Quote (banyek @ 10 Jun 2010 21:20)
Egy tmobilfüggő samsung van feles, egyik nap keletibe vagy pécelen átveheted...
De tényleg alap telefon...
BAli már szólt hogy fejenkúr egyel. Csak valahogy függetleníteni kéne zeket.
Telefon igényeimet meg az előző talin kitárgyaltuk.

Csörögjön, rezegjen, lehessen sms-t küldeni, és.... ennyi. most tönkrement tégla nokiámon se kamera, se szines kijelző, se semmi... szarok rá egyszerűen.