d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Est-ce Que Tu Est Charlie? > Mit Gondolsz A Szolasszabadsagrol
Prev1181920212243Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 8,212
Joined: Oct 10 2012
Gold: 206.00
Jan 17 2015 07:14am
Quote (josheide @ Jan 17 2015 03:11pm)
Az iskolak rangsorat meg szerencse, hogy nem a jegyek atlagaibol szamoljak.


miből még? ezt nem tudtam
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Jan 17 2015 07:15am
Quote (Jancsipapa @ 17 Jan 2015 14:14)
miből még? ezt nem tudtam


Erettsegi eredmenyek (asszem szamon tartjak azt is, hogy egy iskolabol hanyan tesznek emelt szintut), tanulmanyi versenyeken elert eredmenyek, tovabbtanulasi arany

Valami ilyesmi.
Member
Posts: 826
Joined: Sep 9 2014
Gold: 0.00
Jan 17 2015 07:17am
Quote (josheide @ Jan 17 2015 03:13pm)
Nem, ez az egy biztos.


A mai tizenévesek körében kimutatott öngyilkosságok, szülések, kábítószerfogyasztás stb. is azt mutatja, hogy az általad preferált rendszer milyen jól működik és milyen jó, hogy a tanárokat megfosztották az összes nevelő jogtól.

Tudom, most jön az, hogy erről nem a rendszer tehet, hanem a világ felgyorsult fejlődése stb.
Member
Posts: 12,371
Joined: May 26 2005
Gold: 931.79
Jan 17 2015 07:17am
Quote (TresholdOfUniverse @ Jan 17 2015 09:14am)
Ez az iszlamnak egy reszere igaz csak.

A tortenelme(es szent iratai) alapjan ez igaz a keresztenysegre es a zsidokra is. Nyertek a hinduk.

Az elso haboru ota minden gazdasagilag valamit is ero orszag jatszotere a kozelkelet, nem csoda hogy bizonyos reszein nem leptek tul a sotet koron. De ha nem jement es baratait nezzuk van az iszlamnak egy modernebb, velunk "kompatibilis" oldala is amivel szemben nincs igazad.

Egeszen az 1700as evekig pedig az iszlam nezhetett volna le minket ugy, ahogy te most lekezelted oket. Jopar korrel lehagytak minket kulturalisan, matematikaban, orvostudmanyban es meg sokminden masban - amig nalunk ezerfele szakadt a keresztenyseg, belhaboruk, inkvizicio/boszorkanyuldozes, "betiltott" orvoslas es tarsai mukodtek.


Nekem nem csak az iszlámmal van bajom, nem kifejezetten őket nézem le. A keresztény vallás minden ágazatát és a zsidó vallást is megvetem ha csak a top 3-ról beszélünk. Sőt, ha tegyük fel egy erőszak mentes világban élnénk még akkor is károsnak tartanám a vallást.
Member
Posts: 8,212
Joined: Oct 10 2012
Gold: 206.00
Jan 17 2015 07:17am
Quote (josheide @ Jan 17 2015 03:15pm)
Erettsegi eredmenyek (asszem szamon tartjak azt is, hogy egy iskolabol hanyan tesznek emelt szintut), tanulmanyi versenyeken elert eredmenyek, tovabbtanulasi arany

Valami ilyesmi.


tehát a teljesítmény... a közösségről, arról, hogy szabadon mehet-e a másik geciztetése, egy szó sem esik

arra akartam kilyukadni, hogy a jegyek és az eredmények elsődleges dolgok ugyan, de ez nem minden
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Jan 17 2015 07:18am
Quote (ZaturekManfred @ 17 Jan 2015 14:17)
A mai tizenévesek körében kimutatott öngyilkosságok, szülések, kábítószerfogyasztás stb. is azt mutatja, hogy az általad preferált rendszer milyen jól működik és milyen jó, hogy a tanárokat megfosztották az összes nevelő jogtól.

Tudom, most jön az, hogy erről nem a rendszer tehet, hanem a világ felgyorsult fejlődése stb.


Ha valaszthatnal, te nem egy szabadabb helyen nevelned fel a gyereked?
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Jan 17 2015 07:20am
Quote (iFeelAlone @ 17 Jan 2015 14:17)
Nekem nem csak az iszlámmal van bajom, nem kifejezetten őket nézem le. A keresztény vallás minden ágazatát és a zsidó vallást is megvetem ha csak a top 3-ról beszélünk. Sőt, ha tegyük fel egy erőszak mentes világban élnénk még akkor is károsnak tartanám a vallást.


zsido nincs is benne top3ban S:
Member
Posts: 826
Joined: Sep 9 2014
Gold: 0.00
Jan 17 2015 07:22am
Quote (josheide @ Jan 17 2015 03:18pm)
Ha valaszthatnal, te nem egy szabadabb helyen nevelned fel a gyereked?


A szabadság korlátozása nem mindig a rossz cél érdekében van.

Nyilván ezért vannak törvények is, hogy pl. nem szabad embert ölni. És mit ad isten, ennek is vallási, erkölcsi alapjai vannak.

This post was edited by ZaturekManfred on Jan 17 2015 07:23am
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jan 17 2015 07:23am
Quote (ZaturekManfred @ 17 Jan 2015 14:11)
Megint támadsz, amikor nem futja másra. Rossz szokásod.

Amúgy 89-ben az első általános iskola volt, ha jól emlékszem megye szinten, ahol angol szakos osztály indult, szóval abban az időben jó iskolának számított. A szüleim inkább behordtak kocsival és nem az 50 méterre lévőbe írattak be.

Az biztos, hogy te már képtelen lennél abban az időben élni (jogfosztottan), mint ahogy az is, hogy nem rohangált ennyi kretén az utcákon.


nem rohangált ennyi kretén az utcákon? Mégis kinek az öröksége akkor ez a szarhalmaz amiben élünk? :D
Meg nem belőlük lett a hihetetlen mennyiségű alkoholista az országban
meg amúgyis egy megkeseredett szar az egész nép
kurva jól csinálták a srácok anno, valóban

This post was edited by Cpt_Ghost on Jan 17 2015 07:24am
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Jan 17 2015 07:24am
Quote (ZaturekManfred @ 17 Jan 2015 14:22)
A szabadság korlátozása nem mindig a rossz cél érdekében van.

Nyilván ezért vannak törvények is, hogy nem szabad embert ölni. És mit ad isten, ennek is vallási, erkölcsi alapjai vannak.


A gyilkolast megtilto torvenyeket nem vallasi alapokon nyugszanak.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1181920212243Next
Add Reply New Topic New Poll