d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > d2jsp / Hunsub Moderáció > Kérdezz Itt
Prev11819202122197Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
Dec 25 2009 03:14am
Quote (-joey- @ 25 Dec 2009 10:12)
Hát, ha leírsz nekem akár egy pozitív dolgot, amit rici a jsp-ért tett, akkor nem forszírozom tovább, hogy miért nem szabad innen bannolni, és miért csinálhat amit akar.

De gyanítom, hogy az LS-bug miatt egyeztek ki. Njag gondolom nem jött rá, hogyan csinálta, és kellett az info, hogy patchelhesse.

Flame és flame között meg szerintem nincs különbség, mármint aközött, hogy topicról van szó vagy hsz-ről. Plusz minden topic potenciális flametopic. Még az is, amiben boldog karácsonyt kívánnak.

  • mesh
  • :c
  • bantasz
  • le akarlak szopni
  • 180k
  • tacsi
  • dejv

soroljam még? :huh:
Retired Moderator
Posts: 38,445
Joined: Aug 6 2005
Gold: 12,508.00
Trader: Trusted
Dec 25 2009 03:20am
utoljára kérek meg mindenkit, hogy ne szemeteljétek tele ezt a topikot

joey, neked is lehetne több eszed, mint hogy beállsz a sorba
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Dec 25 2009 03:22am
Quote (Lajo @ Dec 25 2009 10:20am)
utoljára kérek meg mindenkit, hogy ne szemeteljétek tele ezt a topikot

joey, neked is lehetne több eszed, mint hogy beállsz a sorba


Ebben mondjuk igazad van.

Néha egyszerűen nem tudok ellenállni. :) Reply-kényszer.

This post was edited by -joey- on Dec 25 2009 03:23am
Member
Posts: 11,077
Joined: Aug 4 2009
Gold: 1,018.50
Dec 25 2009 03:26am
mi történt a looser taggal?
Member
Posts: 44,289
Joined: Oct 4 2008
Gold: 316,730.65
Trader: Trusted
Dec 25 2009 03:27am
Quote (kemiii1338 @ 25 Dec 2009 09:26)
mi történt a looser taggal?


mi történt vele?
newfag vagyok
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
Dec 25 2009 03:29am
Quote (kemiii1338 @ 25 Dec 2009 10:26)
mi történt a looser taggal?


= Banned

csak hogy ne legyen sértő
és loser
looser = meglazító

This post was edited by ElCapitano on Dec 25 2009 03:30am
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
Dec 25 2009 03:34am
Nekem technikai kérdésem lenne, a report rendszerrel kapcsolatban. Hogy működik a report gomb? Jól sejtem, hogy automatikusan küld egy pm-et a rendszer az adott részleget felügyelő online modoknak? Mi alapján dől el, hogy melyik mod kapja, ha tényleg így működik?
Member
Posts: 22,564
Joined: Jul 1 2007
Gold: 7,149.00
Dec 25 2009 03:36am
Quote (Genthor @ 25 Dec 2009 11:34)
Nekem technikai kérdésem lenne, a report rendszerrel kapcsolatban. Hogy működik a report gomb? Jól sejtem, hogy automatikusan küld egy pm-et a rendszer az adott részleget felügyelő online modoknak? Mi alapján dől el, hogy melyik mod kapja, ha tényleg így működik?

akkor elég furcsa hogy szinte sose jön senki megnézni a reportok 75%át (pl spam reportra sose láttam még egy tt-t se ugrani)
bár lehet hogy az idegennyelvi subforumok annyira nem lényegesek :P

Quote (ElCapitano @ 25 Dec 2009 11:39)
Szerintem csak simán van valami jelzőrendszer rá, pmet tuti nem kapnak.

szerintem is :)

Quote (Janou @ 25 Dec 2009 11:36)
ezt kikérem magamnak, tudod nagyon jól, hogy nem így van.

érdekes módon a százakárhány postod alatt és az előző x évben nem volt az

legalább joeyt oltanád, nem az oldalt minősítenéd

csak idegesít titeket de ne replyoljatok mert nincs értelme, vagy másik topicban, mert ezt bezárják ha sok a nem idevaló post

This post was edited by hedgehogsword on Dec 25 2009 03:41am
Member
Posts: 43,338
Joined: Feb 13 2006
Gold: 0.00
Dec 25 2009 03:36am
Quote (BeneGessir @ 25 Dec 2009 09:30)
ne vergödjél már
ugyis szar az oldalad, törödj bele


ezt kikérem magamnak, tudod nagyon jól, hogy nem így van.

érdekes módon a százakárhány postod alatt és az előző x évben nem volt az

legalább joeyt oltanád, nem az oldalt minősítenéd
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
Dec 25 2009 03:39am
Quote (Genthor @ 25 Dec 2009 10:34)
Nekem technikai kérdésem lenne, a report rendszerrel kapcsolatban. Hogy működik a report gomb? Jól sejtem, hogy automatikusan küld egy pm-et a rendszer az adott részleget felügyelő online modoknak? Mi alapján dől el, hogy melyik mod kapja, ha tényleg így működik?


Szerintem csak simán van valami jelzőrendszer rá, pmet tuti nem kapnak. Pl ha nyitsz egy flametopicot, reportold warezért és a küldföldi mod jön, megnézi, semmi warez akkor ok. Vagy ha pornót akarsz postolni akkor olyan tárhelyre rakd ahonnan lehet törölni, aztán nyisd meg a topicot, reportold magad spamért és le se fogják szarni, aztán persze töröld ki a tárhelyről és hiába kvótolnak. :P
Go Back To Magyar Topic List
Prev11819202122197Next
Add Reply New Topic New Poll