d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Kikre Fogsz Szavazni 2014 Aprilisaban? > Szavazz Vagy Meghalsz
Prev11819202122237Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Jan 19 2014 12:37pm
Quote (Anarkin @ Jan 19 2014 07:26pm)
miért csak a sötét embereknek ne lenne rálátásuk?

én pont semmit nem tudok az egészről, és nem is akarok

inb4 nincs ellentmondás a postomban :-/


azoknak biztosan nincs

Quote (sylke @ Jan 19 2014 07:25pm)
attol neked még közöd nincs hozzá, hogy ö kire és miért szavaz


hogy ne lenne, hiszen az általa megszavazott párt fog irányítani

This post was edited by jarabekg on Jan 19 2014 12:38pm
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Jan 19 2014 12:51pm
Quote (jarabekg @ 19 Jan 2014 18:57)
nem értem mit nem értesz azon, hogy a borzasztó sötét embereknek nincs rálátásuk a politika történéseire, és nem tudnak racionális döntést hozni


és ezt egyébként mégis hogyan mérnéd? szerintem elég sötét vagy, akkor te ne szavazhass?
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jan 19 2014 12:57pm
elkéne olvasni a topickot de tul sokat irtatok reggel ota
na mingyá csak még raidelek
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Jan 19 2014 01:02pm
Quote (tevetava @ Jan 19 2014 07:51pm)
és ezt egyébként mégis hogyan mérnéd? szerintem elég sötét vagy, akkor te ne szavazhass?


De be kell látni, hogy ez se jó, ami most van, hogy a tanulatlan sötét emberek zömének odadobnak egy kis ingyen kaját-piát, és szépen elkísérik szavazni, hogy akkor Gazsikám ide lökjél egy ikszet. Az én szememben ez már felér a választási csalással.
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Jan 19 2014 01:07pm
Quote (-joey- @ 19 Jan 2014 20:02)
De be kell látni, hogy ez se jó, ami most van, hogy a tanulatlan sötét emberek zömének odadobnak egy kis ingyen kaját-piát, és szépen elkísérik szavazni, hogy akkor Gazsikám ide lökjél egy ikszet. Az én szememben ez már felér a választási csalással.


szerintem is probléma, de erre nem a választójog szűkítése az egyértelmű megoldás
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Jan 19 2014 01:09pm
Quote (tevetava @ Jan 19 2014 08:07pm)
szerintem is probléma, de erre nem a választójog szűkítése az egyértelmű megoldás


a választójogot könnyebb szűkíteni, mint mindenkit kiművelni

de mondom, egy beugrónak 1000 szavas esszé, tök jó megoldás lenne :DD
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Jan 19 2014 01:11pm
Quote (jarabekg @ 19 Jan 2014 20:09)
a választójogot könnyebb szűkíteni, mint mindenkit kiművelni

de mondom, egy beugrónak 1000 szavas esszé, tök jó megoldás lenne :DD


Quote (tevetava @ 19 Jan 2014 19:51)
és ezt egyébként mégis hogyan mérnéd? szerintem elég sötét vagy, akkor te ne szavazhass?


ezt a kérdésemet még mindig nem válaszoltad meg
az 1000 szavas esszét ki fogja elbírálni? ki dönti el, hogy kinek érvényes a szavazata, és kinek nem?
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Jan 19 2014 01:14pm
Quote (tevetava @ Jan 19 2014 08:11pm)
ezt a kérdésemet még mindig nem válaszoltad meg
az 1000 szavas esszét ki fogja elbírálni? ki dönti el, hogy kinek érvényes a szavazata, és kinek nem?


senki mivel rengeteg erőforrásba kerülne feldolgozni
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Jan 19 2014 01:14pm
Quote (anyd @ 19 Jan 2014 20:14)
senki mivel rengeteg erőforrásba kerülne feldolgozni


tegyük fel, hogy van hozzá elég erőforrás
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Jan 19 2014 01:16pm
Quote (tevetava @ Jan 19 2014 08:14pm)
tegyük fel, hogy van hozzá elég erőforrás


hat termeszetesen a pikirt humoru erosen kozepszeru kezmuves jakarkebek, ki mas
Go Back To Magyar Topic List
Prev11819202122237Next
Add Reply New Topic New Poll