d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Valovilag Topik > Kismocsok
Prev11819202122Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Feb 2 2014 03:23pm
Quote (Nerz8 @ Feb 2 2014 10:11pm)
nekem csak annyi kérdésem lenne, hogy te miért vagy brutális módon butthurt mostanában


nekem csak annyi kérdésem lenne, hogy te miért vagy brutális módon butthurt mostanában
Member
Posts: 11,680
Joined: Nov 5 2008
Gold: 1.21
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Feb 3 2014 03:11am
Csak hogy itt is legyen némi politika: kíváncsi leszek, hogy a villalakók szavazhatnak-e majd, illetve fognak-e bent kampányolni. Egy ilyen jó konfliktuslehetőséget kár lenne kihagyni.

This post was edited by -joey- on Feb 3 2014 03:12am
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Feb 3 2014 03:17am
Quote (-joey- @ Feb 3 2014 09:11am)
Csak hogy itt is legyen némi politika: kíváncsi leszek, hogy a villalakók szavazhatnak-e majd, illetve fognak-e bent kampányolni. Egy ilyen jó konfliktuslehetőséget kár lenne kihagyni.


a célközönséget, akik nézik ezt a műsort szerintem nem érdekli a politika
ergo nem lesz semmi ilyesmi és a villalakók se hiszem, hogy szavazni akarnak majd menni
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Feb 3 2014 03:18am
Quote (Senee @ Feb 3 2014 10:17am)
a célközönséget, akik nézik ezt a műsort szerintem nem érdekli a politika
ergo nem lesz semmi ilyesmi és a villalakók se hiszem, hogy szavazni akarnak majd menni


De nem tagadhatják meg tőlük, hogy szavazzanak, ezért gondolom, hogy valami lesz.
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Feb 3 2014 03:19am
Quote (-joey- @ 3 Feb 2014 10:11)
Csak hogy itt is legyen némi politika: kíváncsi leszek, hogy a villalakók szavazhatnak-e majd, illetve fognak-e bent kampányolni. Egy ilyen jó konfliktuslehetőséget kár lenne kihagyni.


az rtl eléggé próbál politikailag semleges lenni, szerintem majd elintézik a szavazást fű alatt
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Feb 3 2014 03:21am
Quote (-joey- @ Feb 3 2014 09:18am)
De nem tagadhatják meg tőlük, hogy szavazzanak, ezért gondolom, hogy valami lesz.


ha vki közülük kérné, hogy mehessen imo mehetne, de nem csinálnak majd belőle felhajtást
btw akkor is kétlem, hogy bárki ne szarná le közülük a politikát :xd


és nekik van igazuk
össze kell szopni 50 millát, lakást, kocsit, azt élni amíg tart
sok korrupt geciböl nem lesz pénzünk soha
adnak gecis 300 forintokat meg éhbért, de a másik meg éhbért meg +490 forintot!!!! szavazzunk rá
tök felesleges
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Feb 3 2014 03:21am
Quote (bbaallaaggee @ Feb 2 2014 11:38pm)


ki ez a krisztian?
miert orulnek neki ennyire?
foleg a fiuk? :D
seggreeses a legjobb resz
Member
Posts: 952
Joined: Feb 1 2012
Gold: 0.00
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Feb 3 2014 07:49am
Quote (iceblade777 @ 3 Feb 2014 14:44)


Zsófit normális csajnak tartom, nem értem miért nem küldte már el a halál faszára ezt a nyomorultat.

Go Back To Magyar Topic List
Prev11819202122Next
Add Reply New Topic New Poll