d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Késes Angel Progress Topique
Prev11819202122Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Jul 31 2014 05:45pm
elég durva dolgokra jöttem rá pár fos set után, odamentem pár csajcsoporthoz de egyiket se éreztem nagyon és eléggé elbaszódtak a kedveim magambafordultam kicsit mert azthittem hogy csak felfele fog ívelni a kedvem ha elkezdtem odamenni csajokhoz de kurvára nem. itt volt az egyik nagy elbaszott hiedelmem, néztem a tyler csávónak meg a többieknek a videóit az RSDtől amiről már beszéltem, és ugye a legújabb videókat néztem.

csak arra nem gondoltam hogy azok már gecire haladóknak szólnak amúgy, szóval az hogy tyler aztmondja hogy minden egyes csoport után ha odamész nőni fog a jókedved és egyre faszább leszel az rám kurvára nem vonatkozik mert én még eléggé fullkezdő vagyok és rám még tök más szabályok vonatkoznak.

szóval gecire elbaszta a kedvem aztán betéptünk leviékkel mint a kurvaisten és ment a BANTER és közben végtelen dologra jöttem rá magammal kapcsolatban elég top feel volt.

arra is rájöttem hogy mi volt a tré a csajokkal, miért nem éreztem a seteket, azért volt mert igazából kurvára nemis a csajozással volt a gondom végig. ez bőven látszott abból hogy igazából kurvakönnyen szereztem barátnőt mindig, nemvolt gondom abból se hogy hogyan dugjam meg őket meg mittomén, abszolut nincs szükségem arra hogy ezt most így külön "tanuljam", ha magamatadom akkor jön magamtól.

és arra jöttem rá hogy igazából kurvára nem adtam magamat hanem csak egy ilyen magabiztosság kamu maszkot, ezért tudtam simán odamenni 0 idegességgel, még akkoris ott állni és balfaszkodni ha már rég elakarnak küldeni a faszba (erről levi tudna mesélni) rezzenéstelen arccal akkoris nyomni a bullshitet és közben nem érezni semmit, tulajdonképpen egy ilyen színészi performanszot előadni. aztán így kurvára nem csoda hogy nem éreztem a dolgot és mivel full nem vettem a szociális ingereiket meg reakciójukat, vagyis vettem csak leszartam magasról hogy a faszba kívántak már és inkább még maradtam hogy bizonyítsam hogy milyen fasza vagyok mert úgy éreztem hogy elmenni itthagyni őket beismerni a kudarcot az ciki lenne meg gyengeség, szóval húztam a végletekig a dolgot.

mondjuk ebben azis bennevolt hogy azt mondták hogy a "persistence" a kulcs sokszor abban hogy 1 csajt megszerezz, ami igaz is csak nem az én esetemben amikor már tényleg a faszba kívántak de nem engedtem el a dolgot

kurvára antiszociális lettem, új embert irl magamtól nemtudom mikor ismertem már meg, és erre akkor jöttem rá amikor ma este leviékkel meg a haverjaikkal dumáltunk és levi is világított rá részben valami high as fuck beszéltegés közben lel. ezért 1 részt ezért a fórum is felelős arra a következtetésre jutottam hogy igazából innen már sok értéket nem szedek ki, csak függőségből visszajárok. azért nem vagyok soha magányos meg azért nem vágyok a többi emberrel folytatott társas kapcsolatra, mert ha magányos vagyok és ösztönözne hogy menjek át ismerkedni akkor inkább csak feljövök ide és olvasgatok meg postolok pár faszságot és megis van oldva. majdnem olyan mint a pornófüggőség, ha minden nap nézed a pornót akkor napközben nemnagyon lesznek szexuális ingereid mert már kielégítetted az egészet, na nekem ugyanez a forummal.

