Quote (Imdeth @ 24 Jun 2010 22:49)
mintha valami mást mondott volna a juhász mint aréna de be voltam baszva szal mindegy.
volt valami epik?
volt egy kibaszott win csaj, de nem maradt sokáig
amúgy geci jól néz ki a terem, be van ázva 30 helyen, málik a vakolat, lóg a plafon. de így feelinges.