d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Keménykötéses
Prev1181920212241Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 7,921
Joined: Mar 31 2007
Gold: 4.51
Jun 21 2010 02:11pm
Quote (Hellmarch @ Jun 21 2010 08:10pm)
tejoég, mi lesz velem^^


^_______________^
Member
Posts: 25,402
Joined: Oct 18 2006
Gold: 0.00
Warn: 100%
Jun 21 2010 02:11pm
Quote (Nerz8 @ Jun 21 2010 08:10pm)
http://www.roadrunnerrecords.com/shared/pictures/CradleOfFilth/COF4.jpg


8DDDDDDD
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Jun 21 2010 02:12pm
Quote (aLexXx2 @ 21 Jun 2010 22:09)
^^
engem fikázhatsz , inkább arra lennék kiváncsi , h most is fake- e a csajom


Őszintén szólva nem izgat, hogy fake-e vagy sem. Legyetek boldogok! Nekem nem az ideálom a barátnőd, de ettől függetlenül nem kezdem el ócsárolni, hogy ú, geci, hány óráig vakolta az arcát? Kezded kapizsgálni?

This post was edited by ecneB on Jun 21 2010 02:12pm
Member
Posts: 23,789
Joined: May 23 2006
Gold: 70,255.00
Jun 21 2010 02:13pm
Quote (aLexXx2 @ 21 Jun 2010 21:11)
de azért kiváncsi lennék a te barátnődre is


az én apukám erősebb mint a tied
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Jun 21 2010 02:13pm
Quote (Hellmarch @ 21 Jun 2010 22:13)
az én apukám erősebb mint a tied


Após téren hogy állsz? Merci van-e?
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Jun 21 2010 02:13pm
Quote (Nerz8 @ Jun 21 2010 10:10pm)
http://www.roadrunnerrecords.com/shared/pictures/CradleOfFilth/COF4.jpg


Member
Posts: 5,363
Joined: Jan 11 2010
Gold: 0.00
Jun 21 2010 02:13pm
Quote (ecneB @ Jun 21 2010 09:12pm)
Őszintén szólva nem izgat, hogy fake-e vagy sem. Legyetek boldogok!  Nekem nem az ideálom a barátnőd, de ettől függetlenül nem kezdem el ócsárolni, hogy ú, geci, hány óráig vakolta az arcát? Kezded kapizsgálni?


nem az ideálod?
aha oké.
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Jun 21 2010 02:13pm
Quote (Saenchai @ 21 Jun 2010 21:13)
http://i294.photobucket.com/albums/mm96/dejv90/wff_immortal.jpg


azért még mindig ez az etalon :'D
Member
Posts: 23,789
Joined: May 23 2006
Gold: 70,255.00
Jun 21 2010 02:14pm
Quote (ecneB @ 21 Jun 2010 21:13)
Após téren hogy állsz? Merci van-e?


mittomén, nem is ismerem az aposom
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Jun 21 2010 02:14pm
Quote (aLexXx2 @ 21 Jun 2010 22:13)
nem az ideálod?
aha oké.


Most mondjam azt, hogy lerí a sötétség a fejéről, amit a merci és a két kilo smink sem tűntet el?
Én próbáltam megfogalmazni szépen..

This post was edited by ecneB on Jun 21 2010 02:14pm
Go Back To Magyar Topic List
Prev1181920212241Next
Add Reply New Topic New Poll