Quote (banyek @ May 30 2010 02:42pm)
tök jó, hogy megjöttél, és ebből a topicból is a flémet hozod ki, de azért szeretlek, igenerősen

tök jó, hogy már előtte is volt flém
meg az is tök jó, hogyha nem pofázol nekem akkor semmiféle flame nincs
de azért nemszeretlek igenerősen
