d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Hosszu Ut > :-)
Prev1181920212235Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Mar 9 2011 08:25am
Quote (Epiphone @ 9 Mar 2011 19:24)
értem, de muszáj vagyok az ő szintjükre lealacsonyodni, hogy bármiféle beszélgetésbe keveredhessek velük :(



pff de szánalmas vagy





ilyen humoros és király beszólást már rég hallottam


Istenem annyiszor beismerted mrá hogy multi vagy, ha 90% warnod lenne talán azzal kibékülnék.
Member
Posts: 8,253
Joined: Sep 1 2010
Gold: 100.00
Mar 9 2011 08:25am
Quote (josheide @ Mar 9 2011 04:25pm)
Istenem annyiszor beismerted mrá hogy multi vagy, ha 90% warnod lenne talán azzal kibékülnék.


olyan édes, hogy te ezen stresszelsz :)
Member
Posts: 37,224
Joined: Oct 22 2006
Gold: 5,275.00
Mar 9 2011 08:26am
Quote (Genthor @ 9 Mar 2011 16:22)
Amíg leírod a mondd anyádos dolgot, annyi idő alatt a rendes választ is le lehet írni. Ráadásul mivel jót cselekszel, azzal egy kiskutya életét is megmented valahol a világban. :D


no offense-ből de mondod ezt te aki minden egyes infós kérdésnél ami nem az "official"-ba ment annyit tudtál beírni, hogy van rá topic? :D
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Mar 9 2011 08:26am
Quote (Gyuladze @ Mar 9 2011 03:23pm)
SZIA BENI :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD


már megérte átpörgetni a parázs vitát
Member
Posts: 37,224
Joined: Oct 22 2006
Gold: 5,275.00
Mar 9 2011 08:26am
Quote (Epiphone @ 9 Mar 2011 16:24)
értem, de muszáj vagyok az ő szintjükre lealacsonyodni, hogy bármiféle beszélgetésbe keveredhessek velük :(



pff de szánalmas vagy





ilyen humoros és király beszólást már rég hallottam


petike ideges, nagyon ideges :DD
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Mar 9 2011 08:27am
Quote (Epiphone @ 9 Mar 2011 19:25)
olyan édes, hogy te ezen stresszelsz :)


Milyen felhőtlen életed lehet, tök mindegy hányszor kúrnak meg a modok mindig vissza fogsz járni.

Igazából most legalább tudjuk, hogy mi az accod, bár valószinüleg legközelebb is felismernénk a hihetetlen gfx skilljeid, vagy a pókertudásod.
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Mar 9 2011 08:28am
Quote (LindaPpP @ 9 Mar 2011 15:19)
Erről van itt szó  : )
Ha az adott kérdésre a válasz 1-2szó, egyszerűbb / normálisabb viselkedés lenne választ adni rá, majd szólni neki NORMÁLISAN, hogy figyuzz már, tudom, hogy új vagy, de legközelebb az ilyen típusú kérdéseket a stickybe írd mivel direkt erre van kitalálva.
Valószínűnek tartom, hogy, ha ezt látnák az újak, ők is normálisabban viselkednének.
Az meg, hogy beugatnak nektek... hát könyörgöm... 99.99%ban ti provokáljátok és generáljátok a feszültséget.



Mindenki volt új... nem tehet róla, hogy most éppen ő az aki új.


ha annyira új hogy még a googlet sem ismeri akkor hagyja el az internetet
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Mar 9 2011 08:29am
Quote (Cpt_Ghost @ 9 Mar 2011 19:28)
ha annyira új hogy még a googlet sem ismeri akkor hagyja el az internetet


Sokmindent könnyebben előásunk mi, ezzel egyet kell értenem Lindával.

Ha meg már úgyis itt rohadunk a fórumon, valakinek csak van pár szabad másodperce.
Retired Moderator
Posts: 17,423
Joined: Aug 8 2005
Gold: 1,486.07
Trader: Trusted
Mar 9 2011 08:29am
Az a baj, hogy nem "süllyedsz" le a szintjükre, hanem saját magadat járatod le, miközben azt gondolod, hogy de jól megmondtad.
Én nem ítélkezek senki felett, de ha annyian mondják, hogy a stílusod nem megfelelő ( itt nem részletezném, velem igaz még nem voltál bunkó, de régebbről is emlékszem
nem kedves beszólásokra, ok nélkül ) akkor lehet el kéne gondolkodni azon, hogy vagy beilleszkedsz, amit mostmár kurva nehéz lesz, vagy elmész ( minden rosszindulat nélkül mondom ),
mert a 100 akárhány ember nem fog te hozzád alkalmazkodni, és addig csak egymás baszogatása fog menni, mert a tömeggel szemben egyszerüen nem győzhetsz.
Nem tudom, hogy érthető e amit mondani akarok, de a tl;dr talán az lenne, hogyha el akarod magad fogadtatni, akkor ahhoz változtatnod kell, ha nem akarod magad elfogadtatni, akkor
viszont nem látom az értelmét hogy mit csinálsz itt.
Member
Posts: 37,224
Joined: Oct 22 2006
Gold: 5,275.00
Mar 9 2011 08:29am
Quote (Cpt_Ghost @ 9 Mar 2011 16:28)
ha annyira új hogy még a googlet sem ismeri akkor hagyja el az internetet


this :P

én érdekes módon sose voltam a te értelmezésed szerint "új"

sose talált be senki, hogy egy farok vagyok :D vagy ha igen annak is megvolt az oka és nem voltam végtelenségig felháborodva rajta
Go Back To Magyar Topic List
Prev1181920212235Next
Add Reply New Topic New Poll