+ még a facebook is ilyen nekem, az volt a durva valamelyik nap itt nemvolt kontent és facebookon nemírt vissza 2-3 ember és úgyéreztem hirtelen hogy mindenki leszar és nincsen semmi barátom hirtelen gecimagányos lettem, régen nem éreztem ilyet feel. aztán visszaírt valaki és utána megnyugodtam de ilyen fél óráig geciszar volt, senki nem volt fent akivel beszéljek etc. meg azis sad hogy ha valami szociális ingerem támad akkor azt úgy elégítem ki hogy facebookon ráírok valakire akivel már nem beszéltem 1 ideje vagy etc, irl meg full retardba tolom leszarom az embereket és így elnyomom a természetes ingert és ezért van valamennyi social anxietym egész nap, nagyon nehezen szólnék hozzá valami új emberhez, pedig az tök természetes meg magától jön, levi+haverjai elég jól nyomják ezt, habár bebaszva lel, de nekem még bebaszva se menne olyan faszán

szoval ugy döntöttem hogy elhagyom a forumot mert kikell nőni ezt a dolgot, igazából úgy érzem hogy hátráltat az életben hogy itt élek ki sok szociális ingert. persze sokat is segített ez az oldal új embereket megismerni meg etc, csak már úgy érzem hogy inkább többet árt mint segít. meg a facebook useomat is eléggé lefogom csökkenteni, de facebookon még fentleszek azért onnan nem tűnök el teljesen. csak mert olyan szinten nyomom már hogy amikor itthonvagyok akkor 0-24 fentvagyok szinte és isnt gz

edének gecire igaza volt amúgy hogy "beszélgess emberekkel", tényleg ez volt a probléma forrása hogy emberekhez se nagyon akartam kommunikálni, ezért nem mentem oda a csajokhoz se nem azért mert gecire fostam, egyszerűen csak ez a szociális inger teljesen minimális szinten üzemelt nálam hogy nemvolt kedvem beszélgetni elkezdeni igazából. amúgy valószínűleg sokan mostis úgyfogjátok gondolni hogy túlzásokba esek meg etc hogy itthagyom az egészet, lehet nektek lesz igazatok, de ha nem lesz jobb ettől akkor úgyis visszajövök majd. meg mondom aki fontos az úgyis megvan facebookon is szoval ne sírjatok utánam

na írok még1 postot amúgy mer hosszú lesz
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jul 31 2014 05:48pm
nem olvasom el
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jul 31 2014 05:49pm
Quote (RRC @ Aug 1 2014 12:48am)
nem olvasom el


majd rici összefogalalja nekünk
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Jul 31 2014 05:51pm
Nem vagyok abba az allapotba hogy elntudjam olcaansi
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jul 31 2014 05:52pm
Quote (anyd @ 1 Aug 2014 01:51)
Nem vagyok abba az allapotba hogy elntudjam olcaansi


standard bebasztam a gép előtt, figyeljetek rám post
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Jul 31 2014 06:00pm
amúgymég mindig bevagyok tépve 1 kicsit azért lehet inkoherens a dolog ha az, nem olvastam vissza

arra is rájöttem hogy igazából nem maga a csajozás érdekel mert tudom hogykell, tisztában vagyok vele tudok szinte mindent ösztönösen, ha nem így lenne szűz lennék még mindig, hanem az önfejlesztés meg az "öngyógyítás". rájöttem hogy legalábbis saját magamban az ilyen régi elnem fogadott meg felnem dolgozott érzések okoztak mindenféle traumát és ezeket fejtegetem vissza folyamatosan amíg az összes benem gyógyult, szóval ez az egyik "pessönöm". erről tudnék bővebben beszélni hogy miért voltam homofób, miért féltem a lányoktól, miért volt bennem sokáig 1 elfojtott agresszivitás, miért féltem a szexualitást kifejezni, mindegyik visszavezethető volt 1-1 gyerekkori traumára és azóta már kurvasok dolgot úgymond "meggyógyítottam" ezek közül és semmi gondom nincs vele. ha valakit érdekel ez tudok róla mesélni de amúgy biztos nagy faszságnak tűnik, de tulajdonképpen a pszichológus is így működik, csak én a saját agyamon nyomom ezt folyton 0-24. a sok selfhelp könyv miatt volt amúgy amit olvastam, eckhart tolle byron katie etc, egyik legjobb dolgok ezek a világon amugy

