapzsi szarházi vagy csak simán szaréletű hulladék aki kurvaisten, hogy gátolni fogja az egészet
és neked minden egyes akadálynál meg kell értened a miérteket meg a hogyanokat, hogy megoldhasd, továbbléphess etc ami a legtöbb esetben nem egyszerű még ha megértetted sem
épp ezért fos az egész
és épp ezért faszság afrikába is küldeni a ruhát meg a kenyeret... csak a szaporodásukat segited elő azzal, hogy ma jol bevacsorázik, képes lesz a párosodásra és a világra hoz tőle még egy nyomorultat akit aztán majd megint lehet etetni mint a kutyákat, de sehova nem jut tőle ő se meg a világ se eh
na nem mintha ezt mosti tt bárki elolvasná be is fejezem
This post was edited by Senee on Jul 7 2015 08:52am