Quote (Fezmin @ 9 May 2011 21:29)
Hiába "idézet". Ebben a formában ez egy 100%ig jogos warn, nem értem a problémát? Mit számít ki reportolta?
igen, ebben a formában warn, de ilyen felületességgel egy számítógép is tud warnokat dobálni.
poénkodtam, talán páran még nevettek is, senki nem vette flame-nek, még aki reportolt az sem(mert közben rámírt), mégis azért kaptam warnt, mert flameltem. ez nem ellentmondás?