d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo Ii Ladder Reset: Május 27. > A Szokásos Kedd Este
Prev1181920212239Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
May 25 2014 04:09pm
Quote (ToldiSenior @ May 25 2014 10:15pm)
Még 2 nap  :) Kérem figyeljük a privát postafiókunkat, lassan küldöm az infókat...

The Cast:

Team1

GoreKnight9: Pala
SleepingDragon: Sorc (light)
Sanyika: Barb
Josh: Pala
Anamy ? Sorc (Blizz)
Putincykavodka ? Sorc (Blizz)
Ghostmasterq
Moonflow
+
Vismajor - JoshTomival szeretne walkolni :)

Team 2

GeneralTT - blizzsorc
Smat: Pala
DirtyDirty: firesorc
dunaicapa: Pala
ToldiSenior: Necro
Yvorii: Barb - jelen állás szerint :)

MÉG EGY pala és egy Java jól jönne a team2-be!!! Akkor tudnánk Überezni is akár :) !!!

Komoly kérdés: van-e még egyvalaki a team1-ben, aki hajlandó lenne játszani a team2-ben, hogy a "múltkori team" együtt játszhasson? Úgy látom, mindenki Josh-sal meg Anamy-val akar játszani :( ...


nerz szivesen megy javaval
o mindig azzal megy
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
May 25 2014 04:16pm
Quote (Taszilo.^ @ 26 May 2014 00:09)
nerz szivesen megy javaval
o mindig azzal megy


ezt meg tudom erositeni
Member
Posts: 49,806
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
May 25 2014 04:19pm
Quote (Taszilo.^ @ May 25 2014 11:09pm)
nerz szivesen megy javaval
o mindig azzal megy


én is javával megyek nerzzel
Member
Posts: 15,766
Joined: Jul 30 2012
Gold: 70.00
May 26 2014 08:16am
nos felraktam a gépemre, szóval akár csatlakozhatok is a második team-hez.

már írtam, hogy sorccal / palával vagyok a leghatékonyabb, viszont reggelig tudok csak maradni.

Member
Posts: 2,708
Joined: Feb 16 2008
Gold: 2,280.00
May 26 2014 10:17am
Még 1 nap :) Kérem figyeljük a privát postafiókunkat, küldöm az infókat...

The Cast:

Team1

GoreKnight9: Pala
SleepingDragon: Sorc (light)
Sanyika: Barb
Josh: Pala
Anamy ? Sorc (Blizz)
Putincykavodka ? Sorc (Blizz)
Ghostmasterq
Moonflow
+
Vismajor - JoshTomival szeretne walkolni :)

Team 2

takii: Pala
GeneralTT - blizzsorc
Smat: Pala
DirtyDirty: firesorc
dunaicapa: Pala
ToldiSenior: Necro
Yvorii: Barb - jelen állás szerint :)

MÉG EGY Java jól jönne a team2-be!!!

Komoly kérdés: van-e még egyvalaki a team1-ben, aki hajlandó lenne játszani a team2-ben, mint javazon, hogy a "múltkori team" együtt játszhasson?
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
May 26 2014 10:20am
Quote (ToldiSenior @ May 26 2014 06:17pm)
Még 1 nap  :) Kérem figyeljük a privát postafiókunkat, küldöm az infókat...

The Cast:

Team1

GoreKnight9: Pala
SleepingDragon: Sorc (light)
Sanyika: Barb
Josh: Pala
Anamy ? Sorc (Blizz)
Putincykavodka ? Sorc (Blizz)
Ghostmasterq
Moonflow
+
Vismajor - JoshTomival szeretne walkolni :)

Team 2

takii: Pala
GeneralTT - blizzsorc
Smat: Pala
DirtyDirty: firesorc
dunaicapa: Pala
ToldiSenior: Necro
Yvorii: Barb - jelen állás szerint :)

MÉG EGY Java jól jönne a team2-be!!!

Komoly kérdés: van-e még egyvalaki a team1-ben, aki hajlandó lenne játszani a team2-ben, mint javazon, hogy a "múltkori team" együtt játszhasson?


Huh
Latom nagyon izgulsz
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
May 26 2014 10:21am
Quote (ToldiSenior @ 26 May 2014 18:17)
Még 1 nap  :) Kérem figyeljük a privát postafiókunkat, küldöm az infókat...

The Cast:

Team1

GoreKnight9: Pala
SleepingDragon: Sorc (light)
Sanyika: Barb
Josh: Pala
Anamy ? Sorc (Blizz)
Putincykavodka ? Sorc (Blizz)
Ghostmasterq
Moonflow
+
Vismajor - JoshTomival szeretne walkolni :)

Team 2

takii: Pala
GeneralTT - blizzsorc
Smat: Pala
DirtyDirty: firesorc
dunaicapa: Pala
ToldiSenior: Necro
Yvorii: Barb - jelen állás szerint :)

MÉG EGY Java jól jönne a team2-be!!!

Komoly kérdés: van-e még egyvalaki a team1-ben, aki hajlandó lenne játszani a team2-ben, mint javazon, hogy a "múltkori team" együtt játszhasson?


ha négy ember elmegy nem verem hétvégéig
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
May 26 2014 10:24am
Quote (tevetava @ May 26 2014 04:21pm)
ha négy ember elmegy nem verem hétvégéig


this
ha 1 teamet összeszedtek 2 napig nem szexelek férfiakkal
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
May 26 2014 10:25am
Quote (xGurke @ May 26 2014 06:24pm)
this
ha 1 teamet összeszedtek 2 napig nem szexelek férfiakkal



:drool:
Member
Posts: 5,054
Joined: Dec 27 2011
Gold: 0.00
Warn: 10%
May 26 2014 11:33am
mikor indicsak ujra
Go Back To Magyar Topic List
Prev1181920212239Next
Add Reply New Topic New Poll