d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Mi A Velemenyed Az Evoluciorol? > Izmos Vitatopic
Prev118192021Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Nov 4 2014 02:39pm
Quote (anyd @ Nov 4 2014 08:31pm)
Nekem ez fájt volna ha én lennék az op


+ a poltopikból is tudnék linkelni levente postokat amik flame indítók voltak
egy esteben 4 oldalról visszamenőleg quote-olta vaneket és abból robbant ki az egész szar

kajak szüksége van erre leventének vagy idk nemtom mi a faszért nem lehet továbbgörgetni
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Nov 4 2014 02:44pm
Quote (Cpt_Ghost @ 4 Nov 2014 21:23)
ez egy semmire nem jo spamtopiknak indult alapbol
a poltopikban hozza se szolok a faszsagaihoz, csak a fejemet fogom
ne whiteknightoljal mar mert kurvara nem jogos
telibe leszarom vanek vergődését, nem tartanak pisztolyt a fejéhez, hogy itt rontsa a levegőt


Ebben a topicban te inditottad be a flamet.

Egy dolog ha belekotsz valakinek a nezeteibe es mondjuk ervekkel, tenyekkel bizonyitod hogy hulyeseg.

Mas viszont ha beirod hogy tard, mert csak.

Es te tobbnyire az utobbi modszert valasztod amirol lassan eszrevehetned, hogy nem nagyon valik be.
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Nov 4 2014 02:52pm
Quote (josheide @ 4 Nov 2014 21:44)
Ebben a topicban te inditottad be a flamet.

Egy dolog ha belekotsz valakinek a nezeteibe es mondjuk ervekkel, tenyekkel bizonyitod hogy hulyeseg.

Mas viszont ha beirod hogy tard, mert csak.

Es te tobbnyire az utobbi modszert valasztod amirol lassan eszrevehetned, hogy nem nagyon valik be.


meg mindig kifejtettem a velemenyem itt is, es meg mindig egy ertelmetlen spam topic volt ez is, es akarmennyire meglepo nem erdekel az se, ha nem tetszik az illetonek, hogy hulye
ha jol emlekszem te is nyomtal neki egyet a politikai topicban, hogy haljon meg a hazaert a tobbi fideszessel egyutt

stop whiteknight ok
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Nov 4 2014 02:54pm
Quote (Cpt_Ghost @ 4 Nov 2014 21:52)
meg mindig kifejtettem a velemenyem itt is, es meg mindig egy ertelmetlen spam topic volt ez is, es akarmennyire meglepo nem erdekel az se, ha nem tetszik az illetonek, hogy hulye
ha jol emlekszem te is nyomtal neki egyet a politikai topicban, hogy haljon meg a hazaert a tobbi fideszessel egyutt

stop whiteknight ok


also, nem igazan szamit, hogy bevalik-e, nem akarok vele semmit elerni.
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Nov 4 2014 02:55pm
Quote (Cpt_Ghost @ 4 Nov 2014 21:52)
meg mindig kifejtettem a velemenyem itt is, es meg mindig egy ertelmetlen spam topic volt ez is, es akarmennyire meglepo nem erdekel az se, ha nem tetszik az illetonek, hogy hulye
ha jol emlekszem te is nyomtal neki egyet a politikai topicban, hogy haljon meg a hazaert a tobbi fideszessel egyutt

stop whiteknight ok


azert egeszen mas a shitpost-normalpost aranyunk :D
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Nov 4 2014 02:57pm
Quote (josheide @ 4 Nov 2014 21:55)
azert egeszen mas a shitpost-normalpost aranyunk :D


attol fuggetlenul meg mindig folosleges ezen lovagolni
masreszt meg mikor szolt a jsp arrol, hogy minden erdemi discussokrol spam nelkul? regen is egy spam volt mindenhol.
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Nov 4 2014 03:04pm
http://index.hu/tudomany/2014/11/04/gyorsitott_evolucio_elnemultak_a_tucskok/

hogy ontopic is legyek, latjatok Isten segit a legkisebb elolenyeken is

Senee ne add fel!

Quote (Cpt_Ghost @ 4 Nov 2014 21:57)
attol fuggetlenul meg mindig folosleges ezen lovagolni
masreszt meg mikor szolt a jsp arrol, hogy minden erdemi discussokrol spam nelkul? regen is egy spam volt mindenhol.


Igazad van miert is probalnank meg itt erdemi beszelgeteseket folytatni folyamatos anyazas nelkuk ?

Egy kis konfliktus meg feszultseg nem zavarna. A hangsuly a folyamatoson van.
Member
Posts: 8,212
Joined: Oct 10 2012
Gold: 206.00
Nov 4 2014 03:44pm
Quote (sylke @ Nov 4 2014 03:26pm)
Posts: 3,908 (16.4 per day)

Posts: 24,603 (7.4 per day)

látszik ki vergödik itt állandoan


köhömm, hogy és honnan is van az az account? :D newfag

Quote (josheide @ Nov 4 2014 11:04pm)
Igazad van miert is probalnank meg itt erdemi beszelgeteseket folytatni folyamatos anyazas nelkuk ?

Egy kis konfliktus meg feszultseg nem zavarna. A hangsuly a folyamatoson van.


nyugodtan javíts ki, ha faszul gondolom, de ez a topik azért is nyílt, hogy toldi véleményét olvashasd (meg egy kicsi provokáció is legyen)
mondom, ha nem ez volt a célod, én kérek elnézést és én értettem félre, de ezen a topikon (az utolsó 120 poszton legalábbis) semmi meglepő nincs, sőt, azon csodálkoztam tegnap, hogy még nem volt semmi flame
Member
Posts: 30,226
Joined: Jun 9 2008
Gold: 10.00
Nov 4 2014 03:48pm
Quote (josheide @ Nov 2 2014 08:54pm)
Amugy evoluciohivok:

Hogyan magyarazzatok a szervek kifejlodeset, vagy az allatok olyanfajta fejlodeseit amiket nem lehetne elvileg fokozatosan elerni?

Krisztianok: 1 - 0 Istentagadok


a ferfi mellbimbo is csak jo lesz majd valamire
Member
Posts: 8,212
Joined: Oct 10 2012
Gold: 206.00
Nov 4 2014 03:51pm
Quote (Coolface @ Nov 4 2014 11:48pm)
a ferfi mellbimbo is csak jo lesz majd valamire


Go Back To Magyar Topic List
Prev118192021Next
Add Reply New Topic New Poll