d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Hiszel Istenben?
Prev1181920212231Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 7,099
Joined: Nov 5 2007
Gold: 5,524.50
May 30 2009 12:48am
Quote (ElCapitano @ Sat, 30 May 2009, 08:46)
Jól van na ne vedd annyira komolyan. Csak annyira szeretem a liberális kifejezést! Mert tulajdonképpen olyan mindent belel lehet magyarázni. Ugyanaz mint az általába vett negatív egyházkép.


jó, csak ha nem haragszol, amióta a pártállásomról tudomást szereztél, azóta egyfolytában bekóstolsz nagyobbnál nagyobb hülyeségekkel, és kezdem rosszul tűrni ezt....

persze viccelődni, meg hülyéskedni lehet, de szálljunk már le arról, hogy liberális vagyok....én dolgom... és képzeld, nem vagyok se b se c kategóriás ember....
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
May 30 2009 12:49am
Quote (CyberPunk666 @ Sat, 30 May 2009, 07:47)
asszem norina az aki pont ilyeneket tanul fosulin vagy egyetemen, nem tudom mar mit, de a nepbutitas a lenyege annak is arra emlekszem...


Hát a politológia szakon megtanulod hány választókörzet meg ilyenek, ott nem tanítják annyira a társadalmi hatásokat szerintem.

Quote (Norina @ Sat, 30 May 2009, 07:48)
jó, csak ha nem haragszol, amióta a pártállásomról tudomást szereztél, azóta egyfolytában bekóstolsz nagyobbnál nagyobb hülyeségekkel, és kezdem rosszul tűrni ezt....

persze viccelődni, meg hülyéskedni lehet, de szálljunk már le arról, hogy liberális vagyok....én dolgom... és képzeld, nem vagyok se b se c kategóriás ember....


A b az milyen? Babó?

This post was edited by ElCapitano on May 30 2009 12:49am
Member
Posts: 7,099
Joined: Nov 5 2007
Gold: 5,524.50
May 30 2009 12:50am
Quote (CyberPunk666 @ Sat, 30 May 2009, 08:47)
asszem norina az aki pont ilyeneket tanul fosulin vagy egyetemen, nem tudom mar mit, de a nepbutitas a lenyege annak is arra emlekszem...


igen, politológiát :rolleyes:

:lol:

de azért a kettőt ne kezeld egy lapon : ) a hitnek is és a politika elemzés tudományának is megvan a maga szépsége :rolleyes:
Member
Posts: 7,099
Joined: Nov 5 2007
Gold: 5,524.50
May 30 2009 12:51am
Quote (ElCapitano @ Sat, 30 May 2009, 08:49)
Hát a politológia szakon megtanulod hány választókörzet meg ilyenek, ott nem tanítják annyira a társadalmi hatásokat szerintem.



A b az milyen? Babó?


de tanulunk szociológiát, pszichológiát, szóval "hatásokat" is, bár nyilván nem olyan szinten, mint egy szociológus

b mint buzi
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
May 30 2009 12:51am
Quote (ElCapitano @ Sat, 30 May 2009, 08:49)
Hát a politológia szakon megtanulod hány választókörzet meg ilyenek, ott nem tanítják annyira a társadalmi hatásokat szerintem


akkor nemsok ertelme van egy politologusi szaknak, ha a lenyeget nem tanitjak meg...

talan egy okj szakon van amit irtal, kulonben ez nagy humbuk szakma lehet, ha ugy van ahogy mondtad...

Quote (Norina @ Sat, 30 May 2009, 08:50)
igen, politológiát  :rolleyes:

:lol:

de azért a kettőt ne kezeld egy lapon : ) a hitnek is és a politika elemzés tudományának is megvan a maga szépsége :rolleyes:


igen azt nem irtam oda, h nem az istenes temahoz, hanem a vmilyen formaban torteno nepiranyitas ( hit, politika, stb...)

This post was edited by CyberPunk666 on May 30 2009 12:52am
Member
Posts: 7,099
Joined: Nov 5 2007
Gold: 5,524.50
May 30 2009 12:51am
Quote (CyberPunk666 @ Sat, 30 May 2009, 08:51)
akkor nemsok ertelme van egy politologusi szaknak, ha a lenyeget nem tanitjak meg...

talan egy okj szakon van amit irtal, kulonben ez nagy humbuk szakma lehet, ha ugy van ahogy mondtad...


ő biztos tudja, ám ne is hallgass


/e: persze a mi szakunk iránti nemszeretemség nyilván sok emberben a politika utálatából fakad, meg az általános leszaromúgyismindenrossz hozzáállásból


azért engedd meg, hogy én szeressem

This post was edited by Norina on May 30 2009 12:52am
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
May 30 2009 12:53am
Quote (Norina @ Sat, 30 May 2009, 07:51)
de tanulunk szociológiát, pszichológiát, szóval "hatásokat" is, bár nyilván nem olyan szinten, mint egy szociológus

b mint buzi


Én csak azért nem értelek meg, mert szerintem a poszt-kommunisták jó reklámmal =/= liberálisok. De ne politizáljunk inkább vitatkozzunk a vallásról, azon legalább ugyan olyan jól össze lehet veszni minden eredmény nélkül. :lol:
Én pl református vagyok és jól érzem magam!
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
May 30 2009 12:54am
Quote (Norina @ Sat, 30 May 2009, 08:51)
ő biztos tudja, ám ne is hallgass


/e: persze a mi szakunk iránti nemszeretemség nyilván sok emberben a politika utálatából fakad, meg az általános leszaromúgyismindenrossz hozzáállásból


azért engedd meg, hogy én szeressem


nekemn a politikaval semmi bajom, csak azokkal az emberekkel akik politikus cimszo alatt ellopjak az orszagunkat.

ami a mi (nep) tulajdonunk es nem csak az ovek.

This post was edited by CyberPunk666 on May 30 2009 12:54am
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
May 30 2009 12:55am
Quote (CyberPunk666 @ Sat, 30 May 2009, 07:54)
nekemn a politikaval semmi bajom, csak azokkal az emberekkel akik politikus cimszo alatt ellopjak az orszagunkat.

ami a mi (nep) tulajdonunk es nem csak az ovek.


Nekem se a politikával nincs bajom (ez olyan mintha a késre haragudnál amivel elvágják a torkod) se a politológiával (ez meg olyan mint ha az orvosra haragudnál aki megállapítja a halál beálltát)
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
May 30 2009 12:55am
Quote (ElCapitano @ Sat, 30 May 2009, 08:53)
Én csak azért nem értelek meg, mert szerintem a poszt-kommunisták jó reklámmal =/= liberálisok. De ne politizáljunk inkább vitatkozzunk a vallásról, azon legalább ugyan olyan jól össze lehet veszni minden eredmény nélkül. :lol:
Én pl református vagyok és jól érzem magam!


reformatus vagy, vagy csak reformatusnak kereszteltek?

engem reformatus templomban kereszteltek meg, de nemhogy reformatus nem, meg csak kereszteny, vagy akar vallasos sem vagyok.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1181920212231Next
Add Reply New Topic New Poll