Quote (RRC @ 27 Jun 2013 12:23)
van optimális grafikai beállítás a játékhoz? láttam, hogy a prok lowon tolják vagy valami hasonlón
lowon átláthatóbb a játék, meg tényleg minimalizál minden lagot/akadást, de aztán kinek mi, azzal sincs baj ha valaki max grafon tolja