Quote (-joey- @ Feb 3 2014 09:18am)
De nem tagadhatják meg tőlük, hogy szavazzanak, ezért gondolom, hogy valami lesz.
ha vki közülük kérné, hogy mehessen imo mehetne, de nem csinálnak majd belőle felhajtást
btw akkor is kétlem, hogy bárki ne szarná le közülük a politikát :xd
és nekik van igazuk
össze kell szopni 50 millát, lakást, kocsit, azt élni amíg tart
sok korrupt geciböl nem lesz pénzünk soha
adnak gecis 300 forintokat meg éhbért, de a másik meg éhbért meg +490 forintot!!!! szavazzunk rá
tök felesleges