Quote (beni @ 4 Apr 2011 15:19)
egyszer én is láttam egy hasonló vitát, és a csávónak végül fizetnie kellett valami részösszeget, hiába nem teljesültek az ISO feltételei
én is voltam már egy, ilyen helyzetben és azt ki kell fizetni, amennyit megcsinált. Ha pl te kérsz egy level 90 - 24 hour servicet, akkor ha ő 12 óra után azt mondja, hogy itt egy 80as, akkor neked egy 12 óra level 80 service árát kell kifizetned.
Quote (Vismajor @ 4 Apr 2011 17:44)
Ha a ladyofdarkness ügyre gondolsz, ott a csávó rohadtul nem akart fizetni(itt, a subon is volt belőle vita) végül letiltottág a full összeget a számlájáról, és kapott egy scammed tagot(amennyire én emlékszem)
Utána volt fellebbezés fél jsp fellázadt, és levették a tagot.
a goldját feloldották?
This post was edited by CyberPunk666 on Apr 4 2011 10:29am