Quote (CyberPunk666 @ 2 Jul 2013 12:57)
gondolom, hogy 500-ig van skálázva, mikor a legnagyobb érték is 100 alatt van...
Szerintem ez csak tovább rontja a mintavétel minőségét, mert tele van brutálisan kiemelkedő játékosokkal, és nem csak szimplán jókkal. Ha jön valaki, aki az amúgy mondjuk legrosszabb fajjal tönkrever mindenkit, akkor máris a kukába lehet dobni.
Mondhatnám úgy is, hogy nem csak a játszott meccsek száma, de a játékosok mennyisége miatt is értékelhetetlen. (legalábbis balansz ügyben nem lehet belőle messze menő következtetéseket levonni.)
terran nyer mindent -> imba
protoss/zerg nyer -> brutálisan kiemelkedő játékosok
persze, én meg most jöttem le a falvédőről.
én csak azért hoztam ezt elő, mert mindig azzal jön minden félkegyelmű, hogy a terran nyer minden tournamentet, és hogy milyen geci imba, véletlenül sem jobbak a terran prok azokban az időszakokban (amik egyébként egyre ritkábbak)
This post was edited by Cpt_Ghost on Jul 2 2013 06:10am