Quote (josheide @ 24 Jun 2013 19:26)
soon gm bro
rámfért már a nyerő széria, 3/3.
Volt egy elég szét loss streakem, és legtöbbször én voltam a béna

Most viszont én gyalázom elsősorban, nem a csapattársaim.
meg kéne tanulnom játszani, most nyáron van időm. Angol van minden nap 9-13:30-ig, azt ennyi a dolgom.