d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Strife
Prev1181920212223Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Jan 16 2014 11:08am
Quote (Cpt_Ghost @ 16 Jan 2014 18:04)
mennyi casual van abban a topikban te jo eg


mocskos alkalmiak
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jan 16 2014 11:11am
Quote (sylke @ 16 Jan 2014 18:06)
legalább nem dota2/sc2 topicban vannak, örülj neki


az sc2 topikba valo belepes utan megszunik a casualsaga valakinek, ugyhogy nekem mindegy
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Jan 16 2014 11:12am
Quote (Cpt_Ghost @ 16 Jan 2014 18:11)
az sc2 topikba valo belepes utan megszunik a casualsaga valakinek, ugyhogy nekem mindegy


sc2 ded gaem
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Jan 16 2014 01:00pm
Quote (Cpt_Ghost @ Jan 16 2014 06:11pm)
az sc2 topikba valo belepes utan megszunik a casualsaga valakinek, ugyhogy nekem mindegy


mind a 143 ember aki a vilagon jjatszik az scvel nagyon pro xd
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jan 17 2014 01:36am
Quote (jarabekg @ 16 Jan 2014 20:00)
mind a 143 ember aki a vilagon jjatszik az scvel nagyon pro xd


tfw dreamhhacken meg igyis tobben neztek sc2-t mint lol-t
top kek
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Jan 17 2014 05:09am
Quote (Cpt_Ghost @ Jan 17 2014 08:36am)
tfw dreamhhacken meg igyis tobben neztek sc2-t mint lol-t
top kek


azt ugye tudod, hogy a lol-t 5 csatorna kozvetiti? (es nagyjabol mindet ugyan annyian nezik)

szoval nagyjabol 5x annyi nezoje van mint twitchnek, es akarmilyen masik e-sport eventnek ^^
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jan 17 2014 05:10am
Quote (jarabekg @ 17 Jan 2014 12:09)
azt ugye tudod, hogy a lol-t 5 csatorna kozvetiti? (es nagyjabol mindet ugyan annyian nezik)

szoval nagyjabol 5x annyi nezoje van mint twitchnek, es akarmilyen masik e-sport eventnek ^^




This post was edited by Cpt_Ghost on Jan 17 2014 05:11am
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jan 17 2014 05:12am
egyebkent a lolban engem csak az zavar, hogy toredeke az effortja egy lol progamernek mint egy sc2-esnek, megis tobbszor annyi penz van benne, mert sokkal egyszerubb jatszani + f2p ugyhogy tobben nezik, igy lesz a multe az e-sport dicsosege.
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Jan 17 2014 05:26am
Quote (Cpt_Ghost @ Jan 17 2014 12:12pm)
egyebkent a lolban engem csak az zavar, hogy toredeke az effortja egy lol progamernek mint egy sc2-esnek, megis tobbszor annyi penz van benne, mert sokkal egyszerubb jatszani + f2p ugyhogy tobben nezik, igy lesz a multe az e-sport dicsosege.


??

csak azert mert a focit tobben nezik mint a teniszt, nem lesz oda a sportok dicsosege ^^

Abbol meg, hogy szerinted tobb erofeszites kell egy totalisan individual skill based jatek, mint egy teamgame professzionalis uzesehez, pontosan latszik, hogy fingod nincs rola, hogy mirol szol is a lol (vagy a tobbi moba), professzionalis szinten, csak gecinagy a pofad. Ezek az eberek otthagyjak az iskolat egyeteet nkat etc., egytt elnek egytt alszanak, es amellett hogy az individal skilljuk is top tier, meg a csapatmunkan is dolgozniuk kell, ami ezerszer nehezebb mint akarmi az sc2ben. inb4 2v2 vagy 3v3,, az egyaltalan nem ugyan az, es ezt te is pontosan tudod. Vagy arra gondolsz hogy a top teamek mogott rendes menedzsment van, es csak a gamelessel kell foglalkoznia egy pronak, az pedig csak azert van, mert ebben van penz. (mert nem ded gaem :XD )

A dreamhackhez meg meg hozzatennem, hogy egyaltalan nem szamit nagy eventnek lolban, miutan a riotnak van sajat bajnoksaga. Arrol nem is beszelve, hogy egy atlagos napon mindig a lol streaeket nezik a legtobben.

This post was edited by jarabekg on Jan 17 2014 05:27am
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jan 17 2014 05:33am
Quote (jarabekg @ 17 Jan 2014 12:26)
??

csak azert mert a focit tobben nezik mint a teniszt, nem lesz oda a sportok dicsosege ^^

Abbol meg, hogy szerinted tobb erofeszites kell egy totalisan individual skill based jatek, mint egy teamgame professzionalis uzesehez, pontosan latszik, hogy fingod nincs rola, hogy mirol szol is a lol (vagy a tobbi moba), professzionalis szinten, csak gecinagy a pofad. Ezek az eberek otthagyjak az iskolat egyeteet nkat etc., egytt elnek egytt alszanak, es amellett hogy az individal skilljuk is top tier, meg a csapatmunkan is dolgozniuk kell, ami ezerszer nehezebb mint akarmi az sc2ben. inb4 2v2 vagy 3v3,, az egyaltalan nem ugyan az, es ezt te is pontosan tudod. Vagy arra gondolsz hogy a top teamek mogott rendes menedzsment van, es csak a gamelessel kell foglalkoznia egy pronak, az pedig csak azert van, mert ebben van penz. (mert nem ded gaem :XD )

A dreamhackhez meg meg hozzatennem, hogy egyaltalan nem szamit nagy eventnek lolban, miutan a riotnak van sajat bajnoksaga. Arrol nem is beszelve, hogy egy atlagos napon mindig a lol streaeket nezik a legtobben.




This post was edited by Cpt_Ghost on Jan 17 2014 05:33am
Go Back To Magyar Topic List
Prev1181920212223Next
Add Reply New Topic New Poll