Quote (jarabekg @ 19 Jan 2014 20:09)
a választójogot könnyebb szűkíteni, mint mindenkit kiművelni
de mondom, egy beugrónak 1000 szavas esszé, tök jó megoldás lenne :DD
Quote (tevetava @ 19 Jan 2014 19:51)
és ezt egyébként mégis hogyan mérnéd? szerintem elég sötét vagy, akkor te ne szavazhass?
ezt a kérdésemet még mindig nem válaszoltad meg
az 1000 szavas esszét ki fogja elbírálni? ki dönti el, hogy kinek érvényes a szavazata, és kinek nem?