Quote (Cpt_Ghost @ 2 Jul 2013 14:09)
terran nyer mindent -> imba
protoss/zerg nyer -> brutálisan kiemelkedő játékosok
persze, én meg most jöttem le a falvédőről.
én csak azért hoztam ezt elő, mert mindig azzal jön minden félkegyelmű, hogy a terran nyer minden tournamentet, és hogy milyen geci imba, véletlenül sem jobbak a terran prok azokban az időszakokban (amik egyébként egyre ritkábbak)
Szerintem a mérvadó statisztika ott kezdődik, hogy sokszáz-ezer játékos (lehetőleg master-gm), tíz-százezer-millió meccse. Abból lehet levonni valós következtetéseket.