d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > d2jsp Technikai Segítség > d2jsp-vel Kapcsolatos Kérdéseket Ide
Prev1189190191192193232Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 25,861
Joined: Mar 9 2006
Gold: Locked
Aug 1 2010 02:29am
Quote (Haraszt @ Aug 1 2010 07:56am)
Hali

valiaki be tudná másolni a árlista linkjét?


realm/core/l-nl?
Banned
Posts: 8,176
Joined: Mar 7 2009
Gold: 0.95
Warn: 60%
Aug 1 2010 06:03am
Quote (Haraszt @ 1 Aug 2010 08:56)
Hali

valiaki be tudná másolni a árlista linkjét?


you mean másolni az árlista linkjét
Member
Posts: 795
Joined: Oct 26 2008
Gold: 0.00
Aug 2 2010 01:53am
Quote (Ghostmasterq @ Jul 30 2010 03:06pm)
Too long, didn't read


Kösz :D

Elsőnek azt hittem vmi szmájli lenne..


tl;dr

dr = szája nyújtott nyelvel
; = szeme
tl =ezen még gondolkodtam ~~

This post was edited by Haho on Aug 2 2010 01:55am
Member
Posts: 8,237
Joined: Feb 5 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 20%
Aug 2 2010 07:48am
nem megy a cd ovlasóm leszedtem eredeti kulcsal a d2-t battle.netröl de a telepitö nem fogadja el a kulcsot mert nem 4x4es felosztásba kéri a kulcsot és nem enged oylan helyre rakni kötöjelet ahova kéne

példa AAAAAA-AAAA-AAAAaa igy osztja fel

az én kulcsom pedig aaaa-aaaa-aaaa-aaa
Member
Posts: 25,661
Joined: Mar 19 2007
Gold: 0.71
Aug 2 2010 08:11am
Quote (bonemaster @ 2 Aug 2010 15:48)
nem megy a cd ovlasóm leszedtem eredeti kulcsal a d2-t battle.netröl de a telepitö nem fogadja el a kulcsot mert nem 4x4es felosztásba kéri a kulcsot és nem enged oylan helyre rakni kötöjelet ahova kéne

példa AAAAAA-AAAA-AAAAaa igy osztja fel

az én kulcsom pedig aaaa-aaaa-aaaa-aaa


mert mikor leöltöd kapsz 1 másik kulcsot asszem.
Member
Posts: 8,237
Joined: Feb 5 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 20%
Aug 2 2010 08:14am
Quote (H4xooR @ Aug 2 2010 03:11pm)
mert mikor leöltöd kapsz 1 másik kulcsot asszem.


áh köszi meg is van :)

még1 kérdés legaálisan hogy tudom cd nélkül futtatni a d2-t?

This post was edited by bonemaster on Aug 2 2010 08:15am
Member
Posts: 25,661
Joined: Mar 19 2007
Gold: 0.71
Aug 2 2010 08:16am
Quote (bonemaster @ 2 Aug 2010 16:14)
áh köszi meg is van  :)

még1 kérdés legaálisan hogy tudom cd nélkül futtatni a d2-t?


1.13as patchel :D
Member
Posts: 25,661
Joined: Mar 19 2007
Gold: 0.71
Aug 2 2010 08:16am
lag

This post was edited by H4xooR on Aug 2 2010 08:17am
Member
Posts: 8,237
Joined: Feb 5 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 20%
Aug 2 2010 08:27am
az jó köszi a segitséget :)
Member
Posts: 4,638
Joined: May 16 2009
Gold: 0.31
Aug 2 2010 01:44pm
Veszélyesnek tűnő tartalomért kit kell értesíteni ? Találtam egy régebbi könyvjelzőzött oldalt, amit ha bármelyik böngészővel megnyitok, felugró ablakban felhazsnálónevet, és jelszót kér be. Ilyennel sem találkoztam még jsp-n..
Go Back To Magyar Topic List
Prev1189190191192193232Next
Closed New Topic New Poll