d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > írd Le Hogy Mit álmodtál Ma/tegnap Este
Prev11819202122Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Jul 14 2014 04:00pm
Quote (Senee @ Jul 14 2014 11:49pm)
:XD
ha 70 kilot fogynék lennék 36

válts munkahelyet meg nem így működik egy csicska érettségivel innen kb mehetnék vmi gyárba szalag mellé 20 ezerrel többért
akkor már inkább ülök, kényelmesen vagyok és nem füttyszóra megyek wcre

logoutot már próbáltam de nem bírom ki


szal jah
ha próbálom se megy hasznosnak lenni
az lenne jó tényleg fejbelőne vki




lol amugy mikor fejbelőttek hátraestem és igy éreztem ahogy vérrel telik meg az arcüregem meg igy nyelem és fulladok még annyi volt bennem, hogy oldalra forduljak
amit már lehet csak a takony miatt éreztem mert hanyatt feküdtem.. aztán utána fel is keltem

tök örülnék fejbelőne vki
nem akar itt vki embertölni?!
elmegyek arra a helyre ahova mondjátok szal nem kell hullát cipelni/előre kiáshattok vhol egy lyukat
itthon mikor elmegyek meg azt mondom, hogy lelépek külföldre szal ha rendőrség érdeklődik anyánál mit tud akkor mondja külföldre ment azóta nem hallottam és akkor a rendőrség se a pusztába a kukoricás közepén kezd el keresni hanem felagya mert nem fog angliába jönni értem (ahol nem is vagyok :XD)


masterplan
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Jul 15 2014 01:23am
azt álmodtam, hogy épp verem kikapcsolt hangfallal, mert sokan vannak még a lakásban, mire megnyitok egy videót, ami elkezd üvölteni a hangszórómból. hiába tekerem le a hangerőt, meg kapcsolom ki/húzom ki a konnektorból, hangosan hallatszik, ahogy tosznak egy csajt az meg nyög mint a picsa
kicsit égő volt
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jul 15 2014 01:29am
Quote (Saenchai @ 14 Jul 2014 09:50)
neked úgy se lenne problémád belőle, ahhoz órára kéne járni


:DDDDDDDD jogos

Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Jul 16 2014 02:44am
azt álmodtam hogy valami tengerparton voltunk, aztán meg csinálni akartunk valami bizniszt hogy elviszünk 1 kamionnyi valami folyékony réz-cink vagy nemtudommi anyagot és csinálnak belőle valamit 1 gyárban. csak aztán a kamionnal felfele kellett menni és felborult és belefröccsent az arcomba ez a folyékony fém cucc és aszittem megfogok halni.

aztán meg valami magasabb épületben voltam aminek szar volt a liftje meg romos volt az egész, és ahogy felfele mentem a lépcsőkön egyre inkább bizonytalan lett az épület remegett szétakart esni és eléggé fostam úgyhogy lementem. aztán meg valami olyan volt hogy a legfelső szinten árulnak valami gecijó drogot mert betelepült oda pár ember mert oda amúgy soha nem megy fel senki szóval teljesen biztonságban vannak, de előtte olyan szinteken kellett átmenni ahol patkányok voltak meg csótányok meg fasztudja.
aztán végülis felmentem és ott is voltak örömmel fogadtak és benyomtunk 1 csomó drogot beállt állta fötengely

aztán ott az épület tetején végül csomóan voltak akik befogadtak maguk közé ilyen üzletemberek meg etc.

aztán még álmodtam olyat is hogy valami számítógépes játékban voltam és felfedeztem 1 titkos szintet ahol mindenféle wacko dolgok voltak. ja meg aztán álmodtam a szakmai gyakos főnökömmel is hogy mentünk ide oda intézkedni lel
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Jul 16 2014 02:58am
Quote (cowding @ Jul 14 2014 10:31pm)
tfw nem emlékszem hogy lett volna valaha olyan, hogy arra kelek hogy gecis bármi az ágyba szóval álmomban elmentem
pedig ~~ 11 évesen már volt és elég korán rá is jöttem mire való/volt sok erotikus álmom már (ofc férfiakkal és 2 nél többel)

ezen pont 1-2 hete gondolkodtam el és már majdnem arra jutottam, hogy valami nem oké velem


én 8 éves korom óta verem és sose volt wet dreamem
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jul 16 2014 04:58am
Quote (anyd @ 16 Jul 2014 10:58)
én 8 éves korom óta verem és sose volt wet dreamem


kicsit korán kezdted
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Jul 16 2014 05:09am
Quote (RRC @ Jul 16 2014 11:58am)
kicsit korán kezdted


~4 éves voltam amikor bátyámmal megtaláltuk fater elég hc cica magazinjait
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jul 16 2014 06:08am
Quote (anyd @ 16 Jul 2014 10:58)
én 8 éves korom óta verem és sose volt wet dreamem


akkora méret már a 8 éveseknek is feltűnő
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Jul 16 2014 07:28am
napi 2x verem, de a éjjel így is volt egy wet dreamem, meg tegnap is, fak u libido
lehet csak a törődés hiányzik mert egy hete nem találkoztam barátnőmmel

ma ilyen síelőset álmodtam egyszer, másodjára meg azt, hogy az egyik régi ismerős csaj aki jól néz ki, de mindig utált, le akart velem feküdni
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jul 16 2014 07:32am
Quote (jarabekg @ 16 Jul 2014 15:28)
napi 2x verem, de a éjjel így is volt egy wet dreamem, meg tegnap is, fak u libido
lehet csak a törődés hiányzik mert egy hete nem találkoztam barátnőmmel

ma ilyen síelőset álmodtam egyszer, másodjára meg azt, hogy az egyik régi ismerős csaj aki jól néz ki, de mindig utált, le akart velem feküdni


lel minek
nekem nőm sincs és van olyan, hogy heti 2x verem összesen
miért vagyok ilyen jó

This post was edited by Rawen on Jul 16 2014 07:32am
Go Back To Magyar Topic List
Prev11819202122Next
Add Reply New Topic New Poll