Quote (Genthor @ 25 Dec 2009 11:34)
Nekem technikai kérdésem lenne, a report rendszerrel kapcsolatban. Hogy működik a report gomb? Jól sejtem, hogy automatikusan küld egy pm-et a rendszer az adott részleget felügyelő online modoknak? Mi alapján dől el, hogy melyik mod kapja, ha tényleg így működik?
akkor elég furcsa hogy szinte sose jön senki megnézni a reportok 75%át (pl spam reportra sose láttam még egy tt-t se ugrani)
bár lehet hogy az idegennyelvi subforumok annyira nem lényegesek

Quote (ElCapitano @ 25 Dec 2009 11:39)
Szerintem csak simán van valami jelzőrendszer rá, pmet tuti nem kapnak.
szerintem is

Quote (Janou @ 25 Dec 2009 11:36)
ezt kikérem magamnak, tudod nagyon jól, hogy nem így van.
érdekes módon a százakárhány postod alatt és az előző x évben nem volt az
legalább joeyt oltanád, nem az oldalt minősítenéd
csak idegesít titeket de ne replyoljatok mert nincs értelme, vagy másik topicban, mert ezt bezárják ha sok a nem idevaló post
This post was edited by hedgehogsword on Dec 25 2009 03:41am