Quote (xGurke @ Jun 6 2014 03:18pm)
nincs is ezzel baj. egyszer mindenki rájön, hogy gurke akar lenni ha nagy lesz :3
én gondolkoztam hogy összeszedek egy ivettet hogy .zipet csinálhassak róla
de még küszködök az eredetiség utáni vágyammal, dilemma
This post was edited by Vismajor on Jun 6 2014 08:22am