d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1190719081909191019114765Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 600
Joined: Apr 9 2016
Gold: 0.00
Oct 7 2016 12:09pm
Quote (sylke @ Oct 7 2016 07:41pm)
ezzel még játszanak emberek?


Tobben mint kezdeskor de nagyon haragudhatsz ra ha minden postomra ugrasz amiben benne van a swtor :S

Quote (Taszilo.^ @ Oct 7 2016 07:47pm)
whew, ezek tok jo hype trailerek
szivesen neznek rola egy filmet



jah en is B)

This post was edited by DukeFrostler on Oct 7 2016 12:10pm
Member
Posts: 10,552
Joined: Sep 5 2015
Gold: 2,751.03
Oct 7 2016 12:28pm
Quote (Ghostmasterq @ Oct 7 2016 07:46pm)
messze volt, de elképesztően szép ember


az :wub:
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Oct 7 2016 12:46pm
Quote (Ghostmasterq @ Oct 7 2016 06:46pm)
messze volt, de elképesztően szép ember


allee? kondiba mentem vagy jöttem?

mosmá legközelebb kiabáljál rám!

This post was edited by BmA_BeMyAngel on Oct 7 2016 12:51pm
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Oct 7 2016 12:56pm
Quote (DukeFrostler @ 7 Oct 2016 20:09)
Tobben mint kezdeskor de nagyon haragudhatsz ra ha minden postomra ugrasz amiben benne van a swtor :S




jah en is B)


hát ami swtorban volt releasenél az eléggé nc
Member
Posts: 600
Joined: Apr 9 2016
Gold: 0.00
Oct 7 2016 01:11pm
Quote (sylke @ Oct 7 2016 08:56pm)
hát ami swtorban volt releasenél az eléggé nc


Igaz akkor meg nem volt jo..de azota haromszorosara bovult a vilag van benne rendes starfighter pvp stronghold eleg sok group contet meg minden foldi jo. Viszont sajnos eleg sokmindent megkonnyitettek benne hogy a casual playerek is oruljenek neki ugyhogy enis 80%ban pvpzek inkabb ha meg nem akkor johet valami raid vagy csinositgatom a strongholdomat stb . A tavalyi kieggel meg tenyleg kitettek magukert a biowarenel 2x is vegigvittem annyira tetszett a sztori annak ellenere hogy a vege eleg wtf lett (persze akkor meg nem tudtuk hogy jon a folytatas)
Member
Posts: 10,552
Joined: Sep 5 2015
Gold: 2,751.03
Oct 7 2016 01:18pm
elképesztő számomra, hogy léteznek emberek akik még mindig mmorpgvel játszanak urunk jézus krisztus születése után 2016 évvel
single player lenne ez a game még talán játszanék is vele valamennyit
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Oct 7 2016 01:19pm
Quote (miertvagyokilyenjokerdojel @ 7 Oct 2016 21:18)
elképesztő számomra, hogy léteznek emberek akik még mindig mmorpgvel játszanak urunk jézus krisztus születése után 2016 évvel
single player lenne ez a game még talán játszanék is vele valamennyit


ki a fasz játszik singleplayer gamekkel 2016-ban?
Member
Posts: 600
Joined: Apr 9 2016
Gold: 0.00
Oct 7 2016 01:21pm
ki a fasz szamolja az eveket
Member
Posts: 10,552
Joined: Sep 5 2015
Gold: 2,751.03
Oct 7 2016 01:22pm
Quote (Cpt_Ghost @ Oct 7 2016 09:19pm)
ki a fasz játszik singleplayer gamekkel 2016-ban?


game mentes oroszoktól, ostoba arrogans balfaszoktól, "emberektől" akik direkt inkább vesztésre mennek etc, ki ne akarná ezt
de igazából sc2nek is jobban élveztem mindig is a single player kampanyát tbh :thumbsup:
Member
Posts: 10,552
Joined: Sep 5 2015
Gold: 2,751.03
Oct 7 2016 02:07pm
megégettem magam a vasalóval
ty mes
Go Back To Magyar Topic List
Prev1190719081909191019114765Next
Add Reply New Topic New Poll