d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Autó Help Topic > Tolem Lehet Official Is.
Prev1181920212230Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
Mar 15 2013 08:35am
Quote (Taszilo.^ @ Mar 15 2013 02:34pm)
munkatarsamnak gazositott a swiftje, 7-8 korul eszik belole varosba, benzinbol 6-7-et

280 vs 430 / liter

kimatekozod, hogy miert eri meg?


azt is akkor matekozd hozzá ,hogy gáznál sokkal gyorsabban kopik a motor meg minden
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Mar 15 2013 08:37am
Quote (rapiddani @ 15 Mar 2013 16:33)
http://sphotos-b.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/291798_267308849967615_365128023_n.jpg

ha odaírom ,hogy nemdohányzó, női tulajdonostól, garázsban tartott akkor már jobban tetszene nem?


Noi tulajdonostol???????????????????????????????? Hulye vagy? Eletbe nem vennek noi tulajdonostol, azoktol igenytelenebbek a vilagon sehol nincsenek, ha autorol van szo.


Mondjuk ettol fuggetlenul meg csunyan. :(


Amugy elektromos-dizel/benzines hybridet akarok. :( Annak a legjobb a fogyasztasa, a 'dupla motor' miatt, a varosban sem ugrik meg a fogyasztasa.

This post was edited by Baleee on Mar 15 2013 08:38am
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Mar 15 2013 08:37am
Quote (bbaallaaggee @ Mar 15 2013 03:35pm)
kimatekozod, hogy 100-150 000 forinttal többet fizetsz egy autóért, amivel évente 3000 kilómétert fogsz menni?


nem az evi 3000 kmes fogja begazositani
e: kilóóóóóóóómétert?
Quote (rapiddani @ Mar 15 2013 03:35pm)
azt is akkor matekozd hozzá ,hogy gáznál sokkal gyorsabban kopik a motor meg minden


ez sztem bullshit

This post was edited by Taszilo.^ on Mar 15 2013 08:38am
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
Mar 15 2013 08:40am
Quote (Taszilo.^ @ Mar 15 2013 02:37pm)
nem az evi 3000 kmes fogja begazositani
e: kilóóóóóóóómétert?

ez sztem bullshit


hell no, tényleg gyorsabban kopik tőle
Member
Posts: 11,680
Joined: Nov 5 2008
Gold: 1.21
Mar 15 2013 08:41am
Quote (Taszilo.^ @ 15 Mar 2013 15:37)
nem az evi 3000 kmes fogja begazositani
e: kilóóóóóóóómétert?

ez sztem bullshit


ezek használtan is jóval drágábbak a hasonló állapotú nemgázosítottnál, mert a fogyatékos senkiházi aki beletetette magának a gázszettet, vissza akarja kapni az árát.
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
Mar 15 2013 08:42am
Quote (Baleee @ Mar 15 2013 02:37pm)
Noi tulajdonostol???????????????????????????????? Hulye vagy? Eletbe nem vennek noi tulajdonostol, azoktol igenytelenebbek a vilagon sehol nincsenek, ha autorol van szo.


Mondjuk ettol fuggetlenul meg csunyan. :(


Amugy elektromos-dizel/benzines hybridet akarok. :( Annak a legjobb a fogyasztasa, a 'dupla motor' miatt, a varosban sem ugrik meg a fogyasztasa.


többet nem írok ebbe a topicba
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Mar 15 2013 08:42am
Quote (bbaallaaggee @ Mar 15 2013 03:41pm)
ezek használtan is jóval drágábbak a hasonló állapotú nemgázosítottnál, mert a fogyatékos senkiházi aki beletetette magának a gázszettet, vissza akarja kapni az árát.


dehat man visszakapta benyapenzben
Quote (rapiddani @ Mar 15 2013 03:40pm)
hell no, tényleg gyorsabban kopik tőle


vmi proofot deliverelhetnel
Member
Posts: 11,680
Joined: Nov 5 2008
Gold: 1.21
Mar 15 2013 08:44am
Quote (Baleee @ 15 Mar 2013 15:37)
Noi tulajdonostol???????????????????????????????? Hulye vagy? Eletbe nem vennek noi tulajdonostol, azoktol igenytelenebbek a vilagon sehol nincsenek, ha autorol van szo.


Mondjuk ettol fuggetlenul meg csunyan. :(


Amugy elektromos-dizel/benzines hybridet akarok. :( Annak a legjobb a fogyasztasa, a 'dupla motor' miatt, a varosban sem ugrik meg a fogyasztasa.


ez volt a topik mélypontja, gyakorolj önkritikát

üvöltő otromba butaságot írtál
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Mar 15 2013 08:45am
Akarhogy nezem amugy, mindehogy a 407 1.6 hdi kombira jutok vissza. :(
Member
Posts: 11,680
Joined: Nov 5 2008
Gold: 1.21
Mar 15 2013 08:47am
Quote (Baleee @ 15 Mar 2013 15:45)
Akarhogy nezem amugy, mindehogy a 407 1.6 hdi kombira jutok vissza. :(


mégis azt mondom helyette, hogy Berlingo/Partner, ugyan azzal a motorral. azok nem fogják leakasztani az orrukat
Go Back To Magyar Topic List
Prev1181920212230Next
Add Reply New Topic New Poll