ezen kívül meg mindig "segíteni" próbálok még akkoris ha a másik nemkéri, erre is rájöttem ma este, és így megpróbálok felboncolgatni zárkózott meg embereknél ilyen dolgokat amikről nem mernek beszélni hogy beszéljenek róla, de általában csak bezárkóznak és szarabb kedvük lesz ahelyett hogy kitörnének és beszélnének róla hogy elkezdjen "gyógyulni". régen énis gecisokmindenről még beszélni se mertem úgy szégyelltem de ez 1 teljesen más téma már hogy ezeket leírjam (leírnám amúgy de tul hosszu lenne most aludni kéne soon)

ez a nemkért segítség meg eléggé hátrányos, szóval kell találnom valami olyan kifejeződést ennek a segítési igénynek hogy hasznos legyen szóval annak aki kéri (még nemtom hogyan, csinálok majd 1 templomot vagy valami), tfw pszichologusnak kellett volna mennem és akkor lehet a szenvedélyemnek élnék. persze lehet elmúlna ez a szenvedély is idővel. de amúgy a "máté segít" egész faszság is ebből származik, eleinte ricinek is gecire segíteni akartam mindig, csak aztán kiderült hogy nem IGAZÁBÓL segítség kell neki csak 1 energiavámpír és ezt nem vettem észre időben toplel

de ez a "segítés" is biztos ilyen skill mint a csajozás amit kikell master szintre baszni


amúgy az a tanulság az egészből hogy ez a "csajozni tanulás" tényleg kurvára megtérülő, erre az egészre nem jöttem volna rá ha nem kezdem el ezt a csajozás dolgot, csak megmaradtam volna ilyen ösztönlény szinten hogy HÚ DEJÓ LENNE ODAMENNI, NA MAJD HOLNAP, és sose kezdtem volna semmit és nemtudott volna továbbfejlődni a gondolkodásom. a csajozós deákos progressel most ezután nemtudom mi lesz még, valszleg folytatom de nemfogok róla blogolni mert ez a selfgyógyítás lófasz már valszleg sokkal kevesebb mindenkit érdkel mint a PINÁKPINÁKPINÁK, ez már inkább ilyen wacko tema ami nem fekszik sokmindenkinek

mindenesetre azt már látom hogy nem az lesz az útja a dolognak hogy a csajokat kell egyre jobban megtanulnom manipulálni meg etc, hanem hogy ezeket a problémákat megoldom önmagamban, és akkor az egész nemtudokcsajozni probléma és elfog tűnni és nemis lesz szükségem arra hogy folyton menjek ki hanem természetesen fog jönni, de majd ez még kiderül, egyelőre kimegyek majd még azért ha úgy érzem hogy még mindig vannak megoldandó problémák

na cas!

szegény petinek meg segítsen valaki mert nagyon kivan a srác, hallgasd meg byron katie "the work" audiobookját péter :~D

This post was edited by BmA_BeMyAngel on Jul 31 2014 06:01pm
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jul 31 2014 06:01pm
>knife
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Jul 31 2014 06:03pm
Quote (RRC @ Aug 1 2014 01:01am)
>knife


nemtudom mivel bántottalak meg peti de nem akartam ne haragudj! biztos voltak ilyen fasz postjaim amiket rossz néven vettél, nem ellened szólt az csak nyomorék vagyok, ne hari, srs
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Jul 31 2014 06:44pm
Nagyon tetszik ez a felfedezesed, erre mar nagyon ra kellett jonnod, de nem kene elhagynod a forumot (csak egy sith gondolkodik vegletekben).

Ezt is lehet egeszsegesen csinalni.
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Jul 31 2014 06:45pm
késő van már, de holnap elolvasom, az eddigi tldr-ek elég jók voltak
Go Back To Magyar Topic List
Prev11819202122Next
Add Reply New Topic New Poll