Le is szarom az egészet, inkább veszek a pénzemből egy midi billentyűzetet, úgyis neki akarok állni újra zongorázni.
mortált meg tolom ameddig kitörnek az ujjaim a billentyűzeten.
Quote (Anarkin @ 9 Jul 2013 16:16)
mi olyan szupertitkos hogy ne láthatná bárki
mondjuk a telefonszámot leszámítva
egyzerűen nem szeretem ennyi.
ti úgyis tudjátok melyik vagyok, akkor nem mindegy neked? ^^
This post was edited by CyberPunk666 on Jul 9 2013 08:18am