d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > ¤ Poker ¤
Prev1181920212272Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 25,861
Joined: Mar 9 2006
Gold: Locked
Apr 27 2010 07:59am
Quote (Zayl @ Apr 27 2010 02:56pm)
Melyik részére gondolsz?
A cinizmusomra mi szerint jó playak?


Ez poker pixelekért, ennyi.
Semmi jelentősége a trollkodásuknak, meg az arra való válaszoknak.
+post azt kész
Retired Moderator
Posts: 17,423
Joined: Aug 8 2005
Gold: 1,486.07
Trader: Trusted
Apr 27 2010 08:00am
Quote (A122 @ 27 Apr 2010 14:59)
Ez poker pixelekért, ennyi.
Semmi jelentősége a trollkodásuknak, meg az arra való válaszoknak.
+post azt kész


Pont erre utaltam én is, egy percig sem gondoltam, hogy ezek jól játszhatnak, vagy akármi,
de szerintem ez tök egyértelmű volt a megfogalmazásomból, és arra akartam kilyukadni,
hogy fogják már vissza magukat, mert csak a pofájuk jár a nagy semmiről.
Member
Posts: 11,189
Joined: Jul 13 2009
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 10%
Apr 27 2010 08:07am
Quote (Zayl @ Apr 27 2010 02:49pm)
Most nem azért de ez a texxas meg durexplay nem kiskorúak?

Meg ha olyan nagyon jól tudtok pokerezni ( ez a fentebb említett két felhasználónak szól ) akkor miért fecsérelitek a nagy tudásotok arra,
hogy virtuális pénzt nyerjetek? Ebből is látszik hogy lófaszt tudtok az egészről, csak bemákoltatok két handet azt ti vagytok  a királycsávók. :)


egyet ertek abban, hogy virtualis penzzel nem megy sokra az ember, ez hasonlo a "play money " -hoz
Member
Posts: 44,289
Joined: Oct 4 2008
Gold: 316,730.65
Trader: Trusted
Apr 27 2010 08:08am
Quote (grinderpet @ 27 Apr 2010 14:07)
egyet ertek abban, hogy virtualis penzzel nem megy sokra az ember, ez hasonlo a "play money " -hoz


azért az fg-t legalább úgyahogy komolyanveszik
Member
Posts: 5,363
Joined: Jan 11 2010
Gold: 0.00
Apr 27 2010 08:16am
elbuktam a maradek 20fgm
fuck yea
Member
Posts: 11,189
Joined: Jul 13 2009
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 10%
Apr 27 2010 08:19am
Quote (aLexXx2 @ Apr 27 2010 03:16pm)
elbuktam a maradek 20fgm
fuck yea


br management...

sad story :(
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Apr 27 2010 09:15am
Quote (Zayl @ Apr 27 2010 03:00pm)
Pont erre utaltam én is, egy percig sem gondoltam, hogy ezek jól játszhatnak, vagy akármi,
de szerintem ez tök egyértelmű volt a megfogalmazásomból, és arra akartam kilyukadni,
hogy fogják már vissza magukat, mert csak a pofájuk jár a nagy semmiről.


Igazából ez a durexplay szerintem kemény csávó. Egyszer majdnem laposra verte Janout a debreceni Nagytemplom előtt. Ha pókerben is ilyen durva, akkor én tuti nem állnék ki ellene.

Greenday viszont obviously egy szerencsétlen kis lossa'.
Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold: 3,551.99
Apr 27 2010 09:19am
Quote (Zayl @ 27 Apr 2010 15:49)
Most nem azért de ez a texxas meg durexplay nem kiskorúak?

Meg ha olyan nagyon jól tudtok pokerezni ( ez a fentebb említett két felhasználónak szól ) akkor miért fecsérelitek a nagy tudásotok arra,
hogy virtuális pénzt nyerjetek? Ebből is látszik hogy lófaszt tudtok az egészről, csak bemákoltatok két handet azt ti vagytok  a királycsávók. :)


inkább welcheltek össze-vissza
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Apr 27 2010 09:21am
Quote (Ad4mz @ Apr 27 2010 04:19pm)
inkább welcheltek össze-vissza


szopnálak kicsiádám
szopnálak
Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold: 3,551.99
Apr 27 2010 09:23am
Quote (Flutter @ 27 Apr 2010 17:21)
szopnálak kicsiádám
szopnálak


Go Back To Magyar Topic List
Prev1181920212272Next
Closed New Topic New Poll