d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1190519061907190819094765Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Oct 7 2016 06:12am
Quote (MarcusD @ Oct 7 2016 01:10pm)
bemegyek szemüvegboltba, mondom szeretnék ilyen mikroszálas szemüvegtörlő kendőt, csávó hátramegy, kihozza, megkérdezem mennyibe kerül, mondja hogy ezeket a szemüvegek mellé kapják de vannak akik nem kérik, ezért nem kerül semennyibe, és kezembe nyomott kettőt, enjoy bb

ilyen mikor történik mo-n?


Elvisz az AVH.

This post was edited by -joey- on Oct 7 2016 06:14am
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Oct 7 2016 06:15am
Quote (MarcusD @ Oct 7 2016 01:10pm)
bemegyek szemüvegboltba, mondom szeretnék ilyen mikroszálas szemüvegtörlő kendőt, csávó hátramegy, kihozza, megkérdezem mennyibe kerül, mondja hogy ezeket a szemüvegek mellé kapják de vannak akik nem kérik, ezért nem kerül semennyibe, és kezembe nyomott kettőt, enjoy bb

ilyen mikor történik mo-n?


a marha
én megebédeltem volna belőle
Member
Posts: 3,820
Joined: Jan 17 2012
Gold: 6,373.20
Oct 7 2016 06:22am
http://index.hu/kulfold/2016/10/07/a_pokol_ennel_csak_jobb_hely_lehet/

"Ebben a történetben nincs semmi új, idén már több mint háromezer ember halt meg a Földközi-tengeren, az olasz parti őrség pedig ötezer embert ment ki naponta, akik a nyugat-afrikai Nigériából, Guineából, Elefántcsontpartról és a kelet-afrikai Szudánból, Eritreából indulnak el Európába."

sosem volt fényes a helyzet ezekben az országokban, de mi vette most rá hirtelen ezt a sok férfit, hogy európába "meneküljenek"? mi elől menekülnek, ha eddig nem tették az évek során? a szíriai háborús helyzetet megértem, de ők?
mit gondolnak, mi lesz ha majd százezrével áramlanak be naponta a civilizált európába, ezek az aluliskolázott, ostoba, agresszív emberek?
itt is elég sok fekete van és gusztustalan ahogy csoportokban a nőket bámulják, kötözködnek, üvöltve beszélgetnek, nézik az embereket, a szemükben csak a gyűlöletet lehet látni
hányinger basszameg
tudom már eléggé lerágott csont a téma, csak úgy elgondolkodtam rajta hogy mi elől "menekülnek" ha eddig nem tették, szarabb nem lett azokban az országokban amiket a cikkben írnak a helyzet, de jobb sem
erre vitték a négerek a saját kontinensükön, országukban, ennyire tellett tőlük, a túlnyomó többségük buta mint a föld, jönnének elbaszni más emberek életét is
Member
Posts: 13,320
Joined: Jul 19 2008
Gold: 21,598.00
Oct 7 2016 06:49am
Quote (XxPiTyUkAxX @ 7 Oct 2016 13:22)
http://index.hu/kulfold/2016/10/07/a_pokol_ennel_csak_jobb_hely_lehet/

"Ebben a történetben nincs semmi új, idén már több mint háromezer ember halt meg a Földközi-tengeren, az olasz parti őrség pedig ötezer embert ment ki naponta, akik a nyugat-afrikai Nigériából, Guineából, Elefántcsontpartról és a kelet-afrikai Szudánból, Eritreából indulnak el Európába."

