Quote (aLexXx2 @ 21 Jun 2010 22:09)
^^
engem fikázhatsz , inkább arra lennék kiváncsi , h most is fake- e a csajom
Őszintén szólva nem izgat, hogy fake-e vagy sem. Legyetek boldogok! Nekem nem az ideálom a barátnőd, de ettől függetlenül nem kezdem el ócsárolni, hogy ú, geci, hány óráig vakolta az arcát? Kezded kapizsgálni?
This post was edited by ecneB on Jun 21 2010 02:12pm