Quote (szabika @ 29 Jul 2011 08:33)
nemtom, valami kuponos dolog ja
2500 vs 8óra...annyit még nekem is megér,csakhogy lássam az edző fejét amikor odamegyek 60kilósan, csofattan, hogy tanítson meg elfutni xd
Ugyanolyan arca lesz, mint amikor én megláttam, hogy erre befizettél. :'DDD