Quote (ZaturekManfred @ 17 Jan 2015 14:11)
Megint támadsz, amikor nem futja másra. Rossz szokásod.
Amúgy 89-ben az első általános iskola volt, ha jól emlékszem megye szinten, ahol angol szakos osztály indult, szóval abban az időben jó iskolának számított. A szüleim inkább behordtak kocsival és nem az 50 méterre lévőbe írattak be.
Az biztos, hogy te már képtelen lennél abban az időben élni (jogfosztottan), mint ahogy az is, hogy nem rohangált ennyi kretén az utcákon.
nem rohangált ennyi kretén az utcákon? Mégis kinek az öröksége akkor ez a szarhalmaz amiben élünk?

Meg nem belőlük lett a hihetetlen mennyiségű alkoholista az országban
meg amúgyis egy megkeseredett szar az egész nép
kurva jól csinálták a srácok anno, valóban
This post was edited by Cpt_Ghost on Jan 17 2015 07:24am