Quote (Cpt_Ghost @ Oct 7 2016 09:19pm)
ki a fasz játszik singleplayer gamekkel 2016-ban?
game mentes oroszoktól, ostoba arrogans balfaszoktól, "emberektől" akik direkt inkább vesztésre mennek etc, ki ne akarná ezt
de igazából sc2nek is jobban élveztem mindig is a single player kampanyát tbh
