d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Starcraft Topic
Prev1190519061907190819092724Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jun 30 2013 06:06pm
Quote (Anarkin @ 1 Jul 2013 00:50)
juggernaut, y ?

belenéztem 3. game végébe

dat zerg : DD okosan csinálta a mineokkal aztán tisztességesen megvárta hogy mindegyik cd-je lejárjon és A move : D


y. : DDD
Quote (Anarkin @ 1 Jul 2013 00:54)
ja és ez

http://3.ii.gl/zu6_FE.png


i apologize
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Jun 30 2013 10:08pm
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jul 1 2013 08:36am

toss nem nyer semmit, zerg up, terran op etcetc
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Jul 1 2013 08:47am
Quote (Cpt_Ghost @ 1 Jul 2013 15:36)
http://i.imgur.com/0ciWmTd.png
toss nem nyer semmit, zerg up, terran op etcetc


Kurvakicsi sample size
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Jul 1 2013 08:49am
Quote (Cpt_Ghost @ 1 Jul 2013 16:36)
http://i.imgur.com/0ciWmTd.png
toss nem nyer semmit, zerg up, terran op etcetc


utolso graf 10/10
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jul 1 2013 09:01am
Quote (josheide @ 1 Jul 2013 15:47)
Kurvakicsi sample size


"ts liquidpedia results from top tournaments only

this picture is korea only though"
pont eleg a sample
Quote (SummertimeClothes @ 1 Jul 2013 15:49)
utolso graf 10/10


mi a problemad vele?

This post was edited by Cpt_Ghost on Jul 1 2013 09:22am
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Jul 2 2013 05:46am
Van kedve valakinek jatszani valamit ?
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jul 2 2013 05:52am
Quote (josheide @ 2 Jul 2013 13:46)
Van kedve valakinek jatszani valamit ?


írtam
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jul 2 2013 05:57am
Quote (Cpt_Ghost @ 1 Jul 2013 17:01)
mi a problemad vele?


gondolom, hogy 500-ig van skálázva, mikor a legnagyobb érték is 100 alatt van...

Quote (Cpt_Ghost @ 1 Jul 2013 17:01)
"ts liquidpedia results from top tournaments only


Szerintem ez csak tovább rontja a mintavétel minőségét, mert tele van brutálisan kiemelkedő játékosokkal, és nem csak szimplán jókkal. Ha jön valaki, aki az amúgy mondjuk legrosszabb fajjal tönkrever mindenkit, akkor máris a kukába lehet dobni.

Mondhatnám úgy is, hogy nem csak a játszott meccsek száma, de a játékosok mennyisége miatt is értékelhetetlen. (legalábbis balansz ügyben nem lehet belőle messze menő következtetéseket levonni.)
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jul 2 2013 06:09am
Quote (CyberPunk666 @ 2 Jul 2013 12:57)
gondolom, hogy 500-ig van skálázva, mikor a legnagyobb érték is 100 alatt van...



Szerintem ez csak tovább rontja a mintavétel minőségét, mert tele van brutálisan kiemelkedő játékosokkal, és nem csak szimplán jókkal. Ha jön valaki, aki az amúgy mondjuk legrosszabb fajjal tönkrever mindenkit, akkor máris a kukába lehet dobni.

Mondhatnám úgy is, hogy nem csak a játszott meccsek száma, de a játékosok mennyisége miatt is értékelhetetlen. (legalábbis balansz ügyben nem lehet belőle messze menő következtetéseket levonni.)


terran nyer mindent -> imba
protoss/zerg nyer -> brutálisan kiemelkedő játékosok
persze, én meg most jöttem le a falvédőről.
én csak azért hoztam ezt elő, mert mindig azzal jön minden félkegyelmű, hogy a terran nyer minden tournamentet, és hogy milyen geci imba, véletlenül sem jobbak a terran prok azokban az időszakokban (amik egyébként egyre ritkábbak)

This post was edited by Cpt_Ghost on Jul 2 2013 06:10am
Go Back To Magyar Topic List
Prev1190519061907190819092724Next
Add Reply New Topic New Poll