Quote (RRC @ 24 Jun 2013 16:31)
az vagyok

nem nagyon szamit am (en mar csak tudom, plat voltam!)
emlekszem volt valami finn protoss srac aki dreamhack eventet meg ilyeneket nyert aztan az ilyen 80-100zal csapatta(/ja)
azer en is mindig raneztem mikor viszaneztem valami gamamet hogy nott e
