Kihalt a 2 witch Pietynel normalon. :C Mondjuk multkori 1w-hez kepest most eleg lassuak vagyunk, bar csomo dumalas van, meg rohoges. : D Poen ez a team. Mindegy, most oltuk meg cruel brutust, ahhoz kepest, hogy 5 oraja megy, es meg van 1 honapunk, jo ez. xd