Quote (Senee @ 1 Sep 2014 09:28)
lol én egyszer emlékszem d2 resetkor ittam és elkezdtem sírni, hogy milyen szar az életem; de közben folyamatosan nyomtam a baalrunt meg mentem tovább nightra
lul gyenge vagy
en nighton szoktam elkezdeni ordibalni es csak hellen sirom el magam.