d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablos Rövid Kérdések
Prev1189190191192193257Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
Jan 25 2011 08:29am
Quote (Vismajor @ 25 Jan 2011 15:16)
Ha amci druidát akarok akkor mire érdemes gyúrnom?


gondolom pvm... úgy, h ne macit hanem wolfot használj, lökj might mercet pride-al, +beastből fana esetleg, minél több skilles cucc, oszt kész, nem nagy bonyodalom.
Magatalálósdi akkor meg használj valamilyen modot, azokban summon dru >>>>>>>> lod
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold: 2.00
Jan 25 2011 08:59am
Quote (RedBlueDevils @ 25 Jan 2011 15:58)
telepítésnél írja vagy game indításánál?

btw én ezt úgy oldottam meg még anno h xp ről kimentettem pendrivera a telepített verziót, azt átmásoltam a win7 re és simán futott.

próbáld meg windowed módban futtatni

vagy jobbklikk tulajdonságok kompatibilitás: win vista.

márha a játék indításánál történik. ha telepítésnél akkor nemto m


Quote (ReDEyeS @ 25 Jan 2011 16:14)
nekem egy darab gondom nem volt vele szerencsére...

betettem, feltettem és ment gondolkodás nélkül.

esetleg próbáld a kompatibilitást, vagy lehet rosszul ment fel a gépre... esetleg a letölthető alap 1.12-s patch-s verziót is megpróbálhatod


köszi, megoldódott. nyomtam neki kompatibilitást meg áttettem window módba és párszori nekifutásra sikerült bevennie a gépnek!
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jan 25 2011 10:26am
Quote (Oberon_os @ Jan 25 2011 03:29pm)
gondolom pvm... úgy, h ne macit hanem wolfot használj, lökj might mercet pride-al, +beastből fana esetleg, minél több skilles cucc, oszt kész, nem nagy bonyodalom.
Magatalálósdi akkor meg használj valamilyen modot, azokban summon dru >>>>>>>> lod


de wolf druidám voltmár vmikor a feketefehér időkbe, oathal meg minden. Ez viszont single sima mgatalálósdi, tehát semmi pride meg mitomén. Eastsunozni akarok, veled, h őszinte legyek. :DDD De ha nem esezel velem, akkor mondd emg h macival mien skilleket toljak
Member
Posts: 13,562
Joined: Dec 24 2006
Gold: 0.08
Jan 26 2011 12:12am
kéne nekem egy pvp boner guide, 125 fcr, 86 vagy 152 fhr, most is spawnoló itemekből (tehát ilyen 20 fcr mass stat dupedbuggedbanned amu azér ne legyen benne)
és ha lehet ne allres és damred központú legyen, hanem dam :)

köszi

/e az is jó ha valaki tételesen felsorolja az itemeket, megköszönném ha rászánna pár percet

This post was edited by Liliomtipro on Jan 26 2011 12:13am
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold: 2.00
Jan 28 2011 10:35am
ahhoz h cd nélkül fusson a d2 elég annyi h felmásolok minden .mpq -t ugye? vagy mi kell még?
Member
Posts: 2,147
Joined: Dec 18 2007
Gold: 789.80
Jan 28 2011 10:49am
Vagy leszeded bnetről, aztán azt telepíted. A letölthető verzió tuti NoCD-s és nem is karcosodik :D
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold: 2.00
Jan 28 2011 10:59am
Quote (mikroman @ 28 Jan 2011 18:49)
Vagy leszeded bnetről, aztán azt telepíted. A letölthető verzió tuti NoCD-s és nem is karcosodik :D


tudom, laptopon úgy van fent, de nem volt netem és különben is itt volt a cd mellettem, nem akartam letölteni még1x... aztán most már fent van :D tudod a lustaság. de ha nem jön rá megoldás, akkor leszedem még1x.
Member
Posts: 3,915
Joined: Jul 18 2010
Gold: 0.00
Feb 16 2011 05:51pm
Milyen karaktert ajánlotok egy olyasvalakinek aki nem nagyon jártas d2ben ?
Member
Posts: 43,338
Joined: Feb 13 2006
Gold: 0.00
Feb 16 2011 06:16pm
Quote (LindaPpP @ 17 Feb 2011 00:51)
Milyen karaktert ajánlotok egy olyasvalakinek aki nem nagyon jártas d2ben ?


ikbarb
Member
Posts: 3,915
Joined: Jul 18 2010
Gold: 0.00
Feb 16 2011 06:31pm
Quote (Janou @ Feb 17 2011 02:16am)
ikbarb


Áhhhhh ! Volt 1szer barbárom de kín és szenvedés volt vele a játék legalábbis amíg elvittem, azt hiszem 60ig nagyjából!
Szóval nagyjából erre az egyre nem vagyok vevő : P
Go Back To Magyar Topic List
Prev1189190191192193257Next
Closed New Topic New Poll