d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Takarodjon-e > A Vanekgeci
Prev1181920212230Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 9,506
Joined: Feb 4 2007
Gold: 14,569.00
Jun 6 2014 06:55am
tegnap elott ejjel random 13 orat aludtam, utana egy napig nem aludtam es full jol birtam. Also 4x szartam, kremeset
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Jun 6 2014 06:58am
Quote (mynameismethos @ Jun 6 2014 01:55pm)
tegnap elott ejjel random 13 orat aludtam, utana egy napig nem aludtam es full jol birtam. Also 4x szartam, kremeset


én keveset alszok, de nincs olyan nap, hogy ne szarnék legalább 2x
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jun 6 2014 07:51am
hármast kaptam AI-ből másfél nap tanulással
nem tudom eldönteni mennyire vagyok király
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jun 6 2014 07:52am
vanek ennyira blockol, hogy berakja ugyan azt a csillagot, meg a szarul koppintott avámat
ejj ejj, gyerekek
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Jun 6 2014 07:53am
Quote (xGurke @ 6 Jun 2014 15:52)
vanek ennyira blockol, hogy berakja ugyan azt a csillagot, meg a szarul koppintott avámat
ejj ejj, gyerekek


es meg oda is irta hogy vanek xd

Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Jun 6 2014 07:59am
Quote (xGurke @ Jun 6 2014 03:52pm)
vanek ennyira blockol, hogy berakja ugyan azt a csillagot, meg a szarul koppintott avámat
ejj ejj, gyerekek


baj, hogy szereti a kutyakat?
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jun 6 2014 08:17am
Quote (xGurke @ Jun 6 2014 02:52pm)
vanek ennyira blockol, hogy berakja ugyan azt a csillagot, meg a szarul koppintott avámat
ejj ejj, gyerekek


nemtudom ez mióta új neked, hogy mindenki rád szeretne hasonlítani
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jun 6 2014 08:18am
Quote (Vismajor @ Jun 6 2014 02:17pm)
nemtudom ez mióta új neked, hogy mindenki rád szeretne hasonlítani


nincs is ezzel baj. egyszer mindenki rájön, hogy gurke akar lenni ha nagy lesz :3
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Jun 6 2014 08:22am
so blank
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jun 6 2014 08:22am
Quote (xGurke @ Jun 6 2014 03:18pm)
nincs is ezzel baj. egyszer mindenki rájön, hogy gurke akar lenni ha nagy lesz :3


én gondolkoztam hogy összeszedek egy ivettet hogy .zipet csinálhassak róla
de még küszködök az eredetiség utáni vágyammal, dilemma

This post was edited by Vismajor on Jun 6 2014 08:22am
Go Back To Magyar Topic List
Prev1181920212230Next
Add Reply New Topic New Poll