Quote (CyberPunk666 @ Jul 2 2013 09:17pm)
mióta szünet van tök sokat játszom... btw 50%-os a winratem a szezonban 2v2-ben. (18/35)
[1v1-ben 4/5, de annyira felbaszott az az 1 vereség, hogy azóta sem 1v1-eztem :D]
http://3.ii.gl/eRPLDg.png
randommal tolod még mindig?