d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Sub-nyaralas > Igen Igen
Prev1181920212292Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Jun 13 2014 04:43am
Quote (xGurke @ Jun 13 2014 11:39am)
ja mert rici arról híres hogy élőben is ilyen
1x-2x volt ott subtalin amikor én is, ült a sarkoban és nézelődött meg a telefonját basztatta
egyedül amikor blahán voltunk, akkor vagy be volt baszva vagy keménynek hitte magát és nem akart felállni, hogy le tudjak menni hugyozni, nem tudom
székestül felborítottam, aztán megint lenyugodott
csak tudni kell vele bánni


hát nemtudom, én jobban szeretem az olyan szociális összejöveteleket ahol nincsenek ilyen furcsa alakok akik igazából semmit sem tesznek hozzá az egészhez csak lehúzzák a jelenlétükkel mert megse szólalnak csak néznek ki a fejükből depressziósan. ha ránézel az a jókedvedből máris levon 1 pontot. csak ittis ilyen nagy liberalizmus van hogy senki nem meri azt mondani hogy ne jöjjön mert akkor jaj mekkora geci embernek fogják hinni, pedig igazából senki se kívánja oda, max megtűrik. viszont az ilyen ember minek van ott egyáltalán

de egyébként nekem tökmind1 csak filozofálgatok, nemfogok itt lobbizni azért hogy ne menjen, max én nem megyek ha nekem nem tetszik valami

Quote (Rawen @ Jun 13 2014 11:39am)
a kurva életbe



már 5x leírtam de még mindig nem fogtátok fel páran, mostmár felbasz kicsit

This post was edited by BmA_BeMyAngel on Jun 13 2014 04:44am
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Jun 13 2014 04:43am
Quote (bajcli @ Jun 13 2014 11:42am)
biztos azert valaszolgatsz epp a postjara

http://i.imgur.com/G5OvYjk.jpg


ki van nyomva pár napja, de amúgy működik
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jun 13 2014 04:43am
Quote (Rawen @ Jun 13 2014 10:42am)
de akkor egyáltalán mégis minek megy oda, nem csinál semmit meg még azt is tudja, hogy utálják az emberek


hogy elmondhassa hogy ott volt és nem fél senkitől
kb olyan, mintha senee lejönne, hogy bebizonyítsa hogy milyen kemény
csak senee nem merne eljönni :c
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Jun 13 2014 04:45am
Quote (bajcli @ Jun 13 2014 11:42am)
biztos azert valaszolgatsz epp a postjara

http://i.imgur.com/G5OvYjk.jpg

/e inb4 JAJ EPP CSAK LEVETTEM A BLOCKLISTROL 2 PERCRE, HOGY TUDJAK ROHOGNI, HOGY VERGODIK


nekem is mindig válaszol ilyen közvetetten, hogyha quoteolom akkor utána beírja cselesen hogy "ez a bemyangel biztos megint vergődik lol xD egyébként őt egy nagyon szánalmas idegbeteg embernek tartom". nyilvánvalóan elolvassa a postjaim csak olyan szánalmas hogy be se meri vallani mert azthiszi ettől menő gyerek lesz
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Jun 13 2014 04:46am
kibaszott sírás megy itt
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Jun 13 2014 04:47am
Quote (xGurke @ Jun 13 2014 12:40pm)
ja meg ptdk fenyítette egész este
ha azt akarjátok, hogy rici kussba legyen, akkor hívjátok el ptdk-t


En prdkt birom es szivesen latnam de ha jol tudom kulfoldon van 24/7
De majd rakerdezek
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Jun 13 2014 04:48am
smatyi 60% hogy megy, pedig mas programja is lenne!
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Jun 13 2014 04:48am
Quote (xGurke @ Jun 13 2014 11:40am)
ja meg ptdk fenyítette egész este
ha azt akarjátok, hogy rici kussba legyen, akkor hívjátok el ptdk-t


mert egyébként biztos pofázna végig túlharsogna mindenkit lel. + nem hiszem hogy bárki innen ne tudná befenyíteni
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Jun 13 2014 04:50am
Quote (BmA_BeMyAngel @ Jun 13 2014 11:45am)
nekem is mindig válaszol ilyen közvetetten, hogyha quoteolom akkor utána beírja cselesen hogy "ez a bemyangel biztos megint vergődik lol xD egyébként őt egy nagyon szánalmas idegbeteg embernek tartom". nyilvánvalóan elolvassa a postjaim csak olyan szánalmas hogy be se meri vallani mert azthiszi ettől menő gyerek lesz


jó, én csak felajánlottam, nem erőszak, ha nem kell akkor nem kell

leírtam pár napja, hogy nem komolyan használtam csak funból, megvagyok nélküle is, nem lesznek elvonási tüneteim.

én kérek elnézést, hogy segíteni akartam

This post was edited by TuskesVanek on Jun 13 2014 04:50am
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Jun 13 2014 04:57am
Quote (BmA_BeMyAngel @ Jun 13 2014 12:43pm)
hát nemtudom, én jobban szeretem az olyan szociális összejöveteleket ahol nincsenek ilyen furcsa alakok akik igazából semmit sem tesznek hozzá az egészhez csak lehúzzák a jelenlétükkel mert megse szólalnak csak néznek ki a fejükből depressziósan. ha ránézel az a jókedvedből máris levon 1 pontot. csak ittis ilyen nagy liberalizmus van hogy senki nem meri azt mondani hogy ne jöjjön mert akkor jaj mekkora geci embernek fogják hinni, pedig igazából senki se kívánja oda, max megtűrik. viszont az ilyen ember minek van ott egyáltalán

de egyébként nekem tökmind1 csak filozofálgatok, nemfogok itt lobbizni azért hogy ne menjen, max én nem megyek ha nekem nem tetszik valami




már 5x leírtam de még  mindig nem fogtátok fel páran, mostmár felbasz kicsit


De azert amig mukodott is irogattal minden postomra legalabb dotatopikban
Go Back To Magyar Topic List
Prev1181920212292Next
Add Reply New Topic New Poll