Quote (xGurke @ Jul 21 2014 09:18am)
tudom, hogy el kell végezni az általános iskola első négy osztályát, hogy egy szöveget nagyjából értelmezni tudjál, de azért na
remélem tisztába vagy vele, hogy a fű nem tesz jót a pici agyacskádnak
bár gondolom nem ez a téma, amikor épp menőnek érzitek magatokat és betéptek a haverokkal 
egyre nehezebb boldogságot érezni, ami aztán (nyilván sok évnyi használat után) azt eredményezi, hogy egy boldogtalan megnyomorodott fasz leszel ezeket te írtad, tudom hogy el kell végezni az általános iskola első négy osztályát, hogy elkezdj a saját gondolataid szerint élni és inkább azt mondd h nemigen ismersz ilyen embereket, ahelyett h mindenkit lenézve magyarázol olyan dolgokat, amiket csupán hallottál egy általad tisztelt személytől