d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Real Life Topik
Prev11819202122122Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 8,408
Joined: Jan 18 2009
Gold: 25.00
Warn: 40%
Jun 24 2010 02:27pm
Quote (bbaallaaggee @ 24 Jun 2010 20:50)
megjöttem kondiból, 1 éve voltam utoljára, haldoklom


meikbe voltál?
Member
Posts: 11,680
Joined: Nov 5 2008
Gold: 1.21
Jun 24 2010 02:45pm
Quote (Imdeth @ 24 Jun 2010 22:27)
meikbe voltál?


Arénában

mert amúgy hova szoktunk járni te állat? :DDDDDDD
Member
Posts: 8,408
Joined: Jan 18 2009
Gold: 25.00
Warn: 40%
Jun 24 2010 02:49pm
Quote (bbaallaaggee @ 24 Jun 2010 21:45)
Arénában

mert amúgy hova szoktunk járni te állat? :DDDDDDD


mintha valami mást mondott volna a juhász mint aréna de be voltam baszva szal mindegy.

volt valami epik?
Member
Posts: 11,680
Joined: Nov 5 2008
Gold: 1.21
Jun 24 2010 03:09pm
Quote (Imdeth @ 24 Jun 2010 22:49)
mintha valami mást mondott volna a juhász mint aréna de be voltam baszva szal mindegy.

volt valami epik?


volt egy kibaszott win csaj, de nem maradt sokáig

amúgy geci jól néz ki a terem, be van ázva 30 helyen, málik a vakolat, lóg a plafon. de így feelinges.
Member
Posts: 8,408
Joined: Jan 18 2009
Gold: 25.00
Warn: 40%
Jun 24 2010 03:23pm
Quote (bbaallaaggee @ 24 Jun 2010 22:09)
be van ázva 30 helyen, málik a vakolat, lóg a plafon. de így feelinges.


holy shit it is so fucking indie, i don't even, what the fuck
Member
Posts: 11,680
Joined: Nov 5 2008
Gold: 1.21
Jun 24 2010 04:06pm
Quote (Imdeth @ 24 Jun 2010 23:23)
holy shit it is so fucking indie, i don't even, what the fuck


kicsit zavar hogy nem tudom az eredetét az amúgy tetszetős válaszaidnak
Member
Posts: 8,408
Joined: Jan 18 2009
Gold: 25.00
Warn: 40%
Jun 24 2010 04:12pm
Quote (bbaallaaggee @ 24 Jun 2010 23:06)
kicsit zavar hogy nem tudom az eredetét az amúgy tetszetős válaszaidnak




grátisz:

Member
Posts: 11,680
Joined: Nov 5 2008
Gold: 1.21
Jun 24 2010 04:13pm
Quote (Imdeth @ 25 Jun 2010 00:12)
http://img34.imageshack.us/img34/8480/1275656407280.png

grátisz:

http://img411.imageshack.us/img411/5874/1274817837605.jpg


faszom napi 4-5 órát lurkolok, többnyire /b/-n, de ez eddig kimaradt. DE AZÉRT ELBASZTAD ÉS NEM AZT ÍRTAD AMI A KÉP ALATT VAN :DDDDDDDDDDDDDD
Member
Posts: 8,408
Joined: Jan 18 2009
Gold: 25.00
Warn: 40%
Jun 24 2010 04:20pm
Quote (bbaallaaggee @ 24 Jun 2010 23:13)
faszom napi 4-5 órát lurkolok, többnyire /b/-n, de ez eddig kimaradt. DE AZÉRT ELBASZTAD ÉS NEM AZT ÍRTAD AMI A KÉP ALATT VAN :DDDDDDDDDDDDDD


ezt /fa/-n találtam
Member
Posts: 11,680
Joined: Nov 5 2008
Gold: 1.21
Jun 24 2010 04:23pm
Quote (Imdeth @ 25 Jun 2010 00:20)
ezt /fa/-n találtam


én ma auto-n röhögtem, verik a mellüket a europefagek mert meghalt valami japán tesztpilóta németországban, according to 4chan: 400k$ lexus vs 100k$ bmw, lexus lfa-ban meghalt a csávó, 3as bmwben mindketten túlélték, 100al ment mindkét kocsi, tökéletes frontális ütközés. és csak 4chanon láttam vért, pedig leadták még rtl híradoban is a balesetet
Go Back To Magyar Topic List
Prev11819202122122Next
Add Reply New Topic New Poll