d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Ma Megyunk Ultrahangra
Prev1181920212258Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
May 25 2009 12:06pm
Quote (BiceBoca @ Mon, May 25 2009, 06:48pm)
még nem tudjuk 5hetes  ^_^

először is bocs ha valaki még kérdezett de ahogy végigolvastam menet közbe leégett az agyam a sok baromságtól. másodszor is annyit üzennék minden kötekedőnek hogy amíg azt se tudják hogy honnan hozza az a gólya azt a gyereket addig ne legyenek ők a nagyon okosak. pls. (pl.: hááááááááááááááááááát ez nem is igaaaaaaaaaaaaaaaaaaaz ezek kamuznaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaak- igen.mi pontosan azok a kockafajták vagyunk akik ebben lelik örömüket, hogy felmennek fórumra és nyitogatják a témákat hogy gyerekünk lesz közbe meg röhögünk a markunkba hogy háháháháháháááá dejóvicc átbasztuk őket.hát persze.de tudjátok mit. ha ennyire nincs életetek hogy nem lehet felfogni hogy nem csak flash játékba tudsz gyereket nevelni/szülni akkor innentől kezdve inkább nem is fáradunk hogy bármit is közzétegyünk.nem tudom miért olyan hihetetlen ez.mellesleg ha okosat nem tudsz mondani nem tudom miért égeted magad a faszságokkal.ezentúl nem fogok(eddig se nagyon tettem) senkit se győzködni hogy "hidd mán el"....aki velünk együtt örül és "küldte" a jókívánságokat stb. annak köszönjük,akinek meg csak annyira telik hogy "kamu" stb annak meg küldenék egy kalap szart.TISZTELET A KIVÉTELNEK!!!!!!!!!! kösz nem kell az idióta válasz, az oltogatás hogy hűde nyomi vagyok,tudom, okosabbat úgyse tudnál írni.
Akinek nem inge ne vegye magára.


Alapból nem kellene ilyen retek helyre magánéleti témát nyitni. A többséget nem érdekli, és csak egy jó ürügy kötekedni, okoskodni, ergo: postot növelni. Akinek a véleménye számít, az úgyis megtudja máshogy. Én már elmondtam Lacusnak a véleményemet, ide inkább nem írnám le.
Member
Posts: 4,513
Joined: Feb 1 2009
Gold: 0.11
May 25 2009 12:07pm
Quote (lacketto @ Sun, 24 May 2009, 08:55)
bizonyám! =)))


h-h ? rici fasza belédtörött ?
Member
Posts: 7,099
Joined: Nov 5 2007
Gold: 5,524.50
May 25 2009 12:07pm
Quote (BiceBoca @ Mon, 25 May 2009, 19:48)
még nem tudjuk 5hetes  ^_^

először is bocs ha valaki még kérdezett de ahogy végigolvastam menet közbe leégett az agyam a sok baromságtól. másodszor is annyit üzennék minden kötekedőnek hogy amíg azt se tudják hogy honnan hozza az a gólya azt a gyereket addig ne legyenek ők a nagyon okosak. pls. (pl.: hááááááááááááááááááát ez nem is igaaaaaaaaaaaaaaaaaaaz ezek kamuznaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaak- igen.mi pontosan azok a kockafajták vagyunk akik ebben lelik örömüket, hogy felmennek fórumra és nyitogatják a témákat hogy gyerekünk lesz közbe meg röhögünk a markunkba hogy háháháháháháááá dejóvicc átbasztuk őket.hát persze.de tudjátok mit. ha ennyire nincs életetek hogy nem lehet felfogni hogy nem csak flash játékba tudsz gyereket nevelni/szülni akkor innentől kezdve inkább nem is fáradunk hogy bármit is közzétegyünk.nem tudom miért olyan hihetetlen ez.mellesleg ha okosat nem tudsz mondani nem tudom miért égeted magad a faszságokkal.ezentúl nem fogok(eddig se nagyon tettem) senkit se győzködni hogy "hidd mán el"....aki velünk együtt örül és "küldte" a jókívánságokat stb. annak köszönjük,akinek meg csak annyira telik hogy "kamu" stb annak meg küldenék egy kalap szart.TISZTELET A KIVÉTELNEK!!!!!!!!!! kösz nem kell az idióta válasz, az oltogatás hogy hűde nyomi vagyok,tudom, okosabbat úgyse tudnál írni.
Akinek nem inge ne vegye magára.



azt hiszem akkor nekem is egy kalap szar jár, de én legalább nem hánytam ide a véleményemet
Member
Posts: 43,338
Joined: Feb 13 2006
Gold: 0.00
May 25 2009 12:17pm
Quote (Norina @ Mon, 25 May 2009, 19:07)
azt hiszem akkor nekem is egy kalap szar jár, de én legalább nem hánytam ide a véleményemet


DE AZÉRT UTALTÁL RÁ :DDDDDDDDDD
Member
Posts: 1,645
Joined: Apr 22 2009
Gold: 0.00
May 25 2009 12:19pm
Quote (-joey- @ Mon, May 25 2009, 08:06pm)
Alapból nem kellene ilyen retek helyre magánéleti témát nyitni. A többséget nem érdekli, és csak egy jó ürügy kötekedni, okoskodni, ergo: postot növelni. Akinek a véleménye számít, az úgyis megtudja máshogy. Én már elmondtam Lacusnak a véleményemet, ide inkább nem írnám le.


Most már tudom hogy erre a retek helyre csak retek témát lehet nyitni.
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
May 25 2009 12:20pm
imadom ezt a topikot :D
Member
Posts: 4,065
Joined: Oct 4 2007
Gold: 4.19
Warn: 10%
May 25 2009 12:20pm
Quote (-joey- @ Mon, May 25 2009, 06:06pm)
Alapból nem kellene ilyen retek helyre magánéleti témát nyitni. A többséget nem érdekli, és csak egy jó ürügy kötekedni, okoskodni, ergo: postot növelni. Akinek a véleménye számít, az úgyis megtudja máshogy. Én már elmondtam Lacusnak a véleményemet, ide inkább nem írnám le.


Az én véleményem az h korai...
Member
Posts: 1,645
Joined: Apr 22 2009
Gold: 0.00
May 25 2009 12:20pm
Quote (Norina @ Mon, May 25 2009, 08:07pm)
azt hiszem akkor nekem is egy kalap szar jár, de én legalább nem hánytam ide a véleményemet


nem azzal van a baj amit gondolnak meg amit te is gondolsz mert azt hogy úgy mondjam leszarom. hanem ahogy előadják magukat. te legalább nem teszed.
Member
Posts: 4,065
Joined: Oct 4 2007
Gold: 4.19
Warn: 10%
May 25 2009 12:21pm
Quote (BiceBoca @ Mon, May 25 2009, 06:20pm)
nem azzal van a baj amit gondolnak meg amit te is gondolsz mert azt hogy úgy mondjam leszarom. hanem ahogy előadják magukat. te legalább nem teszed.


azért nézd azt is h a jövendőbelid hogy adja elő magát
Member
Posts: 1,645
Joined: Apr 22 2009
Gold: 0.00
May 25 2009 12:21pm
Quote (lowxair @ Mon, May 25 2009, 08:21pm)
azért nézd azt is h a jövendőbelid hogy adja elő magát


csodálkozol?
Go Back To Magyar Topic List
Prev1181920212258Next
Add Reply New Topic New Poll