Quote (bonemaster @ 2 Aug 2010 15:48)
nem megy a cd ovlasóm leszedtem eredeti kulcsal a d2-t battle.netröl de a telepitö nem fogadja el a kulcsot mert nem 4x4es felosztásba kéri a kulcsot és nem enged oylan helyre rakni kötöjelet ahova kéne
példa AAAAAA-AAAA-AAAAaa igy osztja fel
az én kulcsom pedig aaaa-aaaa-aaaa-aaa
mert mikor leöltöd kapsz 1 másik kulcsot asszem.