Quote (tevetava @ 19 Sep 2012 21:45)
de most te az élet elvételének a módjárol beszélsz. én (és baleee is) azt kérdeztem, hogy mi a különbség élet és élet között.
élet és élet között nincs különbség.
elvenni egy élőlény életét és egy másikét... a között már van különbség.
más az érzékelése egy krumplinak és egy disznónak. - remélem ez nem szorul további magyarázatra.
Quote (Senee @ 19 Sep 2012 21:44)
innen már csak egy lépés a rasszizmus :D:XDXD:
néger?!?!? "egy fejlettebb élőlény megölése és egy fejletlenebb között van különbség." :D:D:XDFXD:
Vagy pl az azeri gondolkodás, hogy ha kinyirsz egy örményt az abszolút nem számít bűnnek....
az a rasszizmus, amikor azt mondod, hogy "kutyát nem ennék, hogy ne növeljem a piacát" de csirkét/tehenet/disznót azért még eszel...