d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev11891901911921934765Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Jul 7 2015 07:27am
Quote (Cpt_Ghost @ Jul 7 2015 11:26am)
tfw en is kb 4 orat tudtam aludni, felkeltem mert ramjott a fosas, utana hanytam is egyet, most meg lazas vagyok, nagyon jo


ez mar inkabb tunik napszurasnak
azt mondta a radio hogy akkora az uv sugarzas hogy 10 perc alatt lehet kapni tip top lel
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jul 7 2015 07:28am
Quote (Flutter @ 7 Jul 2015 15:27)
ez mar inkabb tunik napszurasnak
azt mondta a radio hogy akkora az uv sugarzas hogy 10 perc alatt lehet kapni tip top lel


hunsubon meg 5 perc alatt lel
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Jul 7 2015 07:32am
Quote (sylke @ Jul 7 2015 02:28pm)
hunsubon meg 5 perc alatt lel


csak nem napszurast, hanem rakot
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Jul 7 2015 07:36am
Quote (Taszilo.^ @ 7 Jul 2015 14:32)
csak nem napszurast, hanem rakot


meg megaecet
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Jul 7 2015 07:45am
most meg fazok :D

/e: :wacko:

This post was edited by Flutter on Jul 7 2015 07:45am
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jul 7 2015 07:51am
Quote (RRC @ Jul 7 2015 10:37am)
24 fok)


most itt is jo idö van az irodaban de 12 perc és megyek haza és mikor kilépek majd megint megcsap a kibaszott pusztulat
fasz nyár

igy nemtom siessek v ne tegnap siettem h minel elobb erjek be a joidöbe de kiizzadtam töle mégjobban
de ha nem sietek megszur az a geci és igyis ugyis szar
szal sztem sietek megint

legalább kiizzadom a zsiromat
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Jul 7 2015 08:05am
Quote (Senee @ 7 Jul 2015 14:51)
most itt is jo idö van az irodaban de 12 perc és megyek haza és mikor kilépek majd megint megcsap a kibaszott pusztulat
fasz nyár

igy nemtom siessek v ne tegnap siettem h minel elobb erjek be a joidöbe de kiizzadtam töle mégjobban
de ha nem sietek megszur az a geci és igyis ugyis szar
szal sztem sietek megint

legalább kiizzadom a zsiromat


http://444.hu/2015/07/07/hiaba-nyerte-meg-az-otmilliardot-tovabb-dolgozik/
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Jul 7 2015 08:05am
cirka 2*1percet voltam ma kint a szabad levegon.
eleg is volt
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Jul 7 2015 08:11am

algoka ))))))))
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Jul 7 2015 08:18am
Quote (GoreKnight9 @ 7 Jul 2015 16:11)


vagy csak mar tul sok borokat kostolt :)
Go Back To Magyar Topic List
Prev11891901911921934765Next
Add Reply New Topic New Poll