Quote (rapiddani @ 15 Mar 2013 16:33)
http://sphotos-b.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/291798_267308849967615_365128023_n.jpg
ha odaírom ,hogy nemdohányzó, női tulajdonostól, garázsban tartott akkor már jobban tetszene nem?
Noi tulajdonostol???????????????????????????????? Hulye vagy? Eletbe nem vennek noi tulajdonostol, azoktol igenytelenebbek a vilagon sehol nincsenek, ha autorol van szo.
Mondjuk ettol fuggetlenul meg csunyan.

Amugy elektromos-dizel/benzines hybridet akarok.

Annak a legjobb a fogyasztasa, a 'dupla motor' miatt, a varosban sem ugrik meg a fogyasztasa.
This post was edited by Baleee on Mar 15 2013 08:38am