d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Starcraft Topic
Prev1190119021903190419052724Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jun 24 2013 12:28pm
Quote (Cpt_Ghost @ 24 Jun 2013 20:27)
mindig szar zenét tolok


nem mindig, de most kiemelkedően szar.
rakj be mást. Máskor azért jobb szokott lenni.
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jun 25 2013 05:08am
miért van az, hogy egy csomó gm protoss csak egy forgeot rak le és azt is csak későn 10-12. perc? nem az a lényeg, hogy kettő legyen lent midgame és fosassam az upgradeket?

http://www.twitch.tv/istubby

őt nézem épp
Member
Posts: 3,958
Joined: Apr 8 2006
Gold: 6,075.00
Jun 25 2013 05:39am
Quote (RRC @ 25 Jun 2013 12:08)
miért van az, hogy egy csomó gm protoss csak egy forgeot rak le és azt is csak későn 10-12. perc? nem az a lényeg, hogy kettő legyen lent midgame és fosassam az upgradeket?

http://www.twitch.tv/istubby

őt nézem épp


nem feltétlenül kell kettő,matchuptól és bo-tól is függ,makro 3+base buildeknél,gateway open után szoktak kettőt rakni mivel sokkal később teszi mint forge fast expnél. Ilyen retket meg sztem időpocsékolás nézni :D
nézd őt: http://hu.twitch.tv/liquidhero jobb oldaldt vods és ott vannak streamjei,szerintem jobban jársz :)
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jun 25 2013 06:00am
Quote (RRC @ 25 Jun 2013 12:08)
miért van az, hogy egy csomó gm protoss csak egy forgeot rak le és azt is csak későn 10-12. perc? nem az a lényeg, hogy kettő legyen lent midgame és fosassam az upgradeket?

http://www.twitch.tv/istubby

őt nézem épp


ugy osztja be a resourceot, hogy nem jutna a terveihez eleg, ha ketto forge dolgozna, eleg nagy kiadas az, es gmben azert eleg strict, hogy mire megy meg az a kis resource is, ezert inkabb mellozi.
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jun 25 2013 01:25pm
gecire röhögök azon amiket idra írogat a koreai terrannak
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jun 25 2013 04:09pm
Quote (RRC @ 25 Jun 2013 20:25)
gecire röhögök azon amiket idra írogat a koreai terrannak


terran easy race
apologize for playing that race


egyebkent egy magyar arc tegnap megverte idrát xd
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jun 26 2013 02:30pm
Quote (RRC @ 26 Jun 2013 21:24)


mc is baws
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jun 26 2013 02:52pm
fej meg kuszi lejátszhatná valamikor a meccseit amúgy, legalább annyit haladjon a cup :D
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Go Back To Magyar Topic List
Prev1190119021903190419052724Next
Add Reply New Topic New Poll