d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Mortal Kombat Topic
Prev1181920212225Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 8,212
Joined: Oct 10 2012
Gold: 206.00
Jul 9 2013 08:09am
jó hogy milyen nagy figyelmet fordítottál kihúzgálással, de a legfelsőnél ugyanúgy ott a nickje a gyereknek, a tiédet meg nem nehéz kitalálni :D
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jul 9 2013 08:10am
Quote (Jancsipapa @ 9 Jul 2013 16:09)
jó hogy milyen nagy figyelmet fordítottál kihúzgálással, de a legfelsőnél ugyanúgy ott a nickje a gyereknek, a tiédet meg nem nehéz kitalálni :D


leszarom, nem előletek titok, csak úgy direktbe a netre nem akartam felrakni.

jah, két helyen is kihagytam az övét. Na mindegy.

javítottam.

This post was edited by CyberPunk666 on Jul 9 2013 08:12am
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jul 9 2013 08:12am
Quote (CyberPunk666 @ Jul 9 2013 02:10pm)
leszarom, nem előletek titok, csak úgy direktbe a netre nem akartam felrakni.

jah, két helyen is kihagytam az övét. Na mindegy.


egy iciripiciri lehetőségét meghagyod annak, hogy valaki kihasználja (s ezáltal megbosszulja a galád gaztettet) :XD
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jul 9 2013 08:16am
Quote (CyberPunk666 @ 9 Jul 2013 16:10)
leszarom, nem előletek titok, csak úgy direktbe a netre nem akartam felrakni.

jah, két helyen is kihagytam az övét. Na mindegy.

javítottam.


mi olyan szupertitkos hogy ne láthatná bárki

mondjuk a telefonszámot leszámítva
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jul 9 2013 08:16am
Le is szarom az egészet, inkább veszek a pénzemből egy midi billentyűzetet, úgyis neki akarok állni újra zongorázni.

mortált meg tolom ameddig kitörnek az ujjaim a billentyűzeten.

Quote (Anarkin @ 9 Jul 2013 16:16)
mi olyan szupertitkos hogy ne láthatná bárki

mondjuk a telefonszámot leszámítva


egyzerűen nem szeretem ennyi.

ti úgyis tudjátok melyik vagyok, akkor nem mindegy neked? ^^

This post was edited by CyberPunk666 on Jul 9 2013 08:18am
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jul 9 2013 08:17am
Quote (CyberPunk666 @ Jul 9 2013 02:16pm)
Le is szarom az egészet, inkább veszek a pénzemből egy midi billentyűzetet, úgyis neki akarok állni újra zongorázni.

mortált meg tolom ameddig kitörnek az ujjaim a billentyűzeten.


:drool:
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jul 9 2013 08:18am
Quote (sylke @ 9 Jul 2013 16:17)
:drool:


utána a faszommal fogok gépelni neked ;)
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jul 9 2013 08:20am
Quote (CyberPunk666 @ Jul 9 2013 02:18pm)
utána a faszommal fogok gépelni neked ;)


azzal is mortalozz addig, amig le nem rohad
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jul 9 2013 08:22am
Quote (sylke @ Jul 9 2013 02:20pm)
azzal is mortalozz addig, amig le nem rohad


Member
Posts: 5,907
Joined: Feb 3 2012
Gold: 43.51
Jul 9 2013 08:48am
Quote (Senee @ 9 Jul 2013 15:22)
http://1.ii.gl/AaeDNJ.png


already reported
röhögök
Go Back To Magyar Topic List
Prev1181920212225Next
Add Reply New Topic New Poll