Az a baj, hogy nem "süllyedsz" le a szintjükre, hanem saját magadat járatod le, miközben azt gondolod, hogy de jól megmondtad.
Én nem ítélkezek senki felett, de ha annyian mondják, hogy a stílusod nem megfelelő ( itt nem részletezném, velem igaz még nem voltál bunkó, de régebbről is emlékszem
nem kedves beszólásokra, ok nélkül ) akkor lehet el kéne gondolkodni azon, hogy vagy beilleszkedsz, amit mostmár kurva nehéz lesz, vagy elmész ( minden rosszindulat nélkül mondom ),
mert a 100 akárhány ember nem fog te hozzád alkalmazkodni, és addig csak egymás baszogatása fog menni, mert a tömeggel szemben egyszerüen nem győzhetsz.
Nem tudom, hogy érthető e amit mondani akarok, de a tl;dr talán az lenne, hogyha el akarod magad fogadtatni, akkor ahhoz változtatnod kell, ha nem akarod magad elfogadtatni, akkor
viszont nem látom az értelmét hogy mit csinálsz itt.