d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Healthy Lifestyle
Prev1181920212229Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Sep 19 2012 01:47pm
Quote (A122 @ 19 Sep 2012 21:45)
hát ha téged ez tenne boldoggá, hajrá


Még sajna nem tehetem meg, de egyszer még hátha.
Also signem alatt idézet.

This post was edited by Baleee on Sep 19 2012 01:48pm
Member
Posts: 25,861
Joined: Mar 9 2006
Gold: Locked
Sep 19 2012 01:48pm
Quote (Baleee @ Sep 19 2012 08:47pm)
Még sajna nem tehetem meg, de egyszer még hátha.


neted van, nem?
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Sep 19 2012 01:51pm
Quote (A122 @ 19 Sep 2012 21:48)
neted van, nem?


Nem értetted meg a mondandóm lényegét, igaz? A személyes kontaktus előadó és hallgató között, ha az előadó kompetens a témában sokat dob az egészen, főleg, ha oda-vissza tud működni, az még jobb. Segít abban, hogy egy adott témát jobban megérts, előbb 'bevésődjön', mivel kérdéseket teszel fel neki ő pedig válaszol, állításokat teszel ő pedig egyet ért, hozzá tesz, vagy kijavít. Aki nem szereti a tanulást magát az nem így fogja fel ezt az egészet. Nyilván sok dolgot el lehet olvasni és meg lehet tanulni könyvekből is (jelenleg kb ezt is teszem), de ez nekem pl nem elég.
Member
Posts: 14,316
Joined: May 8 2006
Gold: 3.03
Sep 19 2012 01:51pm
Quote (tevetava @ 19 Sep 2012 21:45)
de most te az élet elvételének a módjárol beszélsz. én (és baleee is) azt kérdeztem, hogy mi a különbség élet és élet között.


élet és élet között nincs különbség.

elvenni egy élőlény életét és egy másikét... a között már van különbség.
más az érzékelése egy krumplinak és egy disznónak. - remélem ez nem szorul további magyarázatra.


Quote (Senee @ 19 Sep 2012 21:44)
innen már csak egy lépés a rasszizmus :D:XDXD:

néger?!?!? "egy fejlettebb élőlény megölése és egy fejletlenebb között van különbség." :D:D:XDFXD:

Vagy pl az azeri gondolkodás, hogy ha kinyirsz egy örményt az abszolút nem számít bűnnek....


az a rasszizmus, amikor azt mondod, hogy "kutyát nem ennék, hogy ne növeljem a piacát" de csirkét/tehenet/disznót azért még eszel...
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Sep 19 2012 01:52pm
Quote (TassassinHc @ Sep 19 2012 07:43pm)
nézz meg egy videót egy aratásról és egy vágóhídról.
ha nem látod a különbséget, akkor nem fontos erről tovább beszélgetnünk.
ha látod a különbséget, akkor megválaszoltam a kérdésedet.

Mi a különbség az aratás meg a vágóhíd között?!
Nem folyik vér, nincs halálhörgés-rángatózás, semmi olyan ami elborzasztana. +Az egész világon teljesen kérdés nélküli az, hogy aratás-betakarítás.

Ettől függetlenül az a sok-sok szál búza az mind élő és eleven dolog, csakúgy mint a tehén akit levágnak


Akkor is faszság az, hogy jajszegényboci.
Member
Posts: 6,109
Joined: Jul 25 2011
Gold: 0.00
Sep 19 2012 01:53pm
Quote (TassassinHc @ Sep 19 2012 08:51pm)
élet és élet között nincs különbség.

elvenni egy élőlény életét és egy másikét... a között már van különbség.
más az érzékelése egy krumplinak és egy disznónak. - remélem ez nem szorul további magyarázatra.


kihalt volna a bús picsába minden második állat ha így gondolkodna, ölni természetes
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Sep 19 2012 01:54pm
Quote (TassassinHc @ Sep 19 2012 07:51pm)
élet és élet között nincs különbség.

elvenni egy élőlény életét és egy másikét... a között már van különbség.
más az érzékelése egy krumplinak és egy disznónak. - remélem ez nem szorul további magyarázatra.




az a rasszizmus, amikor azt mondod, hogy "kutyát nem ennék, hogy ne növeljem a piacát" de csirkét/tehenet/disznót azért még eszel...


A RASSZ az egy fajon belüli kisebb csoportot jelöl :XDXD:xd
a kutya meg a csirke hol egy faj
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Sep 19 2012 01:56pm
Quote (GoreKnight9 @ 19 Sep 2012 21:42)
eskuszom jo gondolatok vannak ebben a topicban de nincs ido elolvasni :c


ezt lehet hogy visszavonom ha tovabb ittlesznek az agytrosztok
Member
Posts: 14,316
Joined: May 8 2006
Gold: 3.03
Sep 19 2012 01:58pm
vegyük újra ezt a kérdést, miután megnéztétek ezt a két videót:

az előadás:



q/a rész:
http://www.youtube.com/watch?v=miPma7H59-k


ha marad kérdés, akkor vagyok.
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Sep 19 2012 01:59pm
Quote (TassassinHc @ 19 Sep 2012 21:58)
vegyük újra ezt a kérdést, miután megnéztétek ezt a két videót:

az előadás:
http://www.youtube.com/watch?v=mLk0hYiX_Ak


q/a rész:
http://www.youtube.com/watch?v=miPma7H59-k


ha marad kérdés, akkor vagyok.


nincs kerdesunk takarodj
Go Back To Magyar Topic List
Prev1181920212229Next
Add Reply New Topic New Poll