Quote (putincykavodka @ Jun 19 2014 12:12pm)
Meg mindig nem fenyegettem senkit hogy elvagom a torkat
Nem vagy tisztaban a fogalmakkal
Latom szemelyes celodnak tekinted hogy minnel inkabb kibasszal masokkal, biztos elvezed, mint mondtam raerek egesz nap asszisztalni a nyomorodhoz, folytasd nyugodtan.
Quote (putincykavodka @ Jun 18 2014 09:49am)
De van

Elvagom a torkod

Csak ugy viccbol

audis HR osztály értékelni fogja majd a többi vergődéseddel együtt
/thread
Quote (josheide @ Jun 19 2014 12:13pm)
szexualis bunozoket meg a bortonokben se szeretik
mesh meg te osszeszednetek a logjaitokat, 1 heten belul nem lenne munkaja ricinek
ó tényleg, öcsém még kiskorú is volt amikor rici írogatott neki, hogy le akarja szopni
alakul
de amúgy clearly beteg ez az "ember"
meg a memória zavarai se semmik
This post was edited by xGurke on Jun 19 2014 06:15am