d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Dota2 Topic
Prev11901911921931944683Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Oct 21 2012 09:52am
Quote (Hellbundo @ Oct 21 2012 04:50pm)
Cső
Olyan gondom van, hogy kaptam haveromtom Steamen Dota2 gift-et és amikor belépek azt írja hogy spectator mode only verzióm van.
Ezzel mi a rákomat tudok csinalni?


Letörlöd es felrakod a Dota 2-t.
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Oct 21 2012 10:46am
>reggel nézem mikor lesz ma sl grand final
>18:00 ok
>5kor felnézek, el lett tolva 19:00ra
>mindegy kb ez volt végig, nem tudják értelmesen megszervezni vagy szarnak bele, 1 óra még belefér
>most felnézek megint
>20:00
>anyád
már 20:30

This post was edited by Rawen on Oct 21 2012 10:51am
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Oct 21 2012 12:37pm
http://www.joindota.com/en/live/tobiwan
Starladder grand final bo5 navi vs empire valamikor fél órán belül
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Oct 21 2012 12:57pm
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Oct 21 2012 01:23pm
>tfw navi bevonulózenéje a gangnam style
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Oct 21 2012 02:50pm
egyebkent a mostani 1 millas cuccot nem a Navi nyerte, igaz? Pedig ugy vettem eszre, kb verhetetlenek.
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Oct 21 2012 02:56pm
Quote (Ghostmasterq @ 21 Oct 2012 22:50)
egyebkent a mostani 1 millas cuccot nem a Navi nyerte, igaz? Pedig ugy vettem eszre, kb verhetetlenek.


IG nyerte. Európában voltak szinte verhetetlenek de ez nem nehéz, ha ők az egyetlen team akik mögött olyan komoly management/infrastruktúra van mint a kínaiak mögött.
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Oct 21 2012 03:03pm
Quote (Rawen @ 21 Oct 2012 22:56)
IG nyerte. Európában voltak szinte verhetetlenek de ez nem nehéz, ha ők az egyetlen team akik mögött olyan komoly management/infrastruktúra van mint a kínaiak mögött.


ezt fejtsd ki
hogy egy csapat dominans legyen, ahhoz az kell, hogy a legtehetsegesebb jatekosok ott jatsszanak es sok practice timejuk legyen, szerintem :wacko:
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Oct 21 2012 03:05pm
Quote (SummertimeClothes @ Oct 21 2012 10:03pm)
ezt fejtsd ki
hogy egy csapat dominans legyen, ahhoz az kell, hogy a legtehetsegesebb jatekosok ott jatsszanak es sok practice timejuk legyen, szerintem :wacko:


Ha valaki azt mondana neked hogy mondjal fel a munkahelyeden fizet neked ketszer annyit hogy egy videojatekkal jatszal akkor rögtön mashogy allsz hozza egy meccshez mint egy szimplan tehetseges jatekos.
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Oct 21 2012 03:10pm
Quote (Karan2_Returned @ 21 Oct 2012 23:05)
Ha valaki azt mondana neked hogy mondjal fel a munkahelyeden fizet neked ketszer annyit hogy egy videojatekkal jatszal akkor rögtön mashogy allsz hozza egy meccshez mint egy szimplan tehetseges jatekos.


Ez. A többi team hiába ad bele mindent amit tud, ha egyszer nincs annyi idejük mint a navinak meg a motiváció is kevesebb. A navi az egyetlen akik együtt vannak évek óta 1-2 playert változtattak csak, kb beszélniük sem kell annyira ismerik egymást(team chemistry kb a legfontosabb dolog), máshol meg folyamatosan mennek a cserélgetések mert a szponzor otthagyja őket, nem tudnak minden meccsen ott lenni valami rl ok miatt meg hasonlók.
Go Back To Magyar Topic List
Prev11901911921931944683Next
Add Reply New Topic New Poll