Quote (jarabekg @ 7 Jan 2013 16:11)
no offense, de summa summárum senkit nem csukattak le az ég egy adta világon+kérnek egy rakat adományt?
ahogy elmondták, csak a rendőrségen múlik, hogy kit mire ítélnek, ők nem tehetnek semmi azon kívül, hogy rendőrkézre adják őket
mondjuk ez az adománykérős téma kicsit rossz szájízt hagyott a végére, főleg ezzel a "jaj még nincs kész az egyesület, utaljátok az én számlámra inkább"-dologgal
oké, hogy elvileg átküldi majd egyesületi bankszámlára meg lekövethetővé teszi, de nekem akkorse lenne pofám (mondjuk tomcatet meg nem kell attól félteni, hogy ne lenne pofája valamihez)