d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > A Nagy Hunsub Signature Szépségverseny! > Most Indul! :)
Prev1181920212265Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
May 30 2010 08:42am
Quote (Rezs @ 30 May 2010 15:41)
nanemár, hogy te is predi sigjére voksolsz, és ezzel magyarázod. Csak blöffölsz, próbálsz vicces lenni a magad módján.
Miért pont predi sigje Nerz?
Cicateamet megértem, elfogadom, meg a többi voksot, de hogy pont te arra szavazz. Áruld el a tényleges miértet :DD


MERT NAON YOSH AZ A SIG XD
Member
Posts: 4,638
Joined: May 16 2009
Gold: 0.31
May 30 2010 08:42am
Quote (Rezs @ 30 May 2010 15:41)
..


tök jó, hogy megjöttél, és ebből a topicból is a flémet hozod ki, de azért szeretlek, igenerősen :hug:
Member
Posts: 44,289
Joined: Oct 4 2008
Gold: 316,730.65
Trader: Trusted
May 30 2010 08:43am
jó a topic
Banned
Posts: 8,176
Joined: Mar 7 2009
Gold: 0.95
Warn: 60%
May 30 2010 08:43am
geci 4 vote

végén én leszek a második
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
May 30 2010 08:43am
Quote (sunnymarcell @ 30 May 2010 16:43)
geci 4 vote

végén én leszek a második


az úgy nem dicsőség ha fizetsz érte.
Member
Posts: 7,659
Joined: Aug 11 2008
Gold: 457.00
May 30 2010 08:43am
Quote (sunnymarcell @ 30 May 2010 15:43)
geci 4 vote

végén én leszek a második


menj innen es ne gyere vissza

/e: nem nyersz semmit amugy. meg most szolok mielott elkoltod az osszes fg-d szavazatokra

This post was edited by kriza on May 30 2010 08:44am
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
May 30 2010 08:43am
Quote (sunnymarcell @ 30 May 2010 15:43)
geci 4 vote

végén én leszek a második


btw ami neked most bent van, az mi a szar?
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
May 30 2010 08:44am
Quote (Nerz8 @ May 30 2010 03:43pm)
btw ami neked most bent van, az mi a szar?


anál tréner ... jah vagy mire gondolsz?
Member
Posts: 25,402
Joined: Oct 18 2006
Gold: 0.00
Warn: 100%
May 30 2010 08:45am
Quote (banyek @ May 30 2010 02:42pm)
tök jó, hogy megjöttél, és ebből a topicból is a flémet hozod ki, de azért szeretlek, igenerősen :hug:


tök jó, hogy már előtte is volt flém
meg az is tök jó, hogyha nem pofázol nekem akkor semmiféle flame nincs
de azért nemszeretlek igenerősen :hug:
Member
Posts: 44,289
Joined: Oct 4 2008
Gold: 316,730.65
Trader: Trusted
May 30 2010 08:45am
Quote (banyek @ 30 May 2010 16:42)
tök jó, hogy megjöttél, és ebből a topicból is a flémet hozod ki, de azért szeretlek, igenerősen :hug:


inb4tégedsenkiseszeret
Go Back To Magyar Topic List
Prev1181920212265Next
Add Reply New Topic New Poll