Quote (Kajnista @ 14 Nov 2011 13:56)
igen? erdekesnek talalom, hogy kb en voltam azok kevesek egyikke aki felvalalta magat kepen...
Lehet hogy mert 30% befolyásolja, hogy mit látsz a profilban (dunno for sure), de ott vannak azok
/ inkább halpoljatok diablós kérdések topicban

/
This post was edited by Anarkin on Nov 14 2011 07:07am