Quote (RRC @ 25 Jun 2013 12:08)
miért van az, hogy egy csomó gm protoss csak egy forgeot rak le és azt is csak későn 10-12. perc? nem az a lényeg, hogy kettő legyen lent midgame és fosassam az upgradeket?
http://www.twitch.tv/istubbyőt nézem épp
ugy osztja be a resourceot, hogy nem jutna a terveihez eleg, ha ketto forge dolgozna, eleg nagy kiadas az, es gmben azert eleg strict, hogy mire megy meg az a kis resource is, ezert inkabb mellozi.