Quote (Baleee @ Fri, Jul 10 2009, 08:34pm)
Én is kimaradtam, legyünk együtt búúúús pandák. :c
spamtopic :c
Quote (GoreKnight9 @ Fri, Jul 10 2009, 08:34pm)
aztán majd sunyin betolsz egy igen, és mellette még szánalmas is votet :c
Nem szeretek senki felett pálcát törni :\ Mindenesetre nem olyan fontos az fg, hogy ennyire teperjünk utána.