d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Tolvajkergetők
Prev1181920212223Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jan 7 2013 08:12am
Quote (jarabekg @ Jan 7 2013 02:11pm)
no offense, de summa summárum senkit nem csukattak le az ég egy adta világon+kérnek egy rakat adományt?


tudjuk hogy zsido vagy, mit kell reklámozni minden egyes alkalommal?
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Jan 7 2013 08:13am
Quote (sylke @ Jan 7 2013 03:12pm)
tudjuk hogy zsido vagy, mit kell reklámozni minden egyes alkalommal?


felőlem aztán küldhetsz tomcatnak pénzt
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Jan 7 2013 08:21am
Quote (jarabekg @ 7 Jan 2013 16:11)
no offense, de summa summárum senkit nem csukattak le az ég egy adta világon+kérnek egy rakat adományt?


ahogy elmondták, csak a rendőrségen múlik, hogy kit mire ítélnek, ők nem tehetnek semmi azon kívül, hogy rendőrkézre adják őket
mondjuk ez az adománykérős téma kicsit rossz szájízt hagyott a végére, főleg ezzel a "jaj még nincs kész az egyesület, utaljátok az én számlámra inkább"-dologgal
oké, hogy elvileg átküldi majd egyesületi bankszámlára meg lekövethetővé teszi, de nekem akkorse lenne pofám (mondjuk tomcatet meg nem kell attól félteni, hogy ne lenne pofája valamihez)
Member
Posts: 12,351
Joined: Mar 25 2006
Gold: 62.00
Jan 7 2013 08:30am
Quote (Saenchai @ 7 Jan 2013 15:06)
próbálkoznak Tomcaték, hátha őt is felismeri valamelyik bringás


írni kéne nekik, még a végén mennének családlátogatásra :D
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Jan 7 2013 08:44am
Quote (fleSs @ Jan 7 2013 04:30pm)
írni kéne nekik, még a végén mennének családlátogatásra :D


az epizód címe: egy újabb drogos biciklitolvaj


berakhatnánk 1 pár biciklit a lépcsőházukba, aztán Tomcaték megkapnák arról is a fülest, hogy Tacsi hol tartja a lopott bringákat

This post was edited by Saenchai on Jan 7 2013 08:44am
Member
Posts: 3,497
Joined: Nov 7 2012
Gold: 0.00
Warn: 10%
Jan 7 2013 08:55am
ez az adományozós dolog nekem is rossz szájízt hagyott a végére.
meghagytam volna ezt egy 15+1. résznek, amikor a teljesen bejegyzett, hivatalos egyesülettel előállva kértek volna adományokat. tomcat nekem nem csak egy antipatikus, de megbízhatatlan pofának is tűnik.
na mondjuk nem mintha nem lenne mindegy, hogy a pénzt a saját vagy az egyesület számlájáról sörözi el, de azért mégis másképp koppan az emberben a dolog
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jan 7 2013 08:56am
nekem a "\ don8 $_$ pls /" dologgal nem volt bajom, inkább azzal hogy megpróbálták megfogni azt aki elszaladt

eddig az egésznek a varázsát az adta, hogy semmi tapi nem volt
Member
Posts: 8,212
Joined: Oct 10 2012
Gold: 206.00
Jan 7 2013 10:11am
Quote (Eoghan @ Jan 7 2013 04:55pm)
ez az adományozós dolog nekem is rossz szájízt hagyott a végére.
meghagytam volna ezt egy 15+1. résznek, amikor a teljesen bejegyzett, hivatalos egyesülettel előállva kértek volna adományokat. tomcat nekem nem csak egy antipatikus, de megbízhatatlan pofának is tűnik.
na mondjuk nem mintha nem lenne mindegy, hogy a pénzt a saját vagy az egyesület számlájáról sörözi el, de azért mégis másképp koppan az emberben a dolog


úgy gondolom hogy eléggé mínuszban vannak ők ezzel, mind a pénzt, mind az időt tekintve
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Jan 7 2013 10:22am
Quote (jarabekg @ Jan 7 2013 03:11pm)
no offense, de summa summárum senkit nem csukattak le az ég egy adta világon+kérnek egy rakat adományt?


ez kicsit olyan, mint azt mondani a mentősnek, hogy nem sikerült az újraélesztés ... a mai szolgálatodért nem kapsz pénzt
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jan 7 2013 10:25am
Quote (beni @ 7 Jan 2013 18:22)
ez kicsit olyan, mint azt mondani a mentősnek, hogy nem sikerült az újraélesztés ... a mai szolgálatodért nem kapsz pénzt


hat nagyon kicsit olyan :D azert a ket ember teljesen mas fontossagu feladatot "lat el"
Go Back To Magyar Topic List
Prev1181920212223Next
Add Reply New Topic New Poll