d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > d2jsp / Hunsub Moderáció > Kérdezz Itt
Prev1190191192193194197Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
May 9 2011 02:23pm
Quote (tevetava @ 9 May 2011 22:22)
9 May 2011 16:58 flaming

http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=54597328&f=129&p=364713288
in 29 days, 19 hours

ezt ki reportolta? csak kíváncsiságból


nincs jogod tudni, nem tudom, hogy egyáltalán a mod látja-e ki reportol mit.
Member
Posts: 21,013
Joined: Oct 12 2006
Gold: 35,050.00
Trader: Trusted
May 9 2011 02:24pm
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 9 May 2011 21:23)
nincs jogod tudni, nem tudom, hogy egyáltalán a mod látja-e ki reportol mit.


Elméletileg azt csak az admin látja
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
May 9 2011 02:27pm
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 9 May 2011 21:23)
nincs jogod tudni, nem tudom, hogy egyáltalán a mod látja-e ki reportol mit.


az érdekel inkább, hogy felvállalja-e, mert kizártnak tartom, hogy ne ismerné szinte mindenki, hogy ez az idézet kitől van. ráadásul a szituáció pontosan úgy van eljátszva, mint gyuladze profiljában
Member
Posts: 21,013
Joined: Oct 12 2006
Gold: 35,050.00
Trader: Trusted
May 9 2011 02:29pm
Quote (tevetava @ 9 May 2011 21:27)
az érdekel inkább, hogy felvállalja-e, mert kizártnak tartom, hogy ne ismerné szinte mindenki, hogy ez az idézet kitől van. ráadásul a szituáció pontosan úgy van eljátszva, mint gyuladze profiljában


Hiába "idézet". Ebben a formában ez egy 100%ig jogos warn, nem értem a problémát? Mit számít ki reportolta?

This post was edited by Fezmin on May 9 2011 02:31pm
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
May 9 2011 02:39pm
Quote (Fezmin @ 9 May 2011 21:29)
Hiába "idézet". Ebben a formában ez egy 100%ig jogos warn, nem értem a problémát? Mit számít ki reportolta?


igen, ebben a formában warn, de ilyen felületességgel egy számítógép is tud warnokat dobálni.
poénkodtam, talán páran még nevettek is, senki nem vette flame-nek, még aki reportolt az sem(mert közben rámírt), mégis azért kaptam warnt, mert flameltem. ez nem ellentmondás?
Member
Posts: 21,013
Joined: Oct 12 2006
Gold: 35,050.00
Trader: Trusted
May 9 2011 02:43pm
Quote (tevetava @ 9 May 2011 21:39)
igen, ebben a formában warn, de ilyen felületességgel egy számítógép is tud warnokat dobálni.
poénkodtam, talán páran még nevettek is, senki nem vette flame-nek, még aki reportolt az sem(mert közben rámírt), mégis azért kaptam warnt, mert flameltem. ez nem ellentmondás?


Kaptak emberek már ennél sokkal kevesebbért is warnt... ;)
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
May 9 2011 02:44pm
Quote (Fezmin @ 9 May 2011 21:43)
Kaptak emberek már ennél sokkal kevesebbért is warnt... ;)


hát akkor most az én időm jött el, hogy lázongjak a rencer ellen!
KORRUPTAK!
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
May 9 2011 02:44pm
Quote (Fezmin @ 10 May 2011 01:43)
Kaptak emberek már ennél sokkal kevesebbért is warnt... ;)


Igazságtalanul meghurcolt barátom!
Member
Posts: 21,013
Joined: Oct 12 2006
Gold: 35,050.00
Trader: Trusted
May 9 2011 02:45pm
Quote (tevetava @ 9 May 2011 21:44)
hát akkor most az én időm jött el, hogy lázongjak a rencer ellen!
KORRUPTAK!


Szélmalom harc... ;)

Quote (josheide @ 9 May 2011 21:44)
Igazságtalanul meghurcolt barátom!


Örök tüske marad! :P

This post was edited by Fezmin on May 9 2011 02:45pm
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
May 9 2011 02:50pm
Quote (tevetava @ 9 May 2011 22:39)
igen, ebben a formában warn, de ilyen felületességgel egy számítógép is tud warnokat dobálni.
poénkodtam, talán páran még nevettek is, senki nem vette flame-nek, még aki reportolt az sem(mert közben rámírt), mégis azért kaptam warnt, mert flameltem. ez nem ellentmondás?


Nem én reportoltalak, de én sem ismertem ezt a gyöngyszemet.

(Én simán adtam volna 20-at is érte.)
Go Back To Magyar Topic List
Prev1190191192193194197Next
Add Reply New Topic New Poll