d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Pikirt Humori Jari - Vismajor
Prev1181920212226Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Jan 14 2014 01:20pm
Quote (Vismajor @ 14 Jan 2014 20:19)
Gondolom mert sokan így ismernek, és azt se fogják tudni, kijezazemberafacebookomon
De mindegy, megkérdeztem, azt mondta fontosember h az igazi név igazából jobb, szal átírtam, mert nekem /care, ott maradt a becenév is, amiről felismernek


de ezt kérdezem hogy honnan jött ez a becenév?
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jan 14 2014 01:21pm
Quote (Vismajor @ 14 Jan 2014 21:15)
jó, akkor kurva gáz
6 éve mikor regisztráltam azt se tudtam mi az a fb és mire való
aztán lett 123123123 friendsem, és akkor írjam át
not
nah átírtam, mert ha gáz az gáz, én meg leszarom


de mi az eredeti neved?
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Jan 14 2014 01:22pm
Quote (RRC @ 14 Jan 2014 20:21)
de mi az eredeti neved?


Tamás
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jan 14 2014 01:23pm
itt van vmi vendég hugyoznom kell de kisgatyába vagyok

én most fel nem veszek gatyát mert ujat kéne elövenni mert a régi már a szennyeseben van
de fürdenem is kéne ergo az uj gatyát most az izzadt büdös seggemre huznám rá csak azért hogy kimenjek hugyozni

wat do
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold: 2.00
Jan 14 2014 01:23pm
Quote (RRC @ 14 Jan 2014 21:21)
de mi az eredeti neved?


bazeg beírod h vismajor fb keresőbe, első találat
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jan 14 2014 01:23pm
Quote (putincykavodka @ Jan 14 2014 07:19pm)
Wat :d


0/10
de legalább te quoteoltál :c
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jan 14 2014 01:24pm
Quote (zsansaccount @ Jan 14 2014 07:23pm)
bazeg beírod h vismajor fb keresőbe, első találat


arra aszittem vmi helyzetet hoz fel
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold: 2.00
Jan 14 2014 01:24pm
Quote (Senee @ 14 Jan 2014 21:23)
itt van vmi vendég hugyoznom kell de kisgatyába vagyok

én most fel nem veszek gatyát mert ujat kéne elövenni mert a régi már a szennyeseben van
de fürdenem is kéne ergo az uj gatyát most az izzadt büdös seggemre huznám rá csak azért hogy kimenjek hugyozni

wat do


van ablakod?

This post was edited by zsansaccount on Jan 14 2014 01:25pm
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jan 14 2014 01:25pm
Quote (zsansaccount @ Jan 14 2014 07:24pm)
van ablakod?


a 9.en lakunk :XD

mondjuk mire leér lehet ugyis elemjeire hulanak a szemcsék
Go Back To Magyar Topic List
Prev1181920212226Next
Add Reply New Topic New Poll