Quote (Psyclon @ Aug 23 2010 08:47am)
Gratula azért!

Nekem se nagyon megy most. Monkal második ajtónál fail.

Na gratula.

szerintem simán megér 2k Fg-t.
Köszi, remélem én is, hogy 2.000fg + ! = ]
(neked is köszönöm a price checket Ateec)
És gratulálok nektek a +1hez.. nekem még 1et sem sikerült összehoznom de már rajta vagyok a dolgon !