sosem volt fényes a helyzet ezekben az országokban, de mi vette most rá hirtelen ezt a sok férfit, hogy európába "meneküljenek"? mi elől menekülnek, ha eddig nem tették az évek során? a szíriai háborús helyzetet megértem, de ők?
mit gondolnak, mi lesz ha majd százezrével áramlanak be naponta a civilizált európába, ezek az aluliskolázott, ostoba, agresszív emberek?
itt is elég sok fekete van és gusztustalan ahogy csoportokban a nőket bámulják, kötözködnek, üvöltve beszélgetnek, nézik az embereket, a szemükben csak a gyűlöletet lehet látni
hányinger basszameg
tudom már eléggé lerágott csont a téma, csak úgy elgondolkodtam rajta hogy mi elől "menekülnek" ha eddig nem tették, szarabb nem lett azokban az országokban amiket a cikkben írnak a helyzet, de jobb sem
erre vitték a négerek a saját kontinensükön, országukban, ennyire tellett tőlük, a túlnyomó többségük buta mint a föld, jönnének elbaszni más emberek életét is


szerintem valami hasonló gondolat/filozófia van itt mint amögött hogy miért jönnek dotában az oroszok euwestre mikor van saját szerverük
a saját szar fajtájuk elől menekülnek mikor nem jönnek rá hogy ők is ugyanabba a szar fajtába tartoznak
Member
Posts: 17,322
Joined: Apr 29 2007
Gold: 26.00
Oct 7 2016 06:59am
Quote (XxPiTyUkAxX @ 7 Oct 2016 13:22)
http://index.hu/kulfold/2016/10/07/a_pokol_ennel_csak_jobb_hely_lehet/

"Ebben a történetben nincs semmi új, idén már több mint háromezer ember halt meg a Földközi-tengeren, az olasz parti őrség pedig ötezer embert ment ki naponta, akik a nyugat-afrikai Nigériából, Guineából, Elefántcsontpartról és a kelet-afrikai Szudánból, Eritreából indulnak el Európába."

sosem volt fényes a helyzet ezekben az országokban, de mi vette most rá hirtelen ezt a sok férfit, hogy európába "meneküljenek"? mi elől menekülnek, ha eddig nem tették az évek során? a szíriai háborús helyzetet megértem, de ők?
mit gondolnak, mi lesz ha majd százezrével áramlanak be naponta a civilizált európába, ezek az aluliskolázott, ostoba, agresszív emberek?
itt is elég sok fekete van és gusztustalan ahogy csoportokban a nőket bámulják, kötözködnek, üvöltve beszélgetnek, nézik az embereket, a szemükben csak a gyűlöletet lehet látni
hányinger basszameg
tudom már eléggé lerágott csont a téma, csak úgy elgondolkodtam rajta hogy mi elől "menekülnek" ha eddig nem tették, szarabb nem lett azokban az országokban amiket a cikkben írnak a helyzet, de jobb sem
erre vitték a négerek a saját kontinensükön, országukban, ennyire tellett tőlük, a túlnyomó többségük buta mint a föld, jönnének elbaszni más emberek életét is


Ket indok jut eszembe:
-Internet: latjak a kepeket, hogy euban milyen jol el a nep es ok is erre vagynak.
-Az elozobol adodoan eszebe jutott par feregnek hogy hasznot huz ezeknek a 60as iqval elo emberek vagyaibol: az osszes vagyonukert cserebe felteszi oket egy olyan csonakra mint amit a kepeken latsz
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Oct 7 2016 07:28am
Quote (XxPiTyUkAxX @ Oct 7 2016 01:22pm)
http://index.hu/kulfold/2016/10/07/a_pokol_ennel_csak_jobb_hely_lehet/

"Ebben a történetben nincs semmi új, idén már több mint háromezer ember halt meg a Földközi-tengeren, az olasz parti őrség pedig ötezer embert ment ki naponta, akik a nyugat-afrikai Nigériából, Guineából, Elefántcsontpartról és a kelet-afrikai Szudánból, Eritreából indulnak el Európába."

