d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Bug Szomorú Története
Prev1181920212227Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Jun 19 2014 06:12am
Quote (xGurke @ Jun 19 2014 02:06pm)
úr isten :D
inkább fenyegess meg megint, hogy elvágod a torkomat vagy írogassa öcsémnek, hogy le akarod szopni
ezekben már úgyis tapasztalt vagy nagyon
bár szerencsére megvannak a régi logok is, amiket viszont nem itt írogattál, hanem facen a drágalátos ritzinger balázs neveddel :~)

Meg mindig nem fenyegettem senkit hogy elvagom a torkat
Nem vagy tisztaban a fogalmakkal
Latom szemelyes celodnak tekinted hogy minnel inkabb kibasszal masokkal, biztos elvezed, mint mondtam raerek egesz nap asszisztalni a nyomorodhoz, folytasd nyugodtan.
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Jun 19 2014 06:13am
Quote (xGurke @ 19 Jun 2014 13:06)
úr isten :D
inkább fenyegess meg megint, hogy elvágod a torkomat vagy írogassa öcsémnek, hogy le akarod szopni
ezekben már úgyis tapasztalt vagy nagyon
bár szerencsére megvannak a régi logok is, amiket viszont nem itt írogattál, hanem facen a drágalátos ritzinger balázs neveddel :~)


szexualis bunozoket meg a bortonokben se szeretik

mesh meg te osszeszednetek a logjaitokat, 1 heten belul nem lenne munkaja ricinek
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jun 19 2014 06:14am
Quote (putincykavodka @ Jun 19 2014 12:12pm)
Meg mindig nem fenyegettem senkit hogy elvagom a torkat
Nem vagy tisztaban a fogalmakkal
Latom szemelyes celodnak tekinted hogy minnel inkabb kibasszal masokkal, biztos elvezed, mint mondtam raerek egesz nap asszisztalni a nyomorodhoz, folytasd nyugodtan.


Quote (putincykavodka @ Jun 18 2014 09:49am)
De van :)
Elvagom a torkod :)
Csak ugy viccbol :)


audis HR osztály értékelni fogja majd a többi vergődéseddel együtt

/thread


Quote (josheide @ Jun 19 2014 12:13pm)
szexualis bunozoket meg a bortonokben se szeretik

mesh meg te osszeszednetek a logjaitokat, 1 heten belul nem lenne munkaja ricinek


ó tényleg, öcsém még kiskorú is volt amikor rici írogatott neki, hogy le akarja szopni
alakul


de amúgy clearly beteg ez az "ember"
meg a memória zavarai se semmik

This post was edited by xGurke on Jun 19 2014 06:15am
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jun 19 2014 06:14am
kacarászok
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Jun 19 2014 06:15am
Quote (xGurke @ Jun 19 2014 02:14pm)
audis HR osztály értékelni fogja majd a többi vergődéseddel együtt

/thread


Azt is masold be mire irtam :)
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Jun 19 2014 06:17am
vicc hogy rici mar 3 napja megallas nelkul sir, megunhatna mar
Member
Posts: 13,320
Joined: Jul 19 2008
Gold: 21,598.00
Jun 19 2014 06:19am
jó hogy szegény bugnak a topicját is szétbasszátok

amúgy sigem
Member
Posts: 11,460
Joined: May 13 2006
Gold: 0.16
Jun 19 2014 06:22am
Quote (Fej @ Jun 19 2014 12:17pm)
vicc hogy rici mar 3 napja megallas nelkul sir, megunhatna mar


már egy ideje kiakart törni belőle megint az igazi énje, kell egy pár nap hogy kiélje magát aztán eszébe jut hogy már semmije nincs.
ezzel a viselkedéssel elbassza az életét, de ha ez neki megéri..
akkor megint visszanyalja magát.. évek óta ez megy

de ha tényleg olyan baszott genius akkor rájönne hogy be kéne fognia, mert ennek nem lesz jó vége.

Quote (MarcusD @ Jun 19 2014 12:19pm)
jó hogy szegény bugnak a topicját is szétbasszátok


mar kilett targyalva minden, innentol spamtopic

This post was edited by AngryBug on Jun 19 2014 06:22am
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
Jun 19 2014 06:24am
egyébként nem tudom mi ez a hrnek küldözgetős vihar, gyakornoknak felvették, utána ha az lejár nem fogják felvenni.

This post was edited by rapiddani on Jun 19 2014 06:25am
Member
Posts: 13,320
Joined: Jul 19 2008
Gold: 21,598.00
Jun 19 2014 06:26am
Quote (AngryBug @ 19 Jun 2014 14:22)
már egy ideje kiakart törni belőle megint az igazi énje, kell egy pár nap hogy kiélje magát aztán eszébe jut hogy már semmije nincs.
ezzel a viselkedéssel elbassza az életét, de ha ez neki megéri..
akkor megint visszanyalja magát.. évek óta ez megy

de ha tényleg olyan baszott genius akkor rájönne hogy be kéne fognia, mert ennek nem lesz jó vége.



mar kilett targyalva minden, innentol spamtopic


végül megoldódott a dolog?
Go Back To Magyar Topic List
Prev1181920212227Next
Add Reply New Topic New Poll