d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev11901911921931944765Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jul 7 2015 08:33am
Quote (GoreKnight9 @ Jul 7 2015 02:05pm)


hülye ez is mint a faszom
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Jul 7 2015 08:37am
Quote (Senee @ Jul 7 2015 03:33pm)
hülye ez is mint a faszom


Én is simán dolgoznék tovább. Csak mellette utazgatnék sokat például.
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Jul 7 2015 08:38am
Quote (-joey- @ 7 Jul 2015 16:37)
Én is simán dolgoznék tovább. Csak mellette utazgatnék sokat például.


evente 20napot, ami a szabid kb
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jul 7 2015 08:44am
Quote (-joey- @ Jul 7 2015 02:37pm)
Én is simán dolgoznék tovább. Csak mellette utazgatnék sokat például.


nem csak az hanem hogy mi a fasznak neki másik lottó meg másokban megbízni befektetési tanácsért meg etc
fasznak fekteti be fasznak vesz még lottót
egy egész életre elég egy embernek ennyi pénz
befektetni az fektetgessen aki ért is hozzá (de ne más agyával)


amúgy ja én is dolgoznék.. amikor épp olyanom van
Quote (bazdmegmarnemtudom @ Jul 7 2015 02:38pm)
evente 20napot, ami a szabid kb

this
akkor kimennék a menhelyre a kutyusok kenneljeit kitakarítani, addig is jó közegben lennék vauvau
:XD

fasz se tenne továbbá ezért a szar társadalomért bármit is



mondjuk ilyen nyomorultaknak talán megprobalnek segiteni de az is csak ugy hogy en teszem es nem vmi retkes cigány alapitvanyon keresztül etc
(ha már bejön egy harmadik fél a befektetésbe, adományozásba, segitesbe az már az esetek 60%-ában rossz)
csak azzal meg az a baj hogy hogy a faszba........ most adsz neki kaját jovan jol lakik.. megoldja a napi problemajat.... adsz neki sokat; szülei elveszik töle azt eladjak vesznek rajta bort meg cigit (:XD) vagy idk de elbasszák, nem tudnak ezek gazdalkodni annyira se mint egy sima ember semmivel se, nem véletlenül tartanak ott ahol.... ha meg oktatasat biztositanad vmi normalis helyen szinvonal etc akkor is ott a baj, hogy ahonnan jött azt nem tudja levetközni és az lesz a baj hogy se ide se oda nem fog tartozni többé etc
szal az se fekete és fehér, hogy adom a pénzt azt jóság van
minden gecibonyolult és minden bonyodalom mögött ott áll 20 pénzéhes kapzsi szarházi vagy csak simán szaréletű hulladék aki kurvaisten, hogy gátolni fogja az egészet
és neked minden egyes akadálynál meg kell értened a miérteket meg a hogyanokat, hogy megoldhasd, továbbléphess etc ami a legtöbb esetben nem egyszerű még ha megértetted sem
épp ezért fos az egész
és épp ezért faszság afrikába is küldeni a ruhát meg a kenyeret... csak a szaporodásukat segited elő azzal, hogy ma jol bevacsorázik, képes lesz a párosodásra és a világra hoz tőle még egy nyomorultat akit aztán majd megint lehet etetni mint a kutyákat, de sehova nem jut tőle ő se meg a világ se eh
na nem mintha ezt mosti tt bárki elolvasná be is fejezem

This post was edited by Senee on Jul 7 2015 08:52am
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Jul 7 2015 09:04am
Quote (bazdmegmarnemtudom @ Jul 7 2015 03:38pm)
evente 20napot, ami a szabid kb


Hétvégén sem dolgozok.
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Jul 7 2015 09:07am
Quote (-joey- @ 7 Jul 2015 17:04)
Hétvégén sem dolgozok.


es 2nap milyen utra eleg?
nekem nem utazas az hogy elugrok balatonra meg itthon vhova wellnesselni
ha lottot nyernek, olyan helyre utanznek, hogy az odaut 1 nap kb :D
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Jul 7 2015 09:12am
Quote (bazdmegmarnemtudom @ Jul 7 2015 04:07pm)
es 2nap milyen utra eleg?
nekem nem utazas az hogy elugrok balatonra meg itthon vhova wellnesselni
ha lottot nyernek, olyan helyre utanznek, hogy az odaut 1 nap kb :D


Jól be lehet osztani a szabadságokat hosszú hétvégékkel, ünnepnapokkal, tudsz csinálni 5-6-7 napokat úgy, hogy csak 2-3 napot kell kivenned hozzá.

Meg nekem pont az lenne a lényeg, hogy nem egy helyen lógatom a lábam két hétig, mert hamar megunom, hanem például péntek délután elugrok Párizsba és hétfő reggel jövök vissza dolgozni.

This post was edited by -joey- on Jul 7 2015 09:16am
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Jul 7 2015 09:13am
Quote (-joey- @ 7 Jul 2015 16:12)
Jól be lehet osztani a szabadságokat hosszú hétvégékkel, ünnepnapokkal, tudsz csinálni 5-6-7 napokat úgy, hogy csak 2-3 napot kell kivenned hozzá.

Meg nekem pont az lenne a lényeg, hogy nem egy helyen lógatom a lában két hétig, mert hamar megunom, hanem például péntek délután elugrok Párizsba és hétfő reggel jövök vissza dolgozni.


#eletke
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Jul 7 2015 09:19am
Quote (-joey- @ 7 Jul 2015 17:12)
Jól be lehet osztani a szabadságokat hosszú hétvégékkel, ünnepnapokkal, tudsz csinálni 5-6-7 napokat úgy, hogy csak 2-3 napot kell kivenned hozzá.

Meg nekem pont az lenne a lényeg, hogy nem egy helyen lógatom a lábam két hétig, mert hamar megunom, hanem például péntek délután elugrok Párizsba és hétfő reggel jövök vissza dolgozni.


jo hogy te ennyivel beered
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jul 7 2015 09:20am
nekem az is jó, hogy rühellek utazni, nyaralni meg ilyen szarságokat csinálni
ez a tulajdonság sok pénzt spórol nekem


Quote (-joey- @ Jul 7 2015 03:12pm)
Jól be lehet osztani a szabadságokat hosszú hétvégékkel, ünnepnapokkal, tudsz csinálni 5-6-7 napokat úgy, hogy csak 2-3 napot kell kivenned hozzá.

Meg nekem pont az lenne a lényeg, hogy nem egy helyen lógatom a lábam két hétig, mert hamar megunom, hanem például péntek délután elugrok Párizsba és hétfő reggel jövök vissza dolgozni.


5 milliárddal a zsebedben számolgatod a napokat, hogy juthatnál több szabadidőhöz :o) gg

+nálunk is mindenki erre játszik, megy is mindig a vita, hogy akkor ki menjen el ki helyettesít kit.. mert ugye mindenki 2-3 napért 5-6 napot akar
nevetek mindig, én pont leszarom.. mondjuk emiatt szeretnek is, nekem nincsenek ilyen igényeim
karácsony meg ünnepekkor is mindenki elmenne én azt is bevállalom.. szart se jelent nekem egyik kibaszott ünnep se
Go Back To Magyar Topic List
Prev11901911921931944765Next
Add Reply New Topic New Poll