Quote (xGurke @ Jun 13 2014 11:39am)
ja mert rici arról híres hogy élőben is ilyen
1x-2x volt ott subtalin amikor én is, ült a sarkoban és nézelődött meg a telefonját basztatta
egyedül amikor blahán voltunk, akkor vagy be volt baszva vagy keménynek hitte magát és nem akart felállni, hogy le tudjak menni hugyozni, nem tudom
székestül felborítottam, aztán megint lenyugodott
csak tudni kell vele bánni
hát nemtudom, én jobban szeretem az olyan szociális összejöveteleket ahol nincsenek ilyen furcsa alakok akik igazából semmit sem tesznek hozzá az egészhez csak lehúzzák a jelenlétükkel mert megse szólalnak csak néznek ki a fejükből depressziósan. ha ránézel az a jókedvedből máris levon 1 pontot. csak ittis ilyen nagy liberalizmus van hogy senki nem meri azt mondani hogy ne jöjjön mert akkor jaj mekkora geci embernek fogják hinni, pedig igazából senki se kívánja oda, max megtűrik. viszont az ilyen ember minek van ott egyáltalán
de egyébként nekem tökmind1 csak filozofálgatok, nemfogok itt lobbizni azért hogy ne menjen, max én nem megyek ha nekem nem tetszik valami
Quote (Rawen @ Jun 13 2014 11:39am)
a kurva életbe
már 5x leírtam de még mindig nem fogtátok fel páran, mostmár felbasz kicsit
This post was edited by BmA_BeMyAngel on Jun 13 2014 04:44am