sosem volt fényes a helyzet ezekben az országokban, de mi vette most rá hirtelen ezt a sok férfit, hogy európába "meneküljenek"? mi elől menekülnek, ha eddig nem tették az évek során? a szíriai háborús helyzetet megértem, de ők?
mit gondolnak, mi lesz ha majd százezrével áramlanak be naponta a civilizált európába, ezek az aluliskolázott, ostoba, agresszív emberek?
itt is elég sok fekete van és gusztustalan ahogy csoportokban a nőket bámulják, kötözködnek, üvöltve beszélgetnek, nézik az embereket, a szemükben csak a gyűlöletet lehet látni
hányinger basszameg
tudom már eléggé lerágott csont a téma, csak úgy elgondolkodtam rajta hogy mi elől "menekülnek" ha eddig nem tették, szarabb nem lett azokban az országokban amiket a cikkben írnak a helyzet, de jobb sem
erre vitték a négerek a saját kontinensükön, országukban, ennyire tellett tőlük, a túlnyomó többségük buta mint a föld, jönnének elbaszni más emberek életét is


Minek mentik ki öket? :wacko:

Amugy en regen egyaltalan nem voltam rasszista (ovodamban volt pl egy fekete ikerpar amerikai szülöktöl, velük nagyon sokat jatszottam), de par ev ota egyre jobban fölbasznak. Csak az kizarolag azert gondolkozok azon hogy vegyek autot, mert a vonat tele van fekakkal akik az erthetetlen szar afrikai nyelvükön üvöltöznek telefonba, meg nem birnak ülni a seggükön hanem fel-ala setalgatnak a vonaton. Meg tudjak hogy ha allampolgarok szeretnenek lenni akkor hazasodniuk kell egy svajci csajjal, ezert minden egyes nöhöz odamennek es megkerdezik hogy lennenek-e a felesegük, de meg ilyen 16 eves tinikhez is.

A koldulasuk is idegesitö, elkezdenek mutogatni kisgyerekröl kepeket hogy jajj ottragadtak a haboruban adjak nekik penzt es akkor ki tudja juttatni öket is. Inkabb azert fizetnek hogy visszaküldjek öt is a haboruba. Ezellenben feher ember meg ugy probalkozott nalam utoljara hogy zenesz, es gyüjt az elsö albumara. Kerdeztem tud e valamit mutatni, belehallgattam a demojaba, es adtam is neki penzt, hatha futja valamire.

Lenyeg a lenyeg, mar a puszta latvanyuk is zavar.
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Oct 7 2016 07:31am
Quote (Karan2_Returned @ 7 Oct 2016 15:28)
Minek mentik ki öket? :wacko:

Amugy en regen egyaltalan nem voltam rasszista (ovodamban volt pl egy fekete ikerpar amerikai szülöktöl, velük nagyon sokat jatszottam), de par ev ota egyre jobban fölbasznak. Csak az kizarolag azert gondolkozok azon hogy vegyek autot, mert a vonat tele van fekakkal akik az erthetetlen szar afrikai nyelvükön üvöltöznek telefonba, meg nem birnak ülni a seggükön hanem fel-ala setalgatnak a vonaton. Meg tudjak hogy ha allampolgarok szeretnenek lenni akkor hazasodniuk kell egy svajci csajjal, ezert minden egyes nöhöz odamennek es megkerdezik hogy lennenek-e a felesegük, de meg ilyen 16 eves tinikhez is.

A koldulasuk is idegesitö, elkezdenek mutogatni kisgyerekröl kepeket hogy jajj ottragadtak a haboruban adjak nekik penzt es akkor ki tudja juttatni öket is. Inkabb azert fizetnek hogy visszaküldjek öt is a haboruba. Ezellenben feher ember meg ugy probalkozott nalam utoljara hogy zenesz, es gyüjt az elsö albumara. Kerdeztem tud e valamit mutatni, belehallgattam a demojaba, es adtam is neki penzt, hatha futja valamire.

Lenyeg a lenyeg, mar a puszta latvanyuk is zavar.


:thumbsup:
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Oct 7 2016 07:56am
Member
Posts: 13,325
Joined: Jul 19 2007
Gold: 14,756.31
Oct 7 2016 08:11am
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Oct 7 2016 08:26am
nagyon reg nem tetszett mar mainstream slager, de ez nem megy ki a fejembol
Go Back To Magyar Topic List
Prev1190519061907190819094765Next
Add Reply New Topic New Poll