d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Ladder Slasher > Hun Discuss
Prev11819202122381Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 3,915
Joined: Jul 18 2010
Gold: 0.00
Aug 22 2010 04:57pm
Quote (RiNGiSpiLeR @ Aug 23 2010 12:54am)
Wooooow! :D

Nagyon sokat ér, őszintén gratulálok. :)

1-2k közöttire tippelelm így elsőre, de lehet, hogy több... :)

Kérdezd meg itt: http://forums.d2jsp.org/forum.php?f=91 és várj néhány tippet.

Valószínűleg ez a root1rm accal rendelkező egyén is bele fog írni a toicodba, hagyd teljesen figyelmen kívül, csak trolkodik sztem vagy nemtudom, de látszólag nagyon nem ért hozzá...


Oh ! Köszönöm a választ ^_^ éppen, hogy nem ölt meg az a monster ami dobta : ))
Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold: 3,551.99
Aug 22 2010 04:58pm
Quote (RiNGiSpiLeR @ 23 Aug 2010 00:54)
Wooooow! :D

Nagyon sokat ér, őszintén gratulálok. :)

1-2k közöttire tippelelm így elsőre, de lehet, hogy több... :)

Kérdezd meg itt: http://forums.d2jsp.org/forum.php?f=91 és várj néhány tippet.

Valószínűleg ez a root1rm accal rendelkező egyén is bele fog írni a toicodba, hagyd teljesen figyelmen kívül, csak trolkodik sztem vagy nemtudom, de látszólag nagyon nem ért hozzá...


ez a szar 1-2k? :D
Member
Posts: 31,131
Joined: May 29 2006
Gold: 22,363.58
Trader: Trusted
Aug 22 2010 05:03pm
Quote (Ad4mz @ 23 Aug 2010 00:58)
ez a szar 1-2k? :D


Simán...

Warlocknak álat', majdnem perf ráadásul. ^^
Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold: 3,551.99
Aug 22 2010 05:26pm
Quote (RiNGiSpiLeR @ 23 Aug 2010 01:03)
Simán...

Warlocknak álat', majdnem perf ráadásul. ^^


:P
Member
Posts: 39,201
Joined: Oct 15 2006
Gold: 250.00
Aug 22 2010 11:39pm
+1 gp.
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 519.11
Aug 23 2010 12:47am
Quote (Ateec @ 23 Aug 2010 07:39)
+1 gp.


Gratula azért! :)
Nekem se nagyon megy most. Monkal második ajtónál fail. :(

Quote (LindaPpP @ 23 Aug 2010 00:38)
Sziasztok!

Valaki megtudná mondani nagyjából ez mennyit ér? (illetve, hogy ér-e valamit ? )

Mystical darkwood staff
Level Req: 40
Damage: 57 to 154

+2 Vitality
+1% Magical Damage Reduction
+52% Heal Mastery

köszi!


Na gratula. :) szerintem simán megér 2k Fg-t.

Member
Posts: 3,915
Joined: Jul 18 2010
Gold: 0.00
Aug 23 2010 07:28am
Quote (Psyclon @ Aug 23 2010 08:47am)
Gratula azért! :)
Nekem se nagyon megy most. Monkal második ajtónál fail. :(



Na gratula. :) szerintem simán megér 2k Fg-t.


Köszi, remélem én is, hogy 2.000fg + ! = ]

(neked is köszönöm a price checket Ateec)

És gratulálok nektek a +1hez.. nekem még 1et sem sikerült összehoznom de már rajta vagyok a dolgon !
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Aug 23 2010 07:41am
Quote (LindaPpP @ 23 Aug 2010 15:28)
Köszi, remélem én is, hogy 2.000fg + ! = ]

(neked is köszönöm a price checket Ateec)

És gratulálok nektek a +1hez.. nekem még 1et sem sikerült összehoznom de már rajta vagyok a dolgon !


Lehet,hogy nem sikerült,viszont már tudtál szerezni 1 közel 2k-s staffot. Hát .. ^^
Member
Posts: 3,915
Joined: Jul 18 2010
Gold: 0.00
Aug 23 2010 07:55am
Quote (Ghostmasterq @ Aug 23 2010 03:41pm)
Lehet,hogy nem sikerült,viszont már tudtál szerezni 1 közel 2k-s staffot. Hát .. ^^


Nemigazán az fgre hajtok, nincs nagyon mire elköltenem, maximum veszek valami szép csillagot.. vagy nem tudom :P
Member
Posts: 5,000
Joined: Jul 4 2009
Gold: 118.00
Aug 23 2010 09:43am
magican-t hogy érdemes statolni?

/e miaz a critical flux?

This post was edited by Sanyika on Aug 23 2010 09:45am
Go Back To Magyar Topic List
Prev11819202122381Next
Closed New Topic New Poll