d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official önvédelem/ Harcművészetek Topic > Hunsub Módra
Prev1181920
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jul 29 2011 01:06am
Quote (szabika @ 29 Jul 2011 08:33)
nemtom, valami kuponos dolog ja
2500 vs 8óra...annyit még nekem is megér,csakhogy lássam az edző fejét amikor odamegyek 60kilósan, csofattan, hogy tanítson meg elfutni xd


Ugyanolyan arca lesz, mint amikor én megláttam, hogy erre befizettél. :'DDD
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Jul 29 2011 01:09am
Quote (Baleee @ Jul 29 2011 08:06am)
Ugyanolyan arca lesz, mint amikor én megláttam, hogy erre befizettél. :'DDD


erről mindig az jut eszembe amikor a vonaton elvették a pénzed :'DDD
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jul 29 2011 01:27am
Quote (szabika @ 29 Jul 2011 09:09)
erről mindig az jut eszembe amikor a vonaton elvették a pénzed :'DDD


Akkor még noob voltam, és 2vs1 + kés. :C
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Jul 29 2011 01:29am
Quote (Baleee @ 29 Jul 2011 09:27)
Akkor még noob voltam, és 2vs1 + kés. :C


most bezzeg hozzájukvágnád a bringád, vagy wat?
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jul 29 2011 01:31am
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 29 Jul 2011 09:29)
most bezzeg hozzájukvágnád a bringád, vagy wat?


Bepörgetném a bringát és aztán a tarkójukra csapkodnám a faszom.
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jul 29 2011 05:18am
Sztem majd miskolcon eljárok harcművészkedni.
Member
Posts: 2,769
Joined: Jun 30 2011
Gold: 0.00
Jul 29 2011 05:21am
önvédelem/ Harcművészetek
2011
Go Back To Magyar Topic List
Prev1181920
Add Reply New Topic New Poll