d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > d2jsp / Hunsub Moderáció > Kérdezz Itt
Prev1189190191192193197Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Apr 4 2011 09:44am
Quote (beni @ Apr 4 2011 02:19pm)
egyszer én is láttam egy hasonló vitát, és a csávónak végül fizetnie kellett valami részösszeget, hiába nem teljesültek az ISO feltételei


Ha a ladyofdarkness ügyre gondolsz, ott a csávó rohadtul nem akart fizetni(itt, a subon is volt belőle vita) végül letiltottág a full összeget a számlájáról, és kapott egy scammed tagot(amennyire én emlékszem)
Utána volt fellebbezés fél jsp fellázadt, és levették a tagot.
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Apr 4 2011 10:28am
Quote (beni @ 4 Apr 2011 15:19)
egyszer én is láttam egy hasonló vitát, és a csávónak végül fizetnie kellett valami részösszeget, hiába nem teljesültek az ISO feltételei


én is voltam már egy, ilyen helyzetben és azt ki kell fizetni, amennyit megcsinált. Ha pl te kérsz egy level 90 - 24 hour servicet, akkor ha ő 12 óra után azt mondja, hogy itt egy 80as, akkor neked egy 12 óra level 80 service árát kell kifizetned.


Quote (Vismajor @ 4 Apr 2011 17:44)
Ha a ladyofdarkness ügyre gondolsz, ott a csávó rohadtul nem akart fizetni(itt, a subon is volt belőle vita) végül letiltottág a full összeget a számlájáról, és kapott egy scammed tagot(amennyire én emlékszem)
Utána volt fellebbezés fél jsp fellázadt, és levették a tagot.


a goldját feloldották?

This post was edited by CyberPunk666 on Apr 4 2011 10:29am
Member
Posts: 43,338
Joined: Feb 13 2006
Gold: 0.00
Apr 7 2011 01:11am
Quote (Klontar @ 4 Apr 2011 14:10)
ha nem beszéltétek meg előre, hogy nincs payment ha nem sikerül neki, akkor ki kell fizetned annyit amennyit dolgozott, meg kell állapodnotok az összegben



~kb. így van a dolog, kettőtöknek kell megbeszélni a dolgot


ez jó gondolat, innentől így fogom csináltatni - nincs kész időre, felőlem le is törölheti egy fgt se fizetek.
Member
Posts: 3,427
Joined: Aug 2 2008
Gold: 0.00
Warn: 70%
Apr 7 2011 04:48am
^^
Member
Posts: 34,867
Joined: Sep 21 2006
Gold: 2,650.01
Apr 24 2011 03:19am
Quote (Janou @ 7 Apr 2011 09:11)
ez jó gondolat, innentől így fogom csináltatni - nincs kész időre, felőlem le is törölheti egy fgt se fizetek.


így is kell :D

http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=54090188&f=170&p=361563846#p361563846

ez most tényleg thread stealing? omg.
Retired Moderator
Posts: 30,905
Joined: Jul 6 2007
Gold: 10,494.00
Trader: Trusted
Apr 24 2011 03:32am
Quote (Akizk @ 24 Apr 2011 11:19)
így is kell :D

http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=54090188&f=170&p=361563846#p361563846

ez most tényleg thread stealing? omg.


igen, ez eléggé warnos így
Member
Posts: 42,131
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Apr 24 2011 03:33am
Quote (Klontar @ Apr 24 2011 10:32am)
igen, ez eléggé warnos így


nevettem
Member
Posts: 34,867
Joined: Sep 21 2006
Gold: 2,650.01
Apr 24 2011 04:44am
Quote (szabika @ 24 Apr 2011 11:33)
nevettem


én is
Quote (Klontar @ 24 Apr 2011 11:32)
igen, ez eléggé warnos így


tesó ez free bump akart lenni
Member
Posts: 19,078
Joined: Feb 4 2009
Gold: 77.00
Apr 24 2011 06:32am
tasziló miért nem kap már warnt ?
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
May 9 2011 02:22pm
9 May 2011 16:58 flaming

http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=54597328&f=129&p=364713288
in 29 days, 19 hours

ezt ki reportolta? csak kíváncsiságból
Go Back To Magyar Topic List
Prev1189190191192193197Next
Add Reply New Topic New Poll