Quote (ArcSten @ Dec 17 2010 01:16pm)
Puszta kézzel való harcot is tanítanak, amúgy meg ha esetleg rossz környékre keverednél, inkább te vagy mások kerüljenek kórházba?
Senki. Ha kes van a dologban akkor abbol jol nem lehet kikerulni, nem szabad vallalni(mint ahogy a legtobb esetben, mert barmikor elokerulhet egy fegyver/akarmi). Ez persze nem azt jelenti hogy nem erdemes megtanulni, mert elofordulhat hogy elkerulhetetlen, de
"kessel nem igazan vagdoshatsz senkit".
Arrol nem is beszelve hogy a dolgok alapja megiscsak a pusztakezes, ha a pusztakezest at akarod ugrani, akkor lofegyverekkel kezdjel, mert ott a kozelharc azt jelenti hogy kozelrol lojuk le a